Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha körbenéztek a világban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha körbenéztek a világban és ehhez teszitek hozzá a tapasztalatot, akkor milyen eredményeket fogalmaznátok meg a nőkröl?

Figyelt kérdés
Én jelenleg arra gondolok itt, hogy nagyon sok magát felvállalni nem merő, frusztrált, gonosz, kislány vájkálódik mindenfele és mivel nekik rossz az életük, azt akarják, hogy másoknak is rossz legyen. ha tehetik keresztülhúznak kapcsolatokat, megakadályozzák, hogy a férfiak nőhöz jussanak. A gonoszkodás, a frusztráltság jellemzi őket. Van folyamatban mindez egy olyan világban, ahol elvannak anyagiasodva a nők és egyébként sem mehet könnyen a boldogság megtalálása.

2020. okt. 20. 08:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
18%

2-es nagyon jól átlátod a dolgokat! nem is értem miért lettél le pontozva... ":/

hozzá tenni nem igen tudok sajna tényleg a nők kezdenek el torzulni úgymond média prostivá válni még az elvileg tradicionálisabb országokban is mindenki legyen amerikai kitetovált magamutogató prosti mert csak akkor érsz valamit és akkor vagy valaki!

persze férfiakra is igaz csak hogy a férfiakra ez jóval kevésbé jellemző valamint a férfiak sosem voltak szentek ez benne volt a köztudatban de azért a nők... most az a menő hogy lady gaga úgy énekel a színpadon hogy közben egy másik nő lehányja festékkel a melleit... na most ez mi???

https://www.youtube.com/watch?v=4phbZcEyg2s hozzáteszem hangilag tényleg tud! a tehetsége meg van hozzá ami a mai "zenészek" 90%-ban nincs meg! és még is kb félig bedrogozott állapotban vagy pedig ittasan vagy mit tom én de látszik nem józan... felállít a színpadra egy nőt akinek a bimbijét csak ragtapaszt fedi el és le hányja festékkel!

sajna a nők mára már sokkal undorítóbbak mint a férfiak!

azért a mai világban jócskán van még aki úriember jól nevelt tisztességes az a jó klasszikus modern férfi de szinte egy jól nevelt tisztességes hölgy sincs...!

2020. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
13%
Milyen legyen egy mai átlag fiatal? Ovi: Max. 10 perc lenne gyalog de a család hozza-viszi. Bemennek a szülőkkel egy üzletbe. Amit szeme-szája megkíván a kis hercegnőnek. Iskolás korban ugyanez. Hozzátéve, hogy drága ruhákat kell neki venni, a legdrágább fodrászhoz kell járnia, heti 20 ezer ft zsebpénz. Nagylány korban: Hát persze, hogy otthon semmit nem segít! Nyomkodja a méreg drága mobil telefonját a szobájában. Mégis milyen legyen egy így felnevelkedett ifju hölgy?
2020. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
14%

12-es. Erről beszélek én is. Anyuka-Apuka kicsi kedvenc királylánya, akinek a szellő sem kócolhatja össze a haját. Majd ebben nő fel, neki minden jár alanyi jogon. Persze egyetemi diploma is lesz, vezető beosztás is. Aztán azt nem értem, hogy a szuper nőiesség mellett miért is akarják maguknak a nők a férfi szerepet is? Mondjuk érthető, a feminizmus ezt tűzte ki célul. Olyan ez mint a mai szándékos faj keveredés. El kell árasztani a nyugati világot feketékkel, bevándorlókkal, teremtsük káoszt, irtsuk ki a hagyományokat. Dettó ezt viszik végbe a nemek között is, de annyira aljas módon, hogy a természetességet bűnnek állítják be. Persze erre mondják azt hogy összeesküvés elmélet, mivel már annyi esze sincs a mai emberek többségének, hogy kihúzzák a fejüket a média pöcegödréből.


Itt a gyk-n is már az a trend, hogy a házasság hülyeség, a századelőn a férfiak verték és rabszolgaként tartották a feleségüket. Persze, hogyne! Ezt kell hinni, mert a mai sátánista világ ezt akarja elhitetni.


Régen a férfi és a nő együtt húzta a szekeret. Gyerekeket neveltek, dolgoztak. Ma mit csinál a férfi és a nő? Egó, karrier, szex, magamutogatás, lelki és testi erőszak. Ennyi. El lehet gondolkodni hogy hova tart ez a világ.

2020. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
87%

Igen-igen, régen minden jobb vót!!!

De sok itt az okos ember (ismét).

2020. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
9%

14-es. Azért ha valaki tud fogalmazni, érvekkel alá támasztani a mondanivalóját, lényegesen többre becsülendő, mint a szokásos "Igen-igen, régen minden jobb vót!!!" szlogent ide hányni. Képzeld, a többségnek jobb volt. Mert attól hogy neked van egy elcseszett életed meg elcseszett felmenőid, agresszív alkesz szülőkkel, attól még nem az volt az általános.


