Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az igazságtalanság?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a nők bármikor találnak maguknak párt? A férfi még csak nagyon nehezen. Mikor lesz már elég a nők igazságtalanságságából? Abból, hogy ők több tucat pasi közül választanak magunknak egy olyat aki bejön nekik. Mi férfiak meg csak kínkeservesen, vért izzadva találunk valakit. És akkor az a nő is defektes kb.

Mikor jön el az amikor a nők újra elnyomásában lesznek ilyen téren?

Nem is említem azt, hogy a nőknek a bunkók kellenek. És ha elhagyják őket, akkor meg még jobban sírnak a bunkó után. Kivétel van persze, de kevés.



2018. júl. 28. 12:33
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívülről várod, hogy te magad megváltozz, akkor az már eleve bukott játszma. Miért másnak kéne megjavítania a te hibáidat? Mi alapon kellene segítenie bárkinek is?
2018. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez való igaz. De nem hiszem , hogy minden nő annyira defektes mint pl az a lány akivel/akikkel én ismerkedtem. Hiszem, hogy vannak még normálisak. De nem tudom, hogy hol, azt se, hogy valóban vannak-e meg. Nem tudom, de hiszem. Mert volt már szerencsém hozzájuk régen.

Hiszem.....mint Istent kb, nem tudom letezik-e, de hiszem. A lányokkal is így vagyok. Hiszem.

2018. júl. 28. 14:00
 33/52 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy tudok szeretni. És még mindig hiszek.
2018. júl. 28. 14:02
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

De miért hiszed azt, hogy ha valakinek nyalod a seggéd, az változni fog?


Ha te nem foglalkozol magaddal magadért, akkor én miért foglalkozzak veled? Én tudom, hogy lenézem az olyanokat, akik csak addig "valakik", addig van személyiségük, amíg párocskájuk van. Utána poshadnak a semmiben. Az ilyen motiválatlan félemberek haverként is csak elszívják az energiád.

2018. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Nos, ha visszamegyunk a gyermekkoromban, ott található ez a probelma. Belém ivodott. Próbáltam irtani, tüntetni magamból, nem ment. Megtanultam együtt élni vele. Ez a hátránya. Hogy egyből jönnek azzal, hogy csak akkor vagyok jól, boldog, vidám amikor párom van. És ez igaz is.

Ez van.

2018. júl. 28. 14:07
 36/52 A kérdező kommentje:

Hogy miért? Hogy lásd basszus, hogy élhető vagyok. Lásd a fejlődést. Tudd, kövesd, hogy érdemes energiát fektetni belém, a kapcsolatba, mert van miertje és van sikerélmény. Nem tudom jobban leírni.

És akkor megjobban biznal bennem. Mert tudod, hogy fejlődőképes vagyok. Mindegy. Hagyjuk. Köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 28. 14:10
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pont az van, hogy akkor látom, hogy valaki fejlődik, ha magáért tesz. Nem akarok óvónéni lenni, és ujjongani, hogy Petike megtanult késsel-villával enni.


Az, hogy magad miatt fejlődsz azt mutatja, hogy felelősséget vállalsz az életedért. A gyerekkorod... sokunknak szar volt, én 7 éves koromban egy évig nem beszéltem, olyan trauma ért, felnőttként elmentem szépen pszichológushoz, mert érdekelt a saját jólétem. Várhattam volna sérülten, hogy egy lovag majd kihúz a szarból, és lelket bsz belém, de az nem én vagyok. Tartozok önmagamnak azzal, hogy nem másoktól függök.

2018. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Te az a 47%-os válaszoló vagy, aki azokat a gusztustalanságokat írta reggel is a nőkről (haljon meg a gyerekük, összes szerettük, szenvedjenek egész életükben, verni, alázni fogod őket, legyenek meddők)? Most is ott van a kulcsszavak között, hogy utálat, gyűlölet, és a nők elnyomására is kitértél. Azok után, hogy így gondolkodsz, minek akarsz valakit? Szerinted, ha ennyire taszítóan vélekedsz a nőkről, lenne valaki, aki tudna szeretni?


Rengeteg férfit szeretnek a rosszabb tulajdonságaik ellenére is. Ne akard magaddal elhitetni, hogy a nők csak a tökéleteset akarják, mert akkor kb. senki nem lenne kapcsolatban. De nem mindegy, hogy azzal kapcsolatban kell kompromisszum, hogy eltérő hobbijaink vannak, hogy lustább vagy, vagy valami hasonló kisebb dolog, vagy pedig drogfüggő, gyűlölködő, agresszív nőverő. Nincs azzal gond, ha valakik egymás mellett változnak, csiszolódnak, jobbá válnak, de nem mindegy az sem, hogy honnan indulnak.

Nem megfelelő indok a gyerekkorod. Most felnőttként dönthetnél úgy, hogy a régebbi negatív hatások miatt igyekszel egy boldogabb, kiegyensúlyozottabb életet kialakítani magadnak, és nem ezzel takarózol a tetteid, gondolkodásod miatt.

2018. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
95%
Megint egy lúzer nyavajgása, nem unjátok még?:(
2018. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Igen én. De ez lényegtelen a kerdesemben most.

Köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 28. 14:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!