Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a nők bármikor találnak maguknak párt? A férfi még csak nagyon nehezen. Mikor lesz már elég a nők igazságtalanságságából? Abból, hogy ők több tucat pasi közül választanak magunknak egy olyat aki bejön nekik. Mi férfiak meg csak kínkeservesen, vért izzadva találunk valakit. És akkor az a nő is defektes kb.

Mikor jön el az amikor a nők újra elnyomásában lesznek ilyen téren?

Nem is említem azt, hogy a nőknek a bunkók kellenek. És ha elhagyják őket, akkor meg még jobban sírnak a bunkó után. Kivétel van persze, de kevés.



2018. júl. 28. 12:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagy a választék, de rossz minőségű, nem mész sokra vele.
2018. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%

Draga, ha egy no part talal, akkor egy ferfi is.


Part talalni meg a noknek sem konnyu. Ne keverd a szexpartnerrel.

Es nem csak a modell kinezetu Gizike no, hanem a 85 kilos, ronda arcu Erzsike is.

2018. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, én nem találtam bármikor párt. Egy-két gyökér kezdeményezett (ilyen utcán utánam fütyülős vagy idegen facebookon írogatós), de nem tartom olyan kevésre magam hogy akárkivel beérjem. 22 évesen lett először barátom, hozzá én közeledtem először, amikor már alapból is jóban voltunk.


Azt meg inkább nem is kommentálom, hogy szerinted a nőket el kell nyomni. Komoly bajok vannak, ha te boldog lennél egy olyan kapcsolatban amibe a nő bele van csak kényszerítve és undorral fekszik le veled.

2018. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
7%
Mert az ember nem tanul. Az exem újra és újra műmájer "gazdag vagyok" hímekkel áll össze, aztán mindig kiderül, hogy anyu-apu pici fia, aki gyakran munkanélküli, szülőktől van a mernő kocsi és lakás, de zsebpénz kevés... aztán brühühü miért hazudoznak... majd újra ilyrn, meg újra, és újra.
2018. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 próbálokkedveslenni ***** válasza:
93%

Férfiként is bármikor találnék párt magamnak. Több tucat nő közül lehet választani.

Azok siránkoznak, akik nyomorékok és mást hibáztatnak a saját hülyeségük miatt.


A nőknek nem a bunkók kellenek, hanem a magabiztos férfiak. Nem a nyüzüge anyámasszonykatonái.

2018. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
92%
Te nem férfi vagy, csak egy defektes idióta pöccsel, akit még napfény sem ért és nem is hajlandó ezen változtatni. Jobban is jár mindenki, ha az ilyen nem szaporodik. További jó sírást!
2018. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
95%

Neked az fáj, hogy a nőknek bunkók kellenek, de te magad hangoztatod, hogy a nőket el kell nyomni? Magadat cáfolod meg, te is bunkó vagy, de láthatólag te sem kellesz senkinek.

A nőknek ugyanúgy nehéz párkapcsolatot találni, mint a férfiaknak, arról nem mi tehetünk, hogy a többségünk nem vágyik kósza numerákra, inkább van egyedül. Én itt nem látok semmi igazságtalanságot, és nem hiszem, hogy bármelyik nemet is el kellene nyomni. De szerintem ez a kérdés csak provokáció,hogy a nők itt háborogjanak, gondolom, erre vered otthon.

2018. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%

"Mikor jön el az amikor a nők újra elnyomásában lesznek ilyen téren?" Anyád kérdezd erről.


Aztán megpofoz és elveszi a neted. Hülyegyerek.

2018. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
95%
"De szerintem ez a kérdés csak provokáció,hogy a nők itt háborogjanak, gondolom, erre vered otthon." Jah, csak míg a nők utána csinálnak valami normális dolgot is, ezek addig itt lógnak és recska-hülyekérdés-4chan stb körfolyamatban vergődnek.
2018. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
97%

Te elvagy kicsit tévedve.Ezt csak te látod így, hogy olyan könnyű a nőknek.

Szerintem egyáltalán nem.



Ha nagyok az elvárások akkor nehéz párt találni, ha lejjebb adják az igényeket könyebb. Mindkét nemnél ugyanaz a helyzet.

Hülyeség amit te mondasz, hogy a nőknek könnyebb...

Mintha minden nő külsőre szépségkirálynő és fitness modell lenne, aranyos, kedves, őszinte, lekiismeretes, magabiztos, házias, határozott stb. csupa jó belső tulajdonsággal rendelkező lenne.

Egyáltalán nem. Elfogadjuk egymás hibáit,teszünk érte lesz párunk. Ha csak arra vársz, hogy felszed egy nő, soha az életben nem lesz párod.

2018. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!