Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pszichopaták miatt vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pszichopaták miatt vannak incelek?

Figyelt kérdés
Hiszen a Jokert istenítik a fórumokon. A redditten pl.

2020. aug. 4. 14:00
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
21%
Nem. A nők miatt vannak incelek.
2020. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
27%
A nők, a férfiak és a be nem sorolhatók miatt.
2020. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
66%
Minden incel saját magának köszönheti az incelségét.
2020. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
62%

Az incelek az igazi pszichopaták.


Azért kedveskednek meg nyaliznak, hogy elérjék, amit akarnak. És ha valaki nem ad alapvető tiszteletért nekik pinát, lemennek alattomos féregbe. Mint egy igazi pszichopata.

2020. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy pszichopatát nem érdeklik az emberi kapcsolatok.
2020. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
79%
#5: de igen, mint a céljaik eléréséhez szükséges rossz.
2020. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
42%

Saját maguk miatt vannak incelek.

Egyrészt egy pszichopatát nem érdekelnek az emberi érzelmek, másrészt az, hogy ennyire nem fogtak fel semmit egy fiktív karakter történetéből (valószínűleg mert egy képregényt se forgattak a kezükben) az se jelent semmit.

2020. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
54%

Hát én most néztem utána, mi a bánat az az incel, de ha jól értettem, akkor ez nem igazán pszichopátia, sokkal inkább gátlástalan nárcizmus.


De mi köze ennek Jokerhez?

2020. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
82%

#8

Semmi köze, csak páran messze túl buták.

2020. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
42%
4. Ez az inceltémakör egy humbuk. Tény az hogy 95% ban azok verik alázzák terrorizálják a nőket akik egyben szexuálnak is velük. A nők viszont nem akarják hogy rá legyen emiatt sütve mekkora “szellemóriások” a párválasztás terén ezért démonizálni kell a semmibe nézett férfiakat hogy” hát ő biztos mégrosszabb ember”
2020. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!