Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha körbenéztek a világban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha körbenéztek a világban és ehhez teszitek hozzá a tapasztalatot, akkor milyen eredményeket fogalmaznátok meg a nőkröl?

Figyelt kérdés
Én jelenleg arra gondolok itt, hogy nagyon sok magát felvállalni nem merő, frusztrált, gonosz, kislány vájkálódik mindenfele és mivel nekik rossz az életük, azt akarják, hogy másoknak is rossz legyen. ha tehetik keresztülhúznak kapcsolatokat, megakadályozzák, hogy a férfiak nőhöz jussanak. A gonoszkodás, a frusztráltság jellemzi őket. Van folyamatban mindez egy olyan világban, ahol elvannak anyagiasodva a nők és egyébként sem mehet könnyen a boldogság megtalálása.

2020. okt. 20. 08:50
 71/105 anonim ***** válasza:
0%

én azért hozzátenném hogy a nők nem másztak ki semmiből sem hanem a világ elért egy olyan biztonságos és fejlett szintet hogy a nők előtudtak mászni a földből és tudtak érvényesülni ebben a biztonságos és könnyű világban! tanár létedre azért illene tudni egy egyetemes törit hogy a nők csak annyira voltak ki szolgáltatva hogy különben megerőszakolják őket meggyilkolják őket meg stb nyalánkságok... felsőbb osztálynál meg a férfiak is ugyan úgy ki voltak szolgáltatva... érdek házasság volt csak

ugyan voltak társadalmi helyzetek amikor a nők előmásztak abban a zord világban pl viking kor... de egyértelműen a nők nem akartak akkor jogokat mert a jog komoly felelősséggel tartozott nem ugy mint most...

boszorkány égetés igen az egy másik téma hozzáteszem nem csak nőket hanem férfiakat és gyerekeket is meg égettek és stb...

de ettől függetlenül a nők csak akkor szólaltak fel mikor már a férfiak létre hoztak egy biztonságos könnyű civilizációt... nem vagyok himsoviniszta mert nálunk anyu hordja a nadrágot ":D ő nevelt kíméletlennek :D szóval amit mos láttok az egy nő eredménye :DDD

jaj de szeretem a sok feminista gyökeret szo-patni :P

de a kérdezővel nem értek egyet... alanyi jog minden férfinak a szex partner... nevetséges... az megint más hogy a nők többsége egy nyomorult liba és férfi többlet is van

2020. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 A kérdező kommentje:
Te félrebeszélsz az írásoddal. A lényeg nem erről szól. Itt egy rendszer alakult át, elszaladt a ló annak alanyaival. Ezek pedig a nők.
2020. okt. 22. 12:57
 73/105 anonim ***** válasza:
100%

#71 Összekevered az embereket,ami nem a te hibád, nem látszanak százalékok. Én vagyok a tanár és nem írtam arról, hogy honnan másztak elő a nők. Mindenesetre az írásod egy rakás hülyeség, hogy finoman jellemezzem. Érvek? Régen az emberek elhitték, hogy az adott társadalmi rend Istentől (vagy istenektől) ered. És mivel nagyrészt hívők voltak, eszükbe sem jutott lázadozni ellene. Meg azért sem, mert a lázadást azonnal letörték. A nő élete nem ért többet egy állaténál, lehet látni ezt a mai napig az olyan társadalmakban, ahol demokrácia helyett teokrácia van (Iszlám).

Nem volt biztonságos, könnyű civilizáció és sok nő ugyanúgy az életével fizetett a szabadságért, mint a feketék közül is. Nyilván a tudomány fejlődése hozta magával azt, hogy a nők kiállhattak a férfiak elé és a tudományra hivatkozva ki tudták mutatni hogy egyenlőek velük, mert az Ádám és Éva mese az asszony bűnéről egy tévedés.


Mindegy, ne is menjünk bele, mert leterhelem a kicsike agyadat.

