Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan/mivel szólistak le 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel szólistak le 1 teljesen idegen lányt az utcán hogyha az megtetszik? 23/F

Figyelt kérdés
Például hogyha sétál az utcán magában 1 lány és én éppen biciklivel vagyok vagy gyalog. Mit mondjak neki? Hordok órát, tehát a mennyi az idő nem jó. És hogyha szólítsak le úgy lányt, hogyha többen vannak 1 "csapatban" és nekem abból megtetszik 1 lány?

2020. okt. 5. 10:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos vagy nem sajnos, de a szöveg nem olyan fontos persze ettől függetlenül lehet pár betanult szöveged viszont ha nem vagy szimpi nem fogsz vele semmire menni. növeld az önbizalmad, sportolj a tesztoszteron képzéshez
2020. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
22%
Írok privit ha gondolod, ebben nagyon profi vagyok. A lényeg hogy ne add fel, és napról napra erősebb leszel lelkileg!
2020. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 A kérdező kommentje:
Írhatsz privátot.
2020. nov. 2. 20:24
 24/120 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem csak a szöveg számít, hanem az is főként, hogy hogyan adod elő magad, tudod magabiztosság, beszédmód, milyen hangsúllyal/gesztikulálással beszélsz, milyen a hangod. Ugyanazt a szöveget elő lehet adni sokféleképpen, van aki jobban tud beszélgetni, és úgy meséli el ugyanazt a storyt, hogy viccesebbnek tűnik, mintha te mondanád el "unalmas előadásmóddal", vagy idegesítő hanggal. Tehát szerintem ez nem csak egy betanult szövegen múlik...
2020. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
90%

"az" megtetszik? A kereskedelmi tévék nyelvrombolása nem ismer határokat.

Csak simàn "hogyha megtetszik".

2020. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 anonim ***** válasza:
83%

Félénkebb lányként, magamból kiindulva, ne ismeretlenként szólítsd le csak úgy hirtelen.

Ha tudsz, előtte szemezz vele (bármilyen bénán is hangzik), vagy valami nonverbális kommunikációval lépj kapcsolatba vele. Ebből leszűrheted, hogy kölcsönös-e a dolog, illetve megadhatod neki az érzést, hogy ő választott :D Ha ezek alapján kölcsönösnek érzed a szimpátiát, utána már kb. majdnem mindegy, hogy milyen szöveggel szólítod le.

Persze vannak lányok, akiknél a "sima" leszólítás is működhet, ebben nem tudok tanácsot adni.

2020. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 A kérdező kommentje:
Most már elég ennyi "mindegy mivel szólítod le" meg " teljesen mindegy hogy mit mondasz neki" válaszokból! Nem vagyok hülye tudom hogy kell szimpátia. De én direkt a szöveg miatt írtam ki a kérdést! Úgyhogy mostantól csakis olyan válaszokat várok amikben szó szerint olyan szövegeket írtok amiket mondjak
2020. nov. 12. 19:54
 28/120 Angel3000 ***** válasza:
96%
Szia! Mindig legyél nyitott és természetes de nem tolakodò! Példàul mondhatnàd, hogy „szia! Ne vedd tolakodàsnak, de szivessen meghivnàlak a kôzelben lévô cukràszdàba egy sûtire,- elfogadod! Bemutatkozol és a tôbbi megy magàtòl! „Aki mer,- az nyer“ minden jòt!
2020. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 anonim ***** válasza:
100%
ne hívjál meg senkit cukiba a semmiből felbukkanva. garantált a kudarc.
2020. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor?
2020. nov. 22. 08:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!