Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan/mivel szólistak le 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel szólistak le 1 teljesen idegen lányt az utcán hogyha az megtetszik? 23/F

Figyelt kérdés
Például hogyha sétál az utcán magában 1 lány és én éppen biciklivel vagyok vagy gyalog. Mit mondjak neki? Hordok órát, tehát a mennyi az idő nem jó. És hogyha szólítsak le úgy lányt, hogyha többen vannak 1 "csapatban" és nekem abból megtetszik 1 lány?

2020. okt. 5. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy ha bejössz neki vevő lesz a dologra.

De pont elég ha útbaigazítást kérsz csak ne bénán tedd:)


Egyszer történt egy olyan hogy egy barátnőmmel ültem egy padon a városban. Láttunk elmenni egy srácot előttünk, jött baloldali irányból. Aztán egyszercsak jött vissza (kb 2 héttel azelőtt szólított le egy kocsmában de ezek szerint nem is emlékezett pedig nem volt ittas) hogy nem tudjuk-e x kávézót keresi, hol van. Na most mi pont láttuk hogy abból az irányból (balról) jött eredetileg és ha tényleg a helyet keresi kizárt hogy ne vette volna észre:D)

2020. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 A kérdező kommentje:
De milyen útbaigazítást kérjek? Na és mivan hogyha elmagyarázza és tovább áll? Na meg hogyha biciklivel vagyok, akkor gondolhatja, hogy helybéli vagyok. Nagyvárosban élek.
2020. okt. 5. 10:27
 3/120 anonim ***** válasza:
87%
Ne legyèl már ilyen èletkèptelen...
2020. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
98%
Így pl. ne, velem egyszer megtörtént ilyen: szűk kis utcában bicikliztem hazafele. A hátam mögött jött egy biciklis, arrébb húzódtam. De elkezdett mellettem tekerni, nem szólt semmit, csak nézett rám. Gondoltam le akar kanyarodni, ezért lassítottam. Lassított. Aztán gyorsítottam, ő is gyorsított, még mindig bámult és tekert mellettem, ekkor benyög egy ilyet: hogy hívnak? De még ugye mindig teker mellettem a vadidegen csávó. Mondtam neki elnézést, nem szeretnék ismerkedni (egyébként van párom). Aztán még tekert mellettem egy kicsit és elment. Hát elég rosszul éreztem magam, kicsit creepy volt.
2020. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt semmiféle trükközés.

Odalépsz, határozottan, de normálisan, udvariasan köszönsz, bemutatkozol, elmondod, hogy mi a hányás:

Szia, Ubul vagyok, bocs, hogy megzavarlak, de nagyon szimpatikusnak tűnsz, ha van kedved, megismerkedhetnénk, pl. valamikor megihatnánk egy kávét.


Valami ilyesmi.


Ha bejössz neki, akkor úgyis igent mond, ha meg nem jössz be neki, akkor úgyis nemet mond.


Nincs olyan trükkös PUA varázsmondat, amivel megdughatnál egy olyan nőt, akinek nem jössz be.

Ellenben a tahósággal elijesztheted még azt is, akinek amúgy bejönnél.

2020. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 anonim ***** válasza:
70%
Trükkös PUA varázsmondat valóban nincs, de ajtóstól a házba rontani ugyancsak magában hordozza a kudarc valószínűségét. Vannak körök, amiket le kell futni, még ha mindketten tisztában vagytok is vele, hogy a végső célt a bugyijában hordja.
2020. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 A kérdező kommentje:
Ötleteket, megoldásokat, példákat várnék! És olyan helyzetekre is hogyha én autóval vagyok és látok az utcán lányt aki megtetszik. A dudálás semmit sem ér. Na és például hogyha biciklivel vagy gyalog vagyok. De a lány ül 1 padon vagy a buszmegállóban. Akkor?
2020. okt. 6. 18:29
 8/120 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egyszer olyan volt h villamos után szaladtam mikor már zárult. De egy csávó a karjával kitámasztotta és épp behuppantam. Csak megköszöntem meg rá mosolyogtam

Aztán pár megállóra rá elkezdtünk beszélgetni. Őszintén nem emlkékszem hogy mivel is kezdte. De ilyen hetkoznapi dolog volt, mint aZ egyetem/ alvó. Nagyon aranyos volt, aztán csak annyit mondott h nagyon szimpatikus vagyok és megadom e esetleg a számom.

Sajnos nemet kellett mondanom mert van barátom

De Szerintem nagyon vonzó ha így magabiztosan leszólítasz valakit Ez így biztos plusz pont Bármi megjegyzés tehetsz pl a telótokjára/ pólóra Aztán gördülő fog

2020. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 A kérdező kommentje:
Ahol élek itt nincs villamos. Na meg 2 autóm van. Soha sem tömegközlekedem. Tehát ez is kilőve.
2020. okt. 8. 17:44
 10/120 anonim ***** válasza:
95%
Itt most nem arra gondoltam h várj a villamoson hátha valaki megjelenik. Hanem hogy tök átlagos helyeken, mint pl a bolt vagy a benzikút is le tudsz szólítani valakit
2020. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!