Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha körbenéztek a világban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha körbenéztek a világban és ehhez teszitek hozzá a tapasztalatot, akkor milyen eredményeket fogalmaznátok meg a nőkröl?

Figyelt kérdés
Én jelenleg arra gondolok itt, hogy nagyon sok magát felvállalni nem merő, frusztrált, gonosz, kislány vájkálódik mindenfele és mivel nekik rossz az életük, azt akarják, hogy másoknak is rossz legyen. ha tehetik keresztülhúznak kapcsolatokat, megakadályozzák, hogy a férfiak nőhöz jussanak. A gonoszkodás, a frusztráltság jellemzi őket. Van folyamatban mindez egy olyan világban, ahol elvannak anyagiasodva a nők és egyébként sem mehet könnyen a boldogság megtalálása.

2020. okt. 20. 08:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
28%
A 90-es évek végén 2 ezer elején még nem kellett a nőknek autó , sok pénz, magamutogatás , könnyebb volt és tisztább a világ, a beszélgetések nem interneten keresztűl zajlottak ha nem a valóságban , nem kellet negyed fizudat elverned egy kis ismerkedésnél ,arra ott volt a kannás bor és elégedettek voltak , nem húzták a szájukat
2020. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ez a proli réteg most is megvan, keresd fel őket. Egy diplomás értelmiséginek meg elég egy kávé. Mindenki aki a hatalmas igények miatt sír, valójában saját maga tehet róla. Nem kell insta hercegnők után futni, ennyi a titok.
2020. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 A kérdező kommentje:
Aki nem insta, de jól néz ki, mondván, hogy van feneke, melle, vagy akárcsak az egyik, tehát összességében jól néz ki, az ugyanolyan, mint az insta.
2020. okt. 21. 14:22
 34/105 anonim ***** válasza:
100%
33 Az insta az amolyan degradáló jelző manapság , arra mondják akin sok a vakolat és kírakja a kitömött meltartós képeit.
2020. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
85%
Van mellem is meg fenekem is, de nekem elég a kávé. Mondjuk a diploma nálam elvárás, mert nekem is van. De azt áruld még el, téged miért csak a mell meg a fenék érdekel? Nem elég egy jó természetű, nem elhízott lány?
2020. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
33%

32 nem mondanám annyira hazug társadalomnak Én nem az államra értettem legalább is nem hazugabb mint most az állam... az okos emberek attól meg ugyan ugy okosak voltak internet elott és után is... lehetsz tanár láthatod a vissz húzódó lányokat... lattam én is amint ki tor egy kicsit a burkából konkrétan egy züllött olcsó lany lesz... lattam jó par példát lefekszenek mindenkivel fèl randi után... biztos van normális is csak ritka mint a fehér holló... én nem úgy gondolkodók mint a kérdező nekem nem baj ha nehezen adja magat sőt jónak is tartom és nekem ebből van a hianyom mert azért nem kell játszani a prudet neked sem tudod jól hogy átlagosan 1 nőnek 20 évesen már volt 15 szex kapcsolata mig egy 20 éves srácnak aki jol is néz ki meg normális is max 3-4...

Az is igaz hogy jó par nőnek hatalmas igénye van amint látnak egy gazdagabb srácot rá vetik magukat mindegy hogy amugy az a srac egy idiota (nem akarok viccelni de ezért nem teszek fel Sokszor magamra Órát gyűrűt meg nyakláncot mert már nekem volt kínos az iskolákban hogy amint meg látták a szüleim pénzét rám vetették magukat...)

2020. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:
Prostihoz meg soha a büdös életbe nem mennék... egyrészt undorbol másrészt félelemből sem...
2020. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
72%

#36 Én 25 évesen jöttem össze az első pasimmal aki a férjem lett. A válásom óta volt 3 férfivel kapcsolatom.

A legjobb barátnőim: az egyik a második barátjához ment férjhez, sosem csalná meg, a másiknak volt vagy 7 kapcsolata.

Okés mi negyvenesek vagyunk.

Az unokatesóimat gyakran emlegetem itt. 20-25 között vannak, a háromból egynek volt eddig barátja, első és egyetlen egy. Magas, csinos egyetemista lányok. A barátnőik is hasonlóan normálisak. Itt is látni ilyen kérdéseknél, hogy sok huszonéves lány még szűz.

Szóval erre csak azt tudom mondani, hogy azt veszed észre amit észre akarsz venni és ami megerősíti a világképedet, nézz szét jobban. Tudom, hogy sok "olyan lány van, de sok ilyen is. Kb fele-fele.

2020. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
A gond ott kezdődik a két nemnél, hogy a kiválasztott legyen szép és okos is.
2020. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
0%

38 azt nem vitatom hogy nincs csak ritka főleg abban a városban ahol én élek 😂😂 lattam már a legmocskosabb női mentalitást is nem volt szép... te mint tanár adok egy kis xp-ét 😅 konkrétan osztályban még anno kozepsuliban a csaj szünetben mesélte mindnekinek! Hogy a barátját hogyan szopta le és elsonek félt lenyelni a spermáját meg tök fura íze volt de utána meg jó volt 😅😂 ezzel mindig jól ki akasztom az idősebbekeket... a csendes meg vissza húzódó lány meg 1-2 év után fél randik után le fekszik bárkivel mert rájött hogy neki ez jól esik 😂😅 persze vannak igényesebbek is de ritka nagyon ritka pl minden 15. Lany az csak hogy ezzel meg az a baj hogy ha mar “elviszik őket” mert senki se higgye azt hogy egy tényleg normális pasinak a “luvnyák” kellenek ők a normális lányokat keresik szintén nem pedig az emberszabású machinàkat 😓😏

Most ezzel nem a nőket akartam sérteni csak azokat a “nőket” ha valaki ki ir férfiakról ilyen kérdést azokra is válaszolok szívesen mert tom mindegyikben meg van a sötét oldal... csak ugye az is hozzá tesz hogy a ferfikbol alapból több van ráadásul nekik már 2010 óta sokkal több mindent kell be tartaniuk különben nem lesznek férfiak! Míg a nőknek egyre kevesebbet...

2020. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!