Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a nők bármikor találnak maguknak párt? A férfi még csak nagyon nehezen. Mikor lesz már elég a nők igazságtalanságságából? Abból, hogy ők több tucat pasi közül választanak magunknak egy olyat aki bejön nekik. Mi férfiak meg csak kínkeservesen, vért izzadva találunk valakit. És akkor az a nő is defektes kb.

Mikor jön el az amikor a nők újra elnyomásában lesznek ilyen téren?

Nem is említem azt, hogy a nőknek a bunkók kellenek. És ha elhagyják őket, akkor meg még jobban sírnak a bunkó után. Kivétel van persze, de kevés.



2018. júl. 28. 12:33
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
98%
Melyik nő van sok partnerrel együtt? Melyik? Nekem személy szerint több első randim volt, mint kapcsolatom, pedig lehet, hogy a randik összszámolásához sem kellene mindkét kezem. Lassan 27 év alatt. Leginkább csak azt tanultam meg, hogy milyen férfi NEM kell: aki magasról tesz rá, hogy én mit szeretnék, aki frusztrált, aki kicsinyes, aki hisztis.
2018. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Jól van. Mint írtam, vannak kivételek.

De azt sem értem, hogy a nők miért a kész, tökéletes, hibátlan, fejükben elképzelt, megformált férfit keresik?

Szerintem van szépség abban, hogy összejön egy olyannal akiben vannak hibák, aki nem olyan, mint amilyet elképzelt, olyan bensőre gondoló itt. De ugye az osszecsiszolodas, a formálódás döntő szerepet játszik a kapcsolatban. Ami zavart az elején az már inkább tetszik kicsivel később.


Szóval ha valaki nem felel meg a fejükben lévő idealnak, egyből törlik, dobjaku, ahelyett, hogy egy kis enegeriát befektetnenek és együtt formálnák egymást.

2018. júl. 28. 13:19
 23/52 anonim ***** válasza:
13%

#21 exem pl. hónapokig velem, meg az előttem lévő exével kavart, persze egyikőnknek se mondta el.


Most is "barát extrákkal" kapcsolat (mert többre nem vagyok elég menő) de elkotyogta, hogy ja még 2 másik pasija is van, persze mindegyik azt hiszi ő az egyetlen.


És ez nem kirívó, a haveri társaságban gyakran hallok hasonlókat.


De persze ez nem igaz, a nők szépek jók, soha se hazudnak, hűségesek, és ilyen nincs :D

2018. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
97%
Szolj anyucinak, hogy etessen meg es rakjon tisztaba, mert megint nagyon nyugos vagy. Aztan emlitsd meg neki is, hogy nincs elegge elnyomva.
2018. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező,nem vagy bunkó,csupán kimondod azt amit gondolsz. Az elnyomás az nem jó dolog,nem így kell megközelíteni. Az hogy a nőknek a bunkók kellenek,ez mindig is így volt,azért van ilyen sok vállás. Azt hiszik ha szülnek egy gyereket akkor a bunkó meg fog változni,de nem fog. Nagyon kevés nőt fogsz találni aki megelégszik egy egyszerű megjelenésű,normális emberrel
2018. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
89%

De Shrek, pont azt írja a gyerek, hogy azt akarja, hogy azt higgye mindkét fél, hogy majd megváltoznak.


Akkor tessék elmenni keresni egy kövér csúnya nőt, és várd, hogy megváltozzon. Ne akard készen kapni.

2018. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Benső jegeykere gondoltam.

Pl. Imádja a hobbijat, de a háttérben teszi a párjáért. A párja ezért néha tegyük fel elmegy vele egy autókiállításra. Vagy foszempont voltak a barátok a bulizás a diszkozas, de a párja miatt, mert jól érzi magát vele, inkább belemegy el sétálni, kirándulni, stb. Vagy pl a sport. Tegyük fel elmennek együtt futni. Ilyenekre gondoltam. Vagy épp a féltékenység, de a formálódást követően megszűnik.

Az elnyomást nem úgy értettem , hogy tegyünk a nőkre Hámor és szajkosarat...és csavarjuj be őket csadorba.

Bocsanat, hogy felreirtam/fogalmaztam.

Úgy értettem, hogy mikor dobbenek rá arra, hogy a "defektes" pasikba is kellene egy kis bizalmat fordítani.


"Akiben nincs plusz, abban terjed mindig pulzus"!


Szóval.....egy ránézésre szürke ember is lehet vicces, érdekes.

2018. júl. 28. 13:47
 28/52 A kérdező kommentje:

Én már "udvaroltam" túlsúlyos lánynak.

De ő előre kijelentette, hogy ő biztosan nem fog sétálni velem ha osszejovunk. Ő biztosan nem fog közös programokat csinálni velem. Ő elmegy a munkahelyig és vissza. Ennyi. "ha neked ez így nem felel meg, akkor hagyjuk" -ideztem.

Gondoltam ha kedves leszek és megértő hátha megváltozik a véleménye. De nem változott.

De ez nem jelenti azt, hogy minden nő ilyen. És azt sem, hogy minden férfi ilyen. Ebből simán változnék külső hatásra.

2018. júl. 28. 13:51
 29/52 anonim ***** válasza:
97%

"Mi férfiak meg csak kínkeservesen, vért izzadva találunk valakit. És akkor az a nő is defektes kb."


Te magad lehúzod azt a nőt, aki "defektes", viszont neki el kellene fogadni a te "defektességedet". Nem tűnik fel, mikor ellentmondasz magadnak?

2018. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

És jöhettek a sablon dumaval. "tegy magadért, ne sirankozz"

Nem így megy.

Van mikor kell egy kis segítség. És ez az amit ti nem értetek meg. Mindent magamtol-magamert. Nem megy. Az ehezo, hogy emelje fel a karját, ha nem birja??? Ha valaki nem emeli fel neki?

Kicsit furcsa példa. De tálaló. És itt vagyunk, témánál. Mert egy nő sem akar segíteni, szeretet adni, kicsit bízni bennem, vagy a hozzánk hasonlokban.

Pedig tudom és hiszem magamról, hogy van bennem potenciál.

De magamert magamtól ezt nem mutatom ki.

2018. júl. 28. 13:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!