Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összedőlne a világ, ha egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összedőlne a világ, ha egyesek siránkozás helyett magukba néznének?

Figyelt kérdés

Tartanának némi önismeretet, mások hibáztatása és általánosítások helyett?


Eddig is ez ment, de most kb minden 3. kérdés témája az, hogy a nők mekkora rohadt szemetek, csak a szép pofa, az izom és a pénz számít nekik, nem látják reálisan a dolgokat, a dagadt nők sem érik már be kukás emberrel , és milyen igazságtalan a világ...

Ti nem unjátok ezt az örökös kesergést?



2017. márc. 29. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Csak nem egy feminista leány van a kérdés mögött? :)
2017. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Valójában tényleg az utóbbi néhány évben valamiért iszonyúan felment a punci értéke, és tényleg megugrottak a nők elvárásaik, rendesen megkérik a punci árát, az hogy valaki jóképű és sportos az már csak az első szűrő, utána még jön a többi, mennyi a fizetése mik a kilátásai anyagilag, milyen ambíciói vannak, mennyire piacképes a szakmája, mennyit örökölt, van-e saját egzisztenciája, és ha nem akkor mennyi idő múlva lesz stb.


Azért van ennyi kérdés erről kiírva, mert ez egy nagyon is létező jelenség. Amikor fel volt kapva a migráció témája, akkor a politika kategóriában 5 kérdésből 4 a migránsokról szólt. Tehát azért van ennyi kérdés ilyesmiről, mert ez a jelenség mostanában erősödött fel.

2017. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Varjatok, lanyok, lemaradtam! Mar azt is nezni kell, ki mennyit orokol? Most akkor dobjam a pasim, mert szerintem nem fog sok mindent orokolni :S
2017. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Te nő vagy igaz? :) Én eléggé jóképű izmos megnyerő fiatal srácként totál átérzem ezeket a nyűgöket különösen mostanában mert nagyon belezúgtam valakibe de nem igazán akar összejönni. Persze "lenne" más nekem de sajnos senki más nem érdekel, és nem baj ha 1000 másik csaj járna velem mert nekem pont csak az az egy kell. Neki nem vagyok elég jó valamiért és kva fos érzés. Képzeld akkor el milyen amikor valaki minden csajnál ezt érzi. Vannak ilyen barátaim 23-24 évesen szüzek pedig nagyon értelmes srácok csak egyszerűen nem jó pasik és félnénkek. Mondjuk előttük nem is nagyon beszélek lányokról mert ők már feladták. Persze biztos direkt keseregnek örökké a férfiak elvégre csak meg kéne rázni magukat csettintenek egyet és előbújik egy varázslatos dzsinn a csodalámpából és 20 év mentális tapasztalásait és gátjait, a sok szorongást egyből feloldja! Aztán minden oké is lesz! Hát mit kell keseregni nem? Csak egész életükbe egy jó tapasztalatuk nem volt. Egyébként nekem sem volt sok önbizalmam hiába kezdtem el gimibe jól kinézni nem is értettem mit akarnak tőlem a lányok, és nekem is tök nehéz volt önbizalmat szereznem még úgy is, hogy tudtam hogy x meg y meg még az összes kis barátnője is szerelmes belém. Én tartottam jó sok önismeretet és arra jutottam, hogy miért pazarolnám el az adottságaimat pusztán az attól való félelemtől hogy mit fognak rólam gondolni az emberek. És ez sem 1 perc volt. Van aki meg tart egy ilyen önismereti kurzust és arra jut, hogy benne nincs semmi ami egy nőnek vonzó lenne se önbizalma és úgyis csak megalázzák, akkor meg minek erőlködjön? A világ tényleg igazságtalan és hiába vagyok elégedett magammal ha nem kellek annak akire én vágyok akkor kitörölhetem vele. Van aki meg soha nem kellett senkinek, gondolj ebbe bele. És a nők tényleg tudnak szemetek lenni ahogy a férfiak is :) 22/F
2017. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem létezne a jelenség, akkor nem lennének a kérdések sem. Mindemellett magamba néztem, és azt találtam, hogy én egy tök átlagos ember vagyok, átlagos intelligenciával, átlagos érdeklődéssel, átlagos hobbival, átlagos humorral (a fárasztó szóviccelés és a fekete humor átlagosnak számít, ugye?), nem átlagos világnézettel. Viszont átlagon jócskán aluli fejjel és testtel, így nem létezek a nők szemében. Meg hát átlagon aluli kommunikációs készséggel, de az egy pillanatig se zavart sose, nem akarok barátkozni senkivel úgyse.