2020. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 A kérdező kommentje:
Nem mindenki agyát tudod leterhelni, sokan úgy ismerik a nőket, mint a saját tenyerüket.
2020. okt. 22. 16:28
 75/105 anonim ***** válasza:
100%

Na bepróbálkozok itt is, hátha egyszer kapunk egy választ is:

Mi a célod ezekkel a kérdésekkel? Mit akarsz elérni? Miért jó ez neked, hogy évek óta kiírod ezeket a kérdéseket?

2020. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
51%
73 lehet hogy tanár vagy de az én agyamat biztos nem fogod tudni elterhelni....😏 nem tom kinek mi de én pl 5 éves koromban kezdtem el tanulni a fizikát kémiát meg biológiát azóta tanulok pszichológiát történelmet társadalom tudományt és hasonlo dolgokat... sajnos tény a múltban a nők nem akartak érvényesülni... meg tehettek volna de inkabb nem remek példa a viking társadalom (am nem tom miért írtam hülyeséget nézz jobban utána a dolgoknak) ott azaz 700-1300-ig a nők olyan jogokat érdemeltek ki amit csak rá a modern korban harcoltak ki! Ilyen például hogy a nő válhatott beleszólhatott a Politikába sőt amig az ura portyán volt addig ő teljhatalmat kapott 😅 melyik masik társadalomban történt meg ez? Egyikben sem! A nők elnyomása egy bullshit dolog! A nőknek tul kényelmes volt azaz inkabb veszélyes és inkabb a kényelemben maradtak... amugy meg ha már iszlám a radikális iszlámban nem a női elnyomás a lényeg hanem az emberi faj el nyomása... persze az is érdekes hogy a legnagyobb feminista mozgalmak sem az iszlámnál zavarkolodnak hanem a biztonságos keresztény nyugaton...! Akar erőszakosan is
2020. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban a TÉMÁNÁL tanár úr, hogy a múltban más emberek voltak a nők. Már nem azok mint régen. Nagyon nem azok. A pénz mindent befolyásol és őket elvitte az újkor... Nem jó irányba, hanem az érdekek világába.
2020. okt. 22. 19:19
 78/105 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a baj, hogy 5 évesen kezdtél el fizikát meg kémiát tanulni, hanem hogy erről a szintről még huszon-harminc évesen sem sikerült elmozdulni. Ne égesd magad feleslegesen. Azt sem értetted meg, amit írtam. Az iszlám állam teokrácia, ott az emberek többségében hívők és a nők maguk is elhiszik, hogy ez az isteni rend, és ezt nem kérdőjelezik meg. Az iszlámban a nők sokszor keményebb vonalas hívők mint a férfiak és legszívesebben saját kezűleg köveznék meg a feltűnősködő, erkölcstelen csitriket. Ismerek pár moszlim vallású embert, tudom, milyenek.


Egyedül a tudományos gondolkodás fejlődése adott alapot a feminizmusra, ezért lelt táptalajra a nyugati társadalmakban. Ennél érthetőbben nem tudom elmagyarázni nem tudom, hogy a rosszindulatúságod vagy a szűklátókörúséged akadályozza a szövegértésedet, de szerencsére nem is kell meggyőzzelek.

2020. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 A kérdező kommentje:

Tanárbácsi (ha egyáltalán tényleg az vagy).


Nem égetem magam. Te vagy túl bolond, hogy megértsd a női nemet. Ami a bankókkal lett egyenlő mára. Ez a te bajod. És ezt kémiával meg fizikával nem tudod megmagyarázni. És ne térj el a témától, ha már itt vagy.

2020. okt. 22. 19:26
 80/105 anonim ***** válasza:
100%

Fel se tűnt, hogy a 78-as a 76-osnak írt? 😂😂

Nem körülötted forog a világ, köze nem volt ahhoz, amit írtál 😂😂

2020. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!