Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a nők bármikor találnak maguknak párt? A férfi még csak nagyon nehezen. Mikor lesz már elég a nők igazságtalanságságából? Abból, hogy ők több tucat pasi közül választanak magunknak egy olyat aki bejön nekik. Mi férfiak meg csak kínkeservesen, vért izzadva találunk valakit. És akkor az a nő is defektes kb.

Mikor jön el az amikor a nők újra elnyomásában lesznek ilyen téren?

Nem is említem azt, hogy a nőknek a bunkók kellenek. És ha elhagyják őket, akkor meg még jobban sírnak a bunkó után. Kivétel van persze, de kevés.



2018. júl. 28. 12:33
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
97%

Szánalmas már ez a vergődés. Hagyd abba.


K**va nagy erkölcsi fölényben vagy ám, hogy "defektesnek" nevezed azt a nőt, aki szóba áll veled és azt kívánod, hogy bár ne lenne választásuk a nőknek. (remélem ismered a szarkazmust)


Férfiatlan vagy, sekélyes és csőlátású, csak hogy ne használjak rád egyéb jelzőket. Ha majd felnősz és nem egy hisztis kisfiú szintjén állsz majd, inkább akkor próbálkozz a csajozással, addig maradj csöndben. Komolyan azt gondolod, hogy a gonosz nők miatt nincs barátnőd? Tényleg?

2018. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, te nem sorolod magadat a bunkó kategóriába ilyen kijelentésekkel, hogy a nőket el kell nyomni? A logikád alapján bármikor találhatnál nőt magadnak, hisz erőteljesen bunkesz es ostoba vagy.
2018. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez a kérdés komoly? :D Én is örökszingli vagyok, de azért ilyet, hogy “végre megijt legyenek elnyomva a nők” bőven sérti a szemem, fülemet. Kérdező, neked mentális problémáid vannak.
2018. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
98%

Napi provokáló kérdés is megvan.

Válasz: Azt írtad te is válogatnál, ha tehetnéd, akkor a "nem defektes" nők miért ne válogathatnának?...

2018. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Nem provokációtól írtambki a kérdést.

Én úgy látom, hogy a nők elvannak azzal, hogy tudatosan bunkokat választanak. És ha esetleg olyan nő van a terítéken aki "normális" akkor annak olyan elvárásai vannak, hogy az hihetetlen.

Plüss túlzott szabadságvágy, megfelelő távolság-gonrolok itt a személyes dolgokra, hogy neki szükséges van magányra, meg neki neki ne ossza be az idejét a ferfi...stb.

D egy kapcsolat nem a kompromisszumokról szól? És a kölcsönös tiszteletről?

Ha valaki élből, igy kezdi az ismerkedést akkor minek ismerkedik az ilyen.

2018. júl. 28. 13:00
 16/52 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is beszélve azokról, akik jönnek ide inzultálni. Én úgy értettem ezt az elnyomást, hogy mikor jön el az, amikor a nők is rádöbbennek arra, hogy felrehord egy aránt nálunk.
2018. júl. 28. 13:03
 17/52 anonim ***** válasza:
98%
Ha te nem tudsz eléggé férfi lenni ahhoz, hogy sikereid legyenek a nőknél anélkül, hogy elnyomnád őket, magadban keresd a problémát. Tanulj már meg nem másra hárítani olyasmit, amin te tudnál változtatni, ha hajlandó lennél időt és energiát áldozni rá panaszkodás helyett. Egyébként ez után a kijelentésed után magadat is sorolhatod nyugodtan a bunkó kategóriába, akkor pedig gondolom, te is találhatnál nőt magadnak a leírásod alapján.
2018. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert azt hiszi, hogy normális felnőtt férfivel ismerkedik, aki nem akarja irányítani, beosztani az idejét és rajta lógni, mint egy gyerek. Amúgy megint ellentmondasz magadnak, az ilyen nő eleve nem jönne össze bunkóval.
2018. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
98%

Hogy jön a kölcsönös tisztelet ahhoz, hogy szerinted el kéne nyomni a nőket? Végiggondolod néha miket írsz? Csak püffögsz, hogy igazságtalan a világ, közben szerintem magad se tudod miről beszélsz, sőt, semmit a párkapcsolatokról? Igénye van a másiknak az egyedüllétre? Emberi dolog. Ha te a másik nyakán akarsz lógni, olyat kell keresni, aki ezt igényli. Ja, hogy az ilyen "defektes"? Tudod: kompromisszumok.


Nehéz dolog, de sajnos nem úgy hajlik a világ, hogy neked kényelmes legyen, hanem alkalmazkodni kell. Nem vagy elég jó? Fejlesztd magad! Én is ezt csinálom - pedig nő vagyok. Még így se válogathatok, sőt.


És nem tévedsz: nagyon sok olyan pasi van, mint te, és nem, nem kellenek a nőknek. És nem azért mert olyan rendesen, normálisak. Ahogy te állsz a világhoz, az sem az.

2018. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

Én nem érzem magam bunkónak. Attól, hogy a véleményem kicsit durva és nyers.

Mondjuk én látok némi igazságtalanságot abban is, hogy a nők sok partnerrel vannak. Tapasztalnak, tanulnak a kapcsolatból, a hibákból, szellemileg fejlődnek kiélesdnek a benső jegyek. Tehát az évek a kapcsolatok előrehaladtával egy nő, tudja, hogy mit akar. Bensőre.

De egy férfi, honnan tudná, hogy amiben van az jó vagy rossz kapcsolat-e vagy sem. Mert szakítani fél, mert nem akar egyudeul maradni. Aztán a nő majd szakít.

És a férfi ugyanúgy belemegy egy új kapcsolatba, úgy, hogy gőze sincs arról, hogy most ez jó vagy rossz kapcsolat.

De a nő megteheti, hogy szakít. Mert egy nőre jut több 10/100 férfi. A férfi jó ha osszetud hozni egy randit talán havonta. És még akkor is kétséges az, hogy leez-e második. Mert hát egy nő ugye, nem egyel ismerkedi, hanem többel.

2018. júl. 28. 13:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!