Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet emberekben ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet emberekben ilyen zsigeri incel-gyűlölet, hogy azt mondják, ha fele ennyi férfi lenne se kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés

1. Névtelen oldal, nem is látnak minket. Jóképű haverom itt röhög most mögöttem, ugyanolyan jelleme van, mint nekem, ma este is randija lesz és szexelni fog egy szép lánnyal. Most is úgy hozott fel egy 24-es pakk Heinekent, hogy a 30-as MILF szeretője adott neki zsét, hogy szép szál legényként ne haljon éhen. Ha tudnátok mi lakozik az emberek fejében, megdöbbennétek. Lehet, hogy a mellettetek fekvő párotok is kihasznál évek óta. Sosem tudhatjátok. Sosem lehettek semmiben teljesen bizonyosak. Ezt már az ókori görög filozófusok is tanították.


2. Rengeteg történelmi bizonyíték van, hogy mikor háborúk meg gyarmatosítás volt, sok nő jött össze a megszálló nép közül valakivel. És nem mindenkinél úgy működött, hogy csihi-puhi majd az asszonyává tette és láncra verve meghágta minden este. Rengeteg olyan eset volt hogy a fiatal özvegyasszonynak udvarolt a szomszéd srác és már többször elkergette azokat, akik lopták a tyúkokat és egy idő után egyre szimpatikusabbá vált a magányos özvegy számára, pedig csak egy fokkal volt szebb az ördögnél, de egyre inkább kezdte meglátni benne a szépet. Mint mikor valaki szépnek látja a Bulldogot vagy a Sharpeit vagy a kínai kopasz macskát. Elsőre undorodik tőle aztán az ismerősének az van és megkéri, hogy vigyázzon rá és rájön, hogy tök cuki és neki is kell egy.


A fenti eset pedig nem lett volna lehetséges, ha a Ryan Gosling külsejű katona hazatér a frontról.


Úgyhogy ez a "ha te lennél az utolsó, akkor sem" egy akkora üres közhely, ami ráadásul nem is igaz és csak a sértettség beszél az ilyen emberekből, hogy nevetséges.


Az egész pszichológia pont az ellenkezőjét állítja, kevés opcióból sokkal könnyebben választ az ember, mint sok opcióból. Illetve ha valami nincs, nem látható, nem elérhető, akkor meg sem fordul a fejében az embernek.


Ha pedig valaha elérhető volt, de ma már nem az, akkor a gyászidőszak után a legtöbb ember elfogadja, hogy nincs többé és beéri a kevesebbel. Nem lesz ugyanaz és nem lesz soha ugyanolyan boldog, de az idő sok mindenre gyógyír. A sportoló, aki elvesztette a lábát is lehet, hogy már 10-20 év távlatából alig fog arra gondolni, hogy mi lett volna ha, elhalványulnak az emlékek. A nő pedig aki egykoron nem tudott dönteni a jobbnál jobb pasik közül, több év VALÓDI magány után össze fog jönni olyannal, akiről nem is gondolta volna.


Ha a magány és Danny Devito között kell választani, akkor előbb-utóbb lesz, aki az utóbbit választja. De ha ott van mellette mindig Ryan Gosling meg Johnny Depp, akkor soha senki nem fogja őt választani.


Ha éhes vagy és csak egy félig rohadt alma van a hűtőben, akkor levágod a félig rohadt felét és megeszed a jó felét.


Ha viszont éhes vagy és a testvéred hűtőjében jobbnál jobb kaják vannak, a tiedben meg csak a rohadt alma, akkor testvérháborút fogsz szítani és addig vergődsz, amíg a finom kajákból csurran-cseppen valami, miközben az alma rohad tovább és mire a finom kaja elfogy már az egész alma rohadt lesz és tényleg ki lehet dobni.



