Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen odavagyok a pszichopa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen odavagyok a pszichopatás filmektől, hol lehet pszichopatákkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne egy ilyen elvetemült egyénnel megismerkedni, érdekelnének a gondolatai, az érzései. Olyasvalakit szeretnék, akit hajt a gyilkolási vágy, de én nem szeretnék áldozattá válni, csak tanulmányozni szeretném a lelki életét. Beteg vagyok? Hol lehet ilyen emberekkel ismerkedni?
2009. máj. 6. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hmm... mondjuk egy szigorúan őrzött börtönben, vagy egy diliházban!:D:P
2009. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Börtönben,sötét utcákon és elhagyatott helyeken. Annyi a bibi,hogy utána már nem lesz lehetőséged tanulmányozni:D
2009. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A filmek mindig idealizáltak. A gyilkosok pedig nem biztos hogy pszichopaták. Nem lenne szerintem vicces amúgy barátkozni velük, de ha érdekelnek elöbb olvass utána a betegségüknek.
2009. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megadjam az MSN címem?
2009. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

háááát én nem is olyan rég beszélgettem eggyel msn-en!

Még a tv-ben meg a hiradóban is benne volt!Vmi szinitanoda vezetője ,aki lányokat fojtogatott és egyet meg is fojtott régebben!E miatt emberölésért börtönben ült aztán miután kiengedték a neten ismerkedett fiatal lányokkal!Én nem tudtam ki ő ,mikor beszélgettem vele msn-en de rémisztő dolgokat mondott,ám mégis igazakat!Iszonyat furcsa lelkülete volt,és ahogy részletesen leirta a halált,a fulladást és a haláltusát amit az illető átél utolsó perceiben,és milyen rakciói vannak mikor az életért küzd....Meg ,hogy ilyenkor mindenki fulldokolva ,utolsó perceiben az életéért küzdve végre önmaga,álarcok nélkül :S

És akkor még nem tudtam ,hogy ő egy valódi gyilkos...de akkor már éreztem ,hogy nem egy normális emberrel van dolgom...

Találkozni akart velem de én erről kedvesen lemondtam szerencsére...Aztán pár hónap múlva leveleket kaptam a neten,meg benne volt a tv-be ,hogy vigyázzak vele!Hidd el,nem túl szerencsés ilyenekkel ismerkedni,más dolog ilyen filmeket nézni,de hidd el a valóságban nem jó ha a beszélgetőpartnered a te hosszú szenvedésedet,halálodat kivánja :S l/18

2009. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
tanulj kriminál pszichológusnak, az egész életében ilyen egyedek vizsgálgatásával, gyógyításával foglalkozik (jó nem CSAK ilyenekkel, de általában betegekkel, depressziósokkal, pedofilokkal, pszichopatákkal, borderline-osokkal, stb)
2009. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ITT: www.randizzsorozatgyilkossal.hu-n :D


amúgy ne akarj ilyet tenni, a film csak film, a legtöbb esetben nem sok köze van a valósághoz.

másrészt egy pszichopata embernek bárki az áldozata lehet, így te is, nem tenne veled kivételt, hogy tanulmányozhasd :)

2009. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg legszívesebben megkínoznám a 16:58-as állát említett embereket, akkor én milyen betegségben szenvedek?
2009. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
állát = által
2009. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj jogi egyetemre, ott járkálj sokat a kriminológiai tanszékre. Vagy menj szociológiára, deviancia szakirányra. Vagy pszichológiára. Vagy végső esetben trancsírozd fel közvetlen környezetedet, és akkor is bekerülsz közéjük, és rengeteg időd lesz velük társalogni.
2009. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!