Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek miért jönnek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért jönnek össze nárcisztikusokkal, pszichopatákkal ha tudják hogy tönkreteszi őket?

Figyelt kérdés
Azt nem hiszem el hogy nem tudják hogy milyenek. Az exe csak szól nekik hogy milyen ember és lelépnek. Ráadásul az ilyen emberek sikeresek a párkapcsolatban. Akkor miért is sírunk amikor tönkretesz egy nárcisztikus vagy egy pszichopata? Amikor azt mondjuk hogy áldozatai voltunk egy nárcisznak akkor azt nem teljesen gondoljuk igaz? Mert van hogy visszafogadjuk őket az életünkbe.
2019. dec. 28. 06:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Amiért alkoholistakkal, egyéb fuggokkel és olyannal is akik időnként elverik
2019. dec. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Barnabas333 ***** válasza:
12%
Mert a nőknek csak az számít mennyire jóképű vagy ha nagyon gazdag. Ebben a 2esetben lehet akár sorozatgyilkos is...
2019. dec. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert bármennyire is hihetetlen, nem úgy mutatkoznak be az emberek, hogy "Szia, Béla vagyok, és nárcisztikus". Miért szólna az exe? Egyáltalán honnan kéne ismernem az exét?
2019. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők pont abban jók hogy az elején nagyon kedvesek a másikkal. A megtévesztés mesterei! Olvass pár cikket, és hozzászólást a témában akkor meglátod miért jönnek össze ilyen emberrel.
2019. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A személyiség nem igazán látszik a külsőn.

Ahhoz meg kell ismerni a másikat, az pedig nem 5 találkozó után derül ki.

Egy alkeszen látszik, hogy az. Vannak gyanús jelek még egy olyan számára is,aki laikus ilyen szempontból. Egy nárcisztikuson nem nagyon. Pláne, hogy sok kapcsolatban heti 1_2 alkalommal találkoznak csak. Akkor meg mindenki a legjobb formáját mutatja.

2019. dec. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam válaszolni az ilyen kérdésekre, de most nagyon ráérek.

Nálam az exemmel való kapcsolatom úgy kezdődött, hogy tonnaszámra hozta nekem a rózsákat, szerelmes verseket. Nagyon figyelmes és kedves volt. Utólag belegondolva én is látom, hogy voltak jelek, amikből észre kellett volna vennem, hogy baj van vele, de akkor elhessegettem, mert egyébként annyira jó volt vele, plusz a tapasztatlanságom sem segített. Nem volt jóképű, sem gazdag, azért adtam neki egy esélyt akkor, mert annyira kedvesnek és ártatlannak tűnt. Aztán jöttek a szokásos problémák..

2019. dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nem olyan termékek, mint a laptopok. Nem lehet biztosan jól választani az alapján, hogy megnézed emag.hu-n a paramétereit, a tulajdonságait, a véleményeket és az árát és amelyik a legtöbbet tudja annyi pénzért, amennyit rászánnál, azt megveszed. Egy ember (pláne egy pszichopata) annyit mutat a tulajdonságaiból, amennyivel az adott szituációból ki tudja hozni a legjobbat. Nem tudod elolvasni a véleményeket, hogy Kati szerint Lajos csak 1 csillag, mert átbacta és megdugta a szomszéd csajt, Juli szerint pedig 2 csillag, mert ugyan állandóan verte és megalázta, de néha nagyon kedves volt. Mi van, ha Lajos úgy adja elő neked a múltját, hogy ő egy szegény, szerencsétlen ember, aki mindig is szerető családra és gyerekekre vágyott, már két nőt is feleségül akart venni, a tenyerén hordozta őket, de a mocskos rbancok megcsalták, otthagyták? Normális ember nem fogja lenyomozni mások exeit, hogy véleményt kérjen tőlük az illetőről.
2019. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
A kalandvágy miatt pl.:,meg hogy "én tuti meg tudom menteni" érzet miatt.
2019. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jártam az egyik kollégámmal.

Egy kolléganőm, akivel addig jóban voltam, végigasszisztálta az egészet, meséltem arról, hogy egy érzelemtelen tuskó, a gépies, sokszor erőszakos szexről, arról, hogy szakítás után üldöz, telefonon zaklat, kétszer a parkolóban úgy indult el mellettem padlógázzal, hogy a frászt kaptam, tehát nyilvánvalóan a megfélemlítés volt a célja.

Aztán összejött vele az idiótája :D

Mert a következő nő mindig azt képzeli, hogy ő jobb, ő különb, majd ő megmutatja.

Én örülök, hogy megszabadított tőle, mert abbamaradt a zaklatás.

2019. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ebben a temaban barmilyen ketsege van, es nem erti, hogy miert marad bent valaki egy ilyen kapcsolatban, javaslom, hogy olvassa el a Gyogyulas a rejtett bantalmazasbol c. konyvet. Az altalam felleltek kozul ez a legjobb, ez szinte percrol percre leirta, hogy miket eltem at. Ugyanazokat a kerdeseket tettem fel, ugyanazokat a szakaszokat eltem at. A mergezo fel ugy manipulal, hogy eszre sem veszed, es mivel mindig teged hibaztat mindenert, egy ido utan elhiszed, hogy benned van a hiba, te vagy tulerzekeny, es ha megertobb lennel, minden jo lenne. Egy ido utan eltitkolod a problemakat, nehogy hisztisnek tilulaljon. Azt hiszed, ez a normalis. Kivulrol nezni mindig konnyebb, mint bentrol felismerni. En 10 ev utan meseltem el egy kivulallonak mindent, mert kellett valami kapaszkodo, hogy nem orultem meg es nem en fujom fel. Belulrol nagyon nehez ezt felismerni, kulonosen ha az atlagnal erzekenyebb is vagy.

Akit erdekel a tema, annak nagyon ajanlom az emlitett konyvet.

2019. dec. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!