Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a nők bármikor találnak maguknak párt? A férfi még csak nagyon nehezen. Mikor lesz már elég a nők igazságtalanságságából? Abból, hogy ők több tucat pasi közül választanak magunknak egy olyat aki bejön nekik. Mi férfiak meg csak kínkeservesen, vért izzadva találunk valakit. És akkor az a nő is defektes kb.

Mikor jön el az amikor a nők újra elnyomásában lesznek ilyen téren?

Nem is említem azt, hogy a nőknek a bunkók kellenek. És ha elhagyják őket, akkor meg még jobban sírnak a bunkó után. Kivétel van persze, de kevés.



2018. júl. 28. 12:33
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
97%

*miért van az, hogy a nők bármikor találnak maguknak egy random férfit, aki betenné nekik?


Azért, mert evolúció és mert páran még nem másztak le a fáról, hogy csomót tudjanak kötni a farkukra, ezért minden esélyes és kevésbé esélyes nőnek csapják a szelet és udvarolnak, mintha az életül múlna rajtuk.


Párt találni senkinek sem könnyű. Társat találni meg aztán pláne.

2018. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Vajon lesz olyan lány valaha, aki tudja majd dekodolni ezeket a zavaros gyulolkodeseket és ragalmakat?

Tegnap ismerkedtem amúgy neten. Volt egy lány, akit nem kimeltem, minden gyűlöletet és fájdalmat kiirtam, ragalmaztam, durván, csúnyán. De valahogy dekodolta ezeket és atlatott rajtam. Erős személyisége lehetett, mert hátrányban éreztem magam és "zsiráful" beszélt. Aztán eltűnt a harag és normálisan írtam vele. Küldött magáról képeket is. Hívott at Facebookra. De nem mentem. Már bánom. Furcsa mód gyönyörű lány volt.

Minden bizonnyal betört volna és most irogatnek, ismerkednek egy gyönyörű lánnyal, aki ismeri ezt a fajta haragot ami bennem van.

De én kiléptem, nem hagytam semmit magam után, hogy megtalaljon. Kiléptem mert még szenvedni akarok egy darabon.

Szóval....való igaz......függő lettem a tehetetlenség és totális káosz iránt.

2018. júl. 28. 14:32
 43/52 anonim ***** válasza:
Keresd meg újra azt a lányt. Elárulta a nevét?
2018. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem függő vagy, ez a kényelmes szerep. Pl. a nő, aki benne marad a bántalmazó kapcsolatban, ugyanazért teszi, mint te. Kiskorától benne vagy egy szerepben, és csak ezt ismeri, ez a könnyű.


Változni, változtatni nehéz, és sokan lusták hozzá.

2018. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem. Bár kis városban él. Két évig ott éltem én is ahol ő. De túl szép lett volna úgy is hozzám. Azért ilyen nagy mellek kerek fenék baba arc hosszú haj kicsit elveszi az eszem. Jó nekem az átlagos is.


Hmmm..... érdekes, bár nem nagyon ismerem az útját a dolognak. De nem is akarom. Majd jön valaki úgyis aki kihuz. Legalábbis hiszem. Sokat tanultam a volt kapcsolataimbol. Már tudom mire kell figyelni. Olyan 3-5 évre saccolom a dolgot. Addigra találok valakit. De az ingerszegenyseg ellen nehezen tudok tenni. Hiába fejlődtem 2 év alatt sokat. Ha 1 év alatt visszafejlodtem.

Na mindegy. Majd az a valaki nagy szenvedéssel helyre tesz. Ez nem az én dolgom/ügyem.

2018. júl. 28. 14:50
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan várod el, hogy bárki is szeretni tudjon így, ha agresszív vagy, drogfüggő, gyűlölködő? Nem arról van szó, hogy van egy kicsi hibád, amit szerinted nem fogadnak el. Veled komoly gondok vannak, amiket mielőbb kezelni kellene, mert magadtól láthatóan csak egyre súlyosabbá válik.


Miért nem vagy nyitott erre? Meg tudnád beszélni egy szakemberrel, hogy a gyermekkorodban történteket hogyan kellene feldolgoznod. Továbbá, hogy hogyan kellene normálisabban, egészségesebben hozzáállni a nőkhöz, emberekhez. Azt írtad, szedsz gyógyszert. Mellette miért nem próbálsz meg valami pszichoterápiás kezelést, ahol beszegethettek is? Nem arról szólnak ezek, hogy megmondja, mit kellene tenned, hanem rávezet, magadtól rádöbbensz a beszélgetések során, hogy milyen hibás, torzított gondolataid vannak, és ezeken hogyan tudnál változtatni, hogy jobb legyen az életminőséged. És akkor nem az lenne, amiről korábban írtál, hogy úgy megverted a barátnődet, hogy kórházba került, hanem idejében felismered, hogy egy olyan kapcsolatban vagy, ami nem ideális neked, és nem erősíteni tovább az egyébként is meglévő indulatkezelési problémáidat. Plusz, ha konfliktushelyzet van, akkor nem agresszivitással reagálsz, hanem megbeszélésre törekszel.


De így ha lenne is valaki, aki szeretne veled lenni, megmérgeznéd előbb-utóbb a hozzáállásoddal,a gondolataiddal, azokkal a berögzült cselekvésekkel, problémakezelési módszerekkel, amik eddig is gátoltak abban, hogy normális kapcsolatod legyen.

2018. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Nem érdekel!!!
2018. júl. 28. 15:00
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy állítottad be magad hogy te vagy a szegény rendes srác aki senkinek se kell. Közben meg el akarod nyomni a nőket. Nem érzed az ellentmondást?
2018. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
96%
En ezt a palit ugy megvernem :D Onbecsulese 0 es lenezi a nőket. Ha kapcsolatban lenne ,akkor meg felsobbrenduskodne,es elnyomna a csajt. Az ilyen inkább dögöljön meg..egyedul. 23L
2018. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem igazságtalanság csak egyszerű biológia. A nő válogat kedve szerint mert van kb 300 petesejtje egy életre,no meg az utódgondozás hosszú évekre leköti,tehát minőségre megy .A férfi meg nem válogat,hanem mennyiségre megy , mert van egy kilövésre sok millió spermiuma ami pár óra alatt újratöltődik,és alapvetően az utódgondozás sem érdekli,csak társadalmi elvárásként teljesíti úgy ahogy,legtöbbjük sehogy.


A nőnek érdeke a legjobbat kiválasztania a szaporodásra,mert nincs sok esélye -ideje újrapróbálkozni, a férfinak meg a mag szórása szanaszét a célja,mert van miből szórni és nem kerül időbe. Ennyi a történet.


Ösztönállat minden ember,semmi más,a kultúra csak egy máz rajta.Fél lépésre ,meg egy világégésre vagyunk a majmoktól.

2018. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!