Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen odavagyok a pszichopa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen odavagyok a pszichopatás filmektől, hol lehet pszichopatákkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne egy ilyen elvetemült egyénnel megismerkedni, érdekelnének a gondolatai, az érzései. Olyasvalakit szeretnék, akit hajt a gyilkolási vágy, de én nem szeretnék áldozattá válni, csak tanulmányozni szeretném a lelki életét. Beteg vagyok? Hol lehet ilyen emberekkel ismerkedni?
2009. máj. 6. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
látom jó régi a kérdés és azt is h nagyon informáltak vagytok...a pszichopaták nem elmebajosok, akik nem tudják magukat kontrollálni, hanem ez csak lelkiprobléma...nagyon intelligens emberek az átlagnál intelligensebbek ,akik tudnának hidegvérrel ölni. ennyi ..ittvok én például. pszichopata és nem ölnélek meg. : DD hát ez marha vicces mit összekacarásztok itt...belétek látunk ti érzelmi tatyók!!!!
2009. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Légy divatos és keress borderline vagy mániás depressziós embert :D
2009. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!