2020. jún. 30. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ja, annyi pozitívum mindenképpen elmondható az incelekről, hogy véget nem érő szórakozát biztosítanak a többieknek itt.
2020. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
12%
40-41! Igen van akinek más nyomora a szórakozás. Az ilyenekre mondják, hogy hulladék-ember.
2020. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
69%
Hát ne haragudj kedves 42, de az ilyen szintű kreténségen max még sírni lehetne, de ahhoz nincs kedvem. Ha nem lenne ez a habzó szájú vergődés ocsmány stílusban, eskü még sajnálnám is. De így képtelen vagyok.
2020. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
26%

43! Az, hogy itt ki a kretén, és ki az aki habzó szájú vergődést művel ocsmány stílusban az rég eldőlt és nem a kérdező!


Csak idézek egy párat csak ez alól a kérdés alól


"elméleteket gyártó elmeroggyant."


"Férfiként ezeket az inceleket ott alázom és taposom ahol tudom."


"Megnyugtatlak, a legtöbb nő leszbukussá válna ha csak ti maradnátok."


"ha jól értem semmilyen belső értéket nem tudsz felmutatni"


"ocsmány jellemed van, ostoba vagy, csőlátású, teljesen irreális a világképed, tárgyként tekintesz a nőkre"


"Fröcsög a frusztráltság, a rosszindulat, az ostobaság a válaszaidból."


"itt égeted magad az eszement általánosító agymenéseiddel"


"az incel az ilyen nőbántalmazó szadista."


ezt így olvasd végig, és azokat amiket a kérdező írt, és döntsd el magad, hogy ki az ocsmányabb, kreténebb.

És nem nem a kérdező vagyok, csak a belem fordul ki az olyanoktól, akik itt boldogan rúgnak bele másokba, csak mert megtehetik, mert itt erről van szó. Ez tipikusan az a szint, amikor suliban a hájas semmirekellők összeállnak és rugdossák a szemüveges vékony srácot, csak mert megtehetik.

2020. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
72%
Olvass még el néhány kérdést, amiket az elmúlt napokban írt ki ez a szegény, szerencsétlen, sajnálatra méltó ember, és akkor lehet, hogy megérted, miért írja ezeket a többség. Tanulságos lesz. A stílusról könnyen felismered.
2020. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
5%

"Jól értem, hogy te most arra vagy büszke, hogy személyes adattal élsz vissza, és neten zaklatsz másokat? Mert a kis hobbidért pár év börtön ki lehet szabni, konkrétan ez ugyanis törvénysértés, amit még be is ismersz.


nagy bajok lehetnek a fejedben nagyon."


Aha tehát adott egy gyerek aki neten folyamatosan durván zaklat másokat puszta szórakozásból, én kiderítem a személyes adatait ennek a féregnek és a végén még én vagyok a szemétláda meg nekem van baj a fejemben? :D

2020. júl. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
0%

46: Nem, dehogyis.

Azt, hogy más kretén, ne keverd ide.

Ahogy az incelséget definiálják - leginkább itt maguk magukat az incelek -, az egy bántalmazó személyiség.

De van videó is róluk, hogy elmagyarázza, kik ők, azok is az embertelenséget domborítják ki és a társadalomra veszélyességet.

Nagyjából egy nőgyűlölő, nőkínzó elmeroggyant személyiség a definíciója az incelnek, igen.

Beleőrültek valamibe.

2020. júl. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
2020. júl. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
33%

"Nem, dehogyis.


Azt, hogy más kretén, ne keverd ide."


Mi van csak nem magadra ismertél hogy te is tonna szám zaklatsz nőket kamu profilok mögött szórakozásból aztán most kicsit meglepődtél hogy a fagyi vissza is nyalhat? :D

Jah szegénykék beleőrültek a gonosz nőktől és kényszerítve vannak hogy másokat zaklassanak, jaj ez az áldozati póz amit leművelsz... hánynom kell.

2020. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
27%
44# Na itt a másik nőgyűlölő aki szintén magára ismert a netes zaklatások kapcsán :D Kíváncsi lennék milyen idézetek jönnének tőled ha az elmúlt pár évet megnéznénk :D A különbség hogy én azokkal csinálom ezt akik bűncselekményt követtek el folyamatosan (más képével való visszaélés, zaklatás, bántalmazás), te meg olyanokkal akik hát nem. Szóval cuki a te kis áldozati pózod is.
2020. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!