Ki mondta hogy minden jobb volt? Viszont a párkapcsolatok terén 1000X, az emberi kapcsolatok terén 1000X. Mint mondtam, biztos vannak emberek, akiknek már a felmenői is hulladékok voltak, most meg annyira jó általánosítani, végül is a teljes média és a politika mellettetek áll.


Egyébként ha van egy icipici eszed, akkor görgesd már előre a mai trendeket hogy hova fognak vezetni? Segítek: nem lesz házasság, nem lesz születendő gyerek, ergo 100 év alatt vége lesz a mai nyugati dicső világnak. Mit is akarnak a mai emberek? Szórakozni, egót fényezni, eltaposni a másikat, végtelen mennyiségű pénz, persze semmi értelmesre csak a szórakozásra. Végül is semmi meglepő nincs benne, mert a gyerekek már ma sem tapasztalnak a világból semmit, csak amit az online játékok elhitetnek velük. A fiatalok is online élik az életüket, naná hogy mindenki kemény és okos a monitor mögül.

2020. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
80%
Az a te bajod, hogy csak a szart veszed észre magad körül. Menő a "mai" világot és "mai" fiatalokat szidni, lehet, hogy sok minden szarabb manapság, de hogy egy sokkal élhetőbb és jobb világban élünk, mint régen, az biztos.
2020. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
100%

Minden korosztályban és nemben vannak olyan emberek, akik frusztráltak, gonoszak és azt akarják, hogy ha nekik rossz akkor másnak is rossz legyen. Ezek nem kizárólag a fiatal nők és az áskálódás nem kizárólag a párkapcsolatokat érinti.

Régen is léteztek ilyen típusú emberek, mindig is voltak és mindig is lesznek.

Mint ahogy mindig, minden nemben és minden korosztályban vannak, voltak és lesznek is jólelkű és kedves emberek.

2020. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
11%

16-os sajna a jót elég nehéz észre venni főleg ha mindenért meg kell szenvedni... mert ez az igazság... sajna az ország politikailag el van hervadva... nem csak orbán hanem az ellenzék is... konkrétan a baloldal azért szidja orbánt mert ők nem csinálhatják azt amit az orbán csinál az országgal...! erről szól a magyar politika... volt már a bal oldal hatalmon én tisztán emlékszek mi is volt akkor pedig fiatal vagyok még... amire emlékszek hogy volt az cigány üldözés... nem volt munkahely... most annyival jobb a helyzet hogy több munkahely van és nincsenek cigány üldözések és azok olyanok voltak anno hogy a gárdisták a házakba dobták a molotovkoktélokat....

tény jobban élünk mint 500 évvel ezelőtt de nem jobban mint 50 évvel ezelőtt... ugyan ugy nagyon sokat kell dolgozni a pénzért az élelmiszer nagyja a amit a munkás megtud venni az szintén nagyon rossz minőségű... az egészségügy a gazdagoknak lett kitalálva persze mindenki kap egy alap ellátást meg azért az esetek többségében "elmegy" az egészségügy.... de ahhoz képest hogy fizetjük ahhoz képest nagyon nem jó... mert még rá kell fizetni pluszba...

a mai világ teljesen el van deformálodva ez tény és való! az emberi elme és kapcsolatok a köznép rétegében sokkal de sokkal jobb volt... azért anno meg tanították a lányoknak hogy mit szabad és mit nem meg a fiúknak is szintén ugyan voltak kivételek de az a nagyon kis része volt ma már fordítva van minden habár ha a férfi nem úgy viselkedik ahogy kell akkor kibeszélik megvetik meg a nőt sem igen fog találni...

2020. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
95%

Én egy olyan nőt nem ismerek, aki más kapcsolatát tönkreteszi csak heccből, és nem azért, mert magának akarja a pasit. Az meg nem kapcsolattönkretétel, ha a pasi akarna tőle vmit, ő meg nem. Én örülök annak, hogy nem 100 évvel ezelőtt élünk, ahol a pasi rámutat a nőre, és akkor annyi volt, ha nem teljesen csóró, nincs lehetősége a nőnek választani.


Azért a férfiaknak vannak elég érdekes elvárásai. Az tök oké, mert "csak" a test meg a lélek, hogy a női 10évente dobja, mert kijött egy kevesebbet futott modell a piacra, és a saját gyerekeit lesz.ja... de az már a fertő, ha a nő nem egy hótt csóró férfival akar összejönni, akinek az anyja törli a popsiját is.

2020. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
0%
18-as. Hagyd csak, a mai világ sokkal élhetőbb. Bár akkor nem értem, hogy élte túl a világ azt a terrorizmust, ami régen volt. Ja, hogy voltak szabályok, most meg mindenki azt csinál amit akar. Aha, értem!
2020. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!