Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztatok már elmebeteg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már elmebeteg, pszichopata emberrel?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy randin, a srác tök helyes volt, de olyan elképesztő dolgokat mondott, hogy egy óra után elmenekültem. Semmi nem érdekli, a társadalmi szabályokat, normákat teljesen figyelmen kívül hagyja, például rágyújtott a sörözőben, mert ő nem megy ki a hidegbe. Már úgy jött el a randira is, hogy bűzlött az alkoholtól, de nem tűnt különösebben részegnek.
2019. nov. 17. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Jah, épp most írt ki egy kérdést
2019. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Ez a szociopata definíciója a pszichopata az aki élvezetből gyilkol / megkínoz másokat.


Egy volt osztálytársnőmnek 3 ilyen pasija is volt.

2019. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos vannak ilyenek,de a pszichopatának nincsennek érzései. Miért ülted Vele végig a randit ha ittasan érkezett? Menned kell,viszlát :)
2019. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy kérdező igen. Egoista,arrogáns,beképzelt volt. Az elején eljátszotta a jó barátot,és utána pedig bunkóvá vált. Jelenleg is tönkre teszi a kapcsolataimat. A társkereséssel nincsen gondja mivel jóképű. Egy másikkal pedig interneten barátkoztam. Elsőre fel sem tűnt hogy pszichopata lenne. De olyan jól manipulált hogy elhittem hogy igaz barát. Aztán kiderült hogy nem az. Viszont ö nem nézett ki valami jól,mégis tudott csajozni. Mert manipulálta az embereket. Kihasznált és átvert. Volt hogy másoknak azt pletykálta hogy nem vagyok ép elméjű. Röhögött rajtam és ócsárolt. Mindig visszatért pár hónap után,majd eljátszotta a jót, és mindig megbocsátottam neki. Majd engem hibáztatott aztán megint lelépett. Ez így ment. Mostanra már rám unt.
2019. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem nem volt ilyen kapcsolatom,de sajnos a környezetemből ismerek pár személyt,aki ilyen.Szinte élvezik,ha fáj valamid,nem szabad velük kapcsolatban lenned.

2019. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
75%
Néztem màr tükörbe, igen.
2019. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen barátnőm aki a notórius hazudozásai miatt is belefér ebbe a meghatározásba. Olyanokat hazudott, hogy meghalt az anyja és milliókat örökölt. Meg vett a fiának házat, és vagy fél évig azt hallgattam, hogy mit csinálnak a házon, meg utána, hogy még mindig nem akar a barátnőjével odaköltözni. Persze mikor rákérdeztem, akkor csak lestek, mert semmi nem volt igaz belőle. Meg még az anyja is élt.

Eleinte normálisnak tűnt és majdnem össze is költöztünk, akkor akart az állítólagos örökségéből lakást venni. Persze mikor ügyvéd előtt le kellett volna tenni az előleget, akkor állítólag ellopták az öltözőszekrényéből a pénzt. Majd az utalásnál is voltak technikai problémák. Utána meg az ügyvédnél fenyegetőzött, hogy biztos megkapta, az eladó csak lezagadja.

Egy helyen dolgoztunk és ott is, folyton kavart.

2019. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Nézd meg a Ragyogást (Jack Nicholson, 1980) Na az egy pszichopata.
2019. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2-es, a volt osztálytársnőd faterja olyan faszparaszt, azért találja be ugyanazt a marhacsordát.
2019. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a főnököm volt :(
2019. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!