Mivel minden lánynál bekerülök a barátzónába, így feltételezem, hogy nem a személyiségemmel van baj (azaz hát bekerülnék, ha nem a fentebbi állítás lenne érvényben). Akkor most hova nézzek még magamba?

2017. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Ok lehet, hogy nem unjak , en igen. A nok reszerol is persze, de most a ferfiak nagyon elszalltak az utobbi 1-2 evben.

Nekem is van egy ismerosom es konkretan mar normalis temarol nem is lehet vele beszelgetni, csak a nokrol, hogy milyen szemetek. Ami okes, megertem, hogy sz*r neki, de mar ez a "kinos mosolygas meg megsimogatom a vallat" kategoria, mert a segito szandekot mar reg elutasitja. Multkor azt hittem osszejon egy csaj neki, erre ket mondat utan, mar elkezdte megint az onsajnaltatast, hat persze, hogy 10 perc utan mar nem dumaltak. Es akkor nez ram, hogy "Ugye megmondtam?! Minden no k**rva".

Az itt levok sem lehetnek jobbak es ez sajnalatos, hisz valoban sajat magukat hatraltatjak a parkeresesben...

2017. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem magukba néznek, tudják, hogy ők se tökéletesek, ahogy én sem, én pl mindig a szép lányok után mentem, de ők meg a szép fiúk után.(vagy legalább is aki nekik tetszett.).

De próbálkoztam átlagos lányoknál is, de őnekik sem felel meg aki nem vonzó, hiába lenne normális, odaadó(elvileg ez fontos sok nőnek)elvileg.

Én kb 27-28 évesen jöttem rá, hogy nem megy a csajozás, pláne aki tetszene is-átlagos.

Én azért szoktam csak hibáztatni őket,mert ők is többnyire csak a külsőt nézik, vonzó legyen nekik.

2017. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De arról nem tehet senki, hogy kihez vonzódik.

Férfiaknak sem kell valószínűleg 100 kilós nő, mert nem tudnak hozzá vonzódni.


"Egyébként nekem sem volt sok önbizalmam hiába kezdtem el gimibe jól kinézni nem is értettem mit akarnak tőlem a lányok, és nekem is tök nehéz volt önbizalmat szereznem még úgy is, hogy tudtam hogy x meg y meg még az összes kis barátnője is szerelmes belém." => Nőként ugyanezt átéltem.

Voltam 80 kg, neki kellett volna állnom a pasikat hibáztatni, miért nem adnak esélyt?

Mit is szoktak erre itt írni?

"Ne a csodára várj, fogyjál le és lesz esélyed."


A lényeg, hogy tizenévesen az önbizalmam a nullán volt. Összejöttem egy végeredményben akkor átlagos pasival. Örültem, hogy van valakim. Csak míg én az együtt töltött évek alatt előnyömre változtam, az exem kegyetlen módon eligénytelenedett. És bevallom, ez IS hozzájárult, hogy szétmentünk. Már nem passzoltunk, igaz én ezt nem láttam át, csak a környezetem visszajelzése volt.


A lényeg, hogy az önbizalomhiány nekem pl abszolút nem ismeretlen fogalom.

2017. márc. 29. 18:14
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Rövid távon azzal jönnek össze az emberek, akihez szexuálisan vonzódnak, erről nem tehet senki, ilyen a faji beállítottság.

De ha vki hosszabb távra tervez, kapcsolatra vágyik, akkor muszáj megismernie a másikat.

Ez ami elmarad, csupán a küllemet nézi, az, hogy emberileg különbözőek, nem számít, csak amikor már kínos az együttlét.

Ilyenkor vannak olyan kérdések, hogy "azt hittem szeret", "jól működött a szex kettőnk között és a kémia", "mindent megadtam, de mással is lefeküdt"-ilyen szituk tömkelege van és volt régen, mert csak testi vonzódás az elsődleges, így normális kapcsolat csak nehezen és a X.egyén után tud kialakulni.

Sokaknál meg 1 alkalom sem alakul ki, egy csók se, egy szerelem, mert külsőre nem vonzók és többnyire ez számít. De azért lehet egy nem vonzónak is párja, ha találkozik hasonlóval és jól kijönnek egymással, de belül egy jobbra vágyik mind 2.

2017. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De lehet azért hibáztatni bárkit, ha nem tetszünk neki? Szerintem nem. Ezt nem lehet erőltetni.
2017. márc. 29. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!