Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha körbenéztek a világban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha körbenéztek a világban és ehhez teszitek hozzá a tapasztalatot, akkor milyen eredményeket fogalmaznátok meg a nőkröl?

Figyelt kérdés
Én jelenleg arra gondolok itt, hogy nagyon sok magát felvállalni nem merő, frusztrált, gonosz, kislány vájkálódik mindenfele és mivel nekik rossz az életük, azt akarják, hogy másoknak is rossz legyen. ha tehetik keresztülhúznak kapcsolatokat, megakadályozzák, hogy a férfiak nőhöz jussanak. A gonoszkodás, a frusztráltság jellemzi őket. Van folyamatban mindez egy olyan világban, ahol elvannak anyagiasodva a nők és egyébként sem mehet könnyen a boldogság megtalálása.

2020. okt. 20. 08:50
 61/105 A kérdező kommentje:

, "amiből hosszú küzdelem után sikerült kimászni;"


Már nem csak kimásztak, hanem vissza is élnek ezzel a helyzettel.


A mélyszegénységet most hagyjuk.


Szép nőt átlagfizetésű ember mellett majd ha látsz, akkor írjál és bizonyítsad.

2020. okt. 22. 10:31
 62/105 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat láttam már, köztük saját magamat is...
2020. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
Tetszik az érvrendszered, kérdező :)
2020. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
100%

Valaki ír neked egy kisregényt, te kiemelsz ebből egy fél mondatot, majd vergődsz tovább.

Ez az érvelés művészetének csúcsa.

2020. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 A kérdező kommentje:
Nem inkább az a csúcs itt, amikor te jössz ide vergődni és magyarázni, annak ellenére, hogy nem osztod a véleményemet.
2020. okt. 22. 11:34
 66/105 anonim ***** válasza:
100%
Én csak játszok itt, nem veszem véresen komolyan a dolgot, mint mondjuk te, és várom, hogy ismét tiltsanak :)
2020. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 A kérdező kommentje:

Sejtem, hogy ki vagy..... Ahhoz képest , amiket privátban írtál, egész nap itt lógsz te is. Amikor leestél a szikláról azt elsősorban magadnak köszönheted:) Nehogy azt hidd, hogy nem vagy felismerhető a szavaid alapján.

Kedves írónő.

2020. okt. 22. 11:54
 68/105 anonim ***** válasza:
100%
A mostani felhasználóddal nem is beszéltem, szóval ne tagadd, hogy folyamatosan újraregisztrálsz meg hogy te vagy a Bombanős :)
2020. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:
Tessék? Hát nagyon sok emberrel beszélhetsz te szerintem. :) Sok emberrel vitatkozol inkább.
2020. okt. 22. 12:09
 70/105 anonim ***** válasza:
100%
És rögtön játssza is a hülyét meg hárít 😂😂😂
2020. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!