Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet emberekben ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet emberekben ilyen zsigeri incel-gyűlölet, hogy azt mondják, ha fele ennyi férfi lenne se kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés

1. Névtelen oldal, nem is látnak minket. Jóképű haverom itt röhög most mögöttem, ugyanolyan jelleme van, mint nekem, ma este is randija lesz és szexelni fog egy szép lánnyal. Most is úgy hozott fel egy 24-es pakk Heinekent, hogy a 30-as MILF szeretője adott neki zsét, hogy szép szál legényként ne haljon éhen. Ha tudnátok mi lakozik az emberek fejében, megdöbbennétek. Lehet, hogy a mellettetek fekvő párotok is kihasznál évek óta. Sosem tudhatjátok. Sosem lehettek semmiben teljesen bizonyosak. Ezt már az ókori görög filozófusok is tanították.


2. Rengeteg történelmi bizonyíték van, hogy mikor háborúk meg gyarmatosítás volt, sok nő jött össze a megszálló nép közül valakivel. És nem mindenkinél úgy működött, hogy csihi-puhi majd az asszonyává tette és láncra verve meghágta minden este. Rengeteg olyan eset volt hogy a fiatal özvegyasszonynak udvarolt a szomszéd srác és már többször elkergette azokat, akik lopták a tyúkokat és egy idő után egyre szimpatikusabbá vált a magányos özvegy számára, pedig csak egy fokkal volt szebb az ördögnél, de egyre inkább kezdte meglátni benne a szépet. Mint mikor valaki szépnek látja a Bulldogot vagy a Sharpeit vagy a kínai kopasz macskát. Elsőre undorodik tőle aztán az ismerősének az van és megkéri, hogy vigyázzon rá és rájön, hogy tök cuki és neki is kell egy.


A fenti eset pedig nem lett volna lehetséges, ha a Ryan Gosling külsejű katona hazatér a frontról.


Úgyhogy ez a "ha te lennél az utolsó, akkor sem" egy akkora üres közhely, ami ráadásul nem is igaz és csak a sértettség beszél az ilyen emberekből, hogy nevetséges.


Az egész pszichológia pont az ellenkezőjét állítja, kevés opcióból sokkal könnyebben választ az ember, mint sok opcióból. Illetve ha valami nincs, nem látható, nem elérhető, akkor meg sem fordul a fejében az embernek.


Ha pedig valaha elérhető volt, de ma már nem az, akkor a gyászidőszak után a legtöbb ember elfogadja, hogy nincs többé és beéri a kevesebbel. Nem lesz ugyanaz és nem lesz soha ugyanolyan boldog, de az idő sok mindenre gyógyír. A sportoló, aki elvesztette a lábát is lehet, hogy már 10-20 év távlatából alig fog arra gondolni, hogy mi lett volna ha, elhalványulnak az emlékek. A nő pedig aki egykoron nem tudott dönteni a jobbnál jobb pasik közül, több év VALÓDI magány után össze fog jönni olyannal, akiről nem is gondolta volna.


Ha a magány és Danny Devito között kell választani, akkor előbb-utóbb lesz, aki az utóbbit választja. De ha ott van mellette mindig Ryan Gosling meg Johnny Depp, akkor soha senki nem fogja őt választani.


Ha éhes vagy és csak egy félig rohadt alma van a hűtőben, akkor levágod a félig rohadt felét és megeszed a jó felét.


Ha viszont éhes vagy és a testvéred hűtőjében jobbnál jobb kaják vannak, a tiedben meg csak a rohadt alma, akkor testvérháborút fogsz szítani és addig vergődsz, amíg a finom kajákból csurran-cseppen valami, miközben az alma rohad tovább és mire a finom kaja elfogy már az egész alma rohadt lesz és tényleg ki lehet dobni.



2020. jún. 30. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
32%

Uzenem a jokepu haverodnak, hogy nem irigylem tole sem a 30-as MILF-et (nem vagyok regesz), sem a Heinekent (nem iszom alkoholt).


Koszi :)


36F incel

2020. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként sokkal kevesebb ilyen kérdés lenne ha senki nem reagálna rá, csak a figyelemért csinálják.
2020. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

"hogyha a külsőd a szar (ahogy te írod), megjátszhatsz bármit vagy bárkit (leginkább magadat) akkor sem fogsz kelleni (bár lehet, hogy mégis némelyiknek, de az kb annyit is ér)."


Hoppá! Már nem tudtad végig írni a mondatot ellentmondás nélkül.


"Ha megjátszod magad, akkor hiába vagy csúnya, dugni fogsz. Ez jön abból amit írsz.


Mivel a haverod is ezt csinálja, gondolom te is ezt szeretnéd?!"


A haverom azért dug, mert vonzódnak hozzá a nők, amin az sem változtat, hogy rongyként kezeli őket. Sőt, ha nem kezelné rongyként őket, már rég megállapodhatott volna bármelyikkel, aki örömmel lenne a nagyon szerelmes párja.


