Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha körbenéztek a világban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha körbenéztek a világban és ehhez teszitek hozzá a tapasztalatot, akkor milyen eredményeket fogalmaznátok meg a nőkröl?

Figyelt kérdés
Én jelenleg arra gondolok itt, hogy nagyon sok magát felvállalni nem merő, frusztrált, gonosz, kislány vájkálódik mindenfele és mivel nekik rossz az életük, azt akarják, hogy másoknak is rossz legyen. ha tehetik keresztülhúznak kapcsolatokat, megakadályozzák, hogy a férfiak nőhöz jussanak. A gonoszkodás, a frusztráltság jellemzi őket. Van folyamatban mindez egy olyan világban, ahol elvannak anyagiasodva a nők és egyébként sem mehet könnyen a boldogság megtalálása.

2020. okt. 20. 08:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 A kérdező kommentje:
Valóban? :):) Menj ki az utcára és nézz körül.
2020. okt. 22. 20:23
 92/105 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé úgy látom, hogy a Föld nem lapos ;)
2020. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 A kérdező kommentje:
Bármit is látsz, sose feledd az igazságot! inkább nyisd fel a szemét másoknak, minthogy téged is magával vigyen a rendszer....
2020. okt. 22. 20:27
 94/105 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon nem akarod felnyitni a szemed, pedig én próbálkozom...
2020. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:

86 lehet dobálozni de pl nem stephen gravitáció és feketelyukakkal foglalkozott valamint az einsteni fizikával (űr fizika) tél-idő és gravitáció

míg a húrelmélet akármennyire is bonyolult egy olyan elmélet ami probálja összekötni az einsteni fizikát a kvantum fizikával ezért is van 12-13 vagy 26 dimenzió hogy kijöjjenek a számolások...

persze most is csak dobálózok velük... ":D

2020. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 A kérdező kommentje:
Azzal dobálózik, amivel akar, a női nem tagja ettől még nem változik. Megyünk előre az életben és ez csak rosszabb lesz.
2020. okt. 22. 20:40
 97/105 anonim ***** válasza:
100%
jó hogy mondod sheldont pont azt nézem ":DDD pl neki nincsenek önértékelési gondjai :D ahogy nekem sem és nem akárhogyan is gondolod nem dicsekedtem sosem ezekkel ez most van kb 2 éve mert látom hogy 10-ből 9 föld buta okoskodik hogy ők milyen okosak képzettek... ":S persze azóta már kevésbé... :3
2020. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
100%

ja igen most sem hoztam fel addig amíg te nem jegyezted meg hogy az én agyam terhelhetősége minimális a tiédhez képest... :D

attól mert még egyszer elolvasol egy hawking könyvet igen nem leszel fizikus ahogy én sem vagyok fizikus mert nem ez a szakmám csak hát én +15 éve folyamatosan bujom a kutatásokat könyveket nekem ez szórakozás :S

kérdező már rég nem az alanyi pina kapásról van szó de ezt engedd el mert férfi létemre is hülyeségnek tartom és károsnak!

2020. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 A kérdező kommentje:

Válaszoló inkább te enged el a tantárgyi tudományos témákat.

Mert ugyan nem mintha nem lenne érdekes, de jelenleg itt nem te szabod a témát és bizony nem arról van szó, amire te kihegyezed mosta dolgokat. A női nemről van szó. Annak szokásairól, mai gondolkodásáról. Ami minden oylan embernek akadály, aki átlagfizetésű.

2020. okt. 22. 20:48
 100/105 anonim ***** válasza:
100%
Igen de azt már ki beszéltünk az első 4 oldalon 😵 meg van a válaszod... felszínesek Olcsóak és a nagyja olyant akar aki eltartja
2020. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!