Én meg ebben az esetben azért dugnék, mert egy manipulatív színészkedős játékban vennék részt, ahol a nő felveszi azt a szerepet, hogy "ő nem olyan lány, neki jobban meg kell ismerni a másikat, kell a belső kötődés, stb." én meg pontosan azt mondom neki, amit hallani akar, miközben tudom, hogy haverom simán levarrná randizgatás, járogatás meg ismerkedés nélkül. Sőt, már példa is volt rá nem is egy. Volt, mikor direkt rájuk küldtem a haveromat letesztelni, hogy mennyire nem olyan lányok és olyan is volt, mikor ki akartam ugrasztani a nyulat a bokorból és tudtam, hogy épp haverom hegeszti őket én meg felhívtam, kicsörgött, de nem vette fel, majd másnap mondta, hogy nagyon fájt a feje, bevett egy fájdalomcsillapítót és lepihent aludni, lehalkította a telefont, de reggel én voltam az első gondolata és mit szólnék, ha elmennénk Gokartozni.


Haverom meg beszámolt részletesen, hogy panaszkodott a lány, hogy van egy tök cuki srác, de olyan aranyos meg minden, de nem vonzódik hozzá, de annyira lelkes, hogy nem tudja, meg a szülei, nagyszülei se szerették egymást, de neki ez valahogy annyira életidegen. De mégis olyan jó lenne már egy stabil kapcsolat. És ezt ecsetelte neki szex után percekig...


"Nem mondom, hogy nem felszínes, viszont az a 'nő' is az aki ezt megteszi."


Ennyi erővel prostizni is mehetnék, nem? Kevésbé lenne hányingerem magamtól, mert odaadom a pénzt, lerendez, majd utána kapna el a sírógörcs, hogy még csókolózni sem akart velem.


Itt meg ez a hosszú húzd meg-ereszt el játék... Nem lenne hozzá lelki erőm.


Nagyon rossz úgy hinni ebben a "nem olyan lány vagyok" dologban, hogy tudod nagyon jól, hogy ő is olyan lány, csak téged nem talál vonzónak, így olyan tulajdonságok iránt érdeklődik, amivel ezt kompenzálhatod.


Tudod milyen rossz, amikor ezt már sokadszorra csinálod és rutinná válik? Amikor mintha a jövőt látnád már előre számítasz a kérdésekre. Néha, ha lenne modern titkosszolgálati lehallgatóberendezésem olyan szívesen forgatnék ezekről dokumentumfilmet, bebizonyítva azt, hogy ha A válaszra B meg C választ fogom adni, akkor mi lesz a reakció.


Majd ugyanezt leforgatni haverommal is, akinek bizonyos keretek között mindegy, hogy mit mond, ha nem az a hobbija, hogy halott csecsemőkkel dobálja az idős embereket, akkor még a legnagyobb bénázása is cuki lesz és a legpofátlanabb bepróbálkozása is férfias temperamentumos nyomulás.


#29: Mind a háromhoz volt szerencsém, aztán olyan szintre fejlesztettem az emberismeretemet, hogy akiről a hetedik érzékem megsúgja, hogy TÉNYLEG nem olyan lány az egészen biztosan aszexuális vagy valami megerőszakolás/molesztálás volt a múltjában, ami miatt nem tud teljesértékű szexuális életet élni.


A megcsalásig ritkán jutottam el, mert mindig észleltem a kavarászást a háttérben és lebuktattam a próbálkozókat. Végül pedig annyira belefásultam, hogy már az egész csajozást feladtam. Főleg, ahogy láttam, hogy másoknak tényleg nem kell semmit, szó szerint semmit tenni azért, hogy az ölükbe pottyanjon egy nő.

2020. jún. 30. 15:59
 34/66 anonim ***** válasza:
68%
Mi a célod ezzel a kérdéssel, de komolyan, azon kívül, hogy önigazolást keresel teljesen feleslegesen? Mire jó az neked, hogy itt égeted magad az eszement általánosító agymenéseiddel? Magyarázd már el légyszi mert felfoghatatlan.
2020. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
#33 elég brutál blackpill. :D
2020. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
62%

Szereted a finomfőzeléket?

Hányszor eszel egy évben?

Nem eszel?

Hogy lehet benned ilyen zsigeri gyűlölet a finomfőzelék ellen??


Én mondjuk szeretem, de már vagy 10 éve nem ettem, nem létszükséglet ugyanis.

2020. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
44%

Különben az incel az ilyen nőbántalmazó szadista.

Mért csodálkozol, hogy ha valakit bántasz, nem fog rajongani érted, hanem traumatizálod és menekül előled?

2020. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet magadról kérdező!
2020. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
75%

#16! Jól értem, hogy te most arra vagy büszke, hogy személyes adattal élsz vissza, és neten zaklatsz másokat? Mert a kis hobbidért pár év börtön ki lehet szabni, konkrétan ez ugyanis törvénysértés, amit még be is ismersz.

nagy bajok lehetnek a fejedben nagyon.

2020. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
70%

Hogy gyűlölném az inceleket? Amíg nem kezdtem gyékázni, addig a létezésükről sem tudtam. Amióta pedig itt vagyok akkora rajongójuk vagyok mint a laposföld hívőknek. Pont úgy szórakoztatnak, az áltudományos okfejtéseik.

Ugyanakkor a szorgalmuk előtt is leborulok 71!!! (mobilon) sort írní a semmiről.

2020. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!