Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet emberekben ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet emberekben ilyen zsigeri incel-gyűlölet, hogy azt mondják, ha fele ennyi férfi lenne se kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés

1. Névtelen oldal, nem is látnak minket. Jóképű haverom itt röhög most mögöttem, ugyanolyan jelleme van, mint nekem, ma este is randija lesz és szexelni fog egy szép lánnyal. Most is úgy hozott fel egy 24-es pakk Heinekent, hogy a 30-as MILF szeretője adott neki zsét, hogy szép szál legényként ne haljon éhen. Ha tudnátok mi lakozik az emberek fejében, megdöbbennétek. Lehet, hogy a mellettetek fekvő párotok is kihasznál évek óta. Sosem tudhatjátok. Sosem lehettek semmiben teljesen bizonyosak. Ezt már az ókori görög filozófusok is tanították.


2. Rengeteg történelmi bizonyíték van, hogy mikor háborúk meg gyarmatosítás volt, sok nő jött össze a megszálló nép közül valakivel. És nem mindenkinél úgy működött, hogy csihi-puhi majd az asszonyává tette és láncra verve meghágta minden este. Rengeteg olyan eset volt hogy a fiatal özvegyasszonynak udvarolt a szomszéd srác és már többször elkergette azokat, akik lopták a tyúkokat és egy idő után egyre szimpatikusabbá vált a magányos özvegy számára, pedig csak egy fokkal volt szebb az ördögnél, de egyre inkább kezdte meglátni benne a szépet. Mint mikor valaki szépnek látja a Bulldogot vagy a Sharpeit vagy a kínai kopasz macskát. Elsőre undorodik tőle aztán az ismerősének az van és megkéri, hogy vigyázzon rá és rájön, hogy tök cuki és neki is kell egy.


A fenti eset pedig nem lett volna lehetséges, ha a Ryan Gosling külsejű katona hazatér a frontról.


Úgyhogy ez a "ha te lennél az utolsó, akkor sem" egy akkora üres közhely, ami ráadásul nem is igaz és csak a sértettség beszél az ilyen emberekből, hogy nevetséges.


Az egész pszichológia pont az ellenkezőjét állítja, kevés opcióból sokkal könnyebben választ az ember, mint sok opcióból. Illetve ha valami nincs, nem látható, nem elérhető, akkor meg sem fordul a fejében az embernek.


Ha pedig valaha elérhető volt, de ma már nem az, akkor a gyászidőszak után a legtöbb ember elfogadja, hogy nincs többé és beéri a kevesebbel. Nem lesz ugyanaz és nem lesz soha ugyanolyan boldog, de az idő sok mindenre gyógyír. A sportoló, aki elvesztette a lábát is lehet, hogy már 10-20 év távlatából alig fog arra gondolni, hogy mi lett volna ha, elhalványulnak az emlékek. A nő pedig aki egykoron nem tudott dönteni a jobbnál jobb pasik közül, több év VALÓDI magány után össze fog jönni olyannal, akiről nem is gondolta volna.


Ha a magány és Danny Devito között kell választani, akkor előbb-utóbb lesz, aki az utóbbit választja. De ha ott van mellette mindig Ryan Gosling meg Johnny Depp, akkor soha senki nem fogja őt választani.


Ha éhes vagy és csak egy félig rohadt alma van a hűtőben, akkor levágod a félig rohadt felét és megeszed a jó felét.


Ha viszont éhes vagy és a testvéred hűtőjében jobbnál jobb kaják vannak, a tiedben meg csak a rohadt alma, akkor testvérháborút fogsz szítani és addig vergődsz, amíg a finom kajákból csurran-cseppen valami, miközben az alma rohad tovább és mire a finom kaja elfogy már az egész alma rohadt lesz és tényleg ki lehet dobni.



2020. jún. 30. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mi lenne? Hacsak nem akarod összegyűjteni a végtelen köveket, hogy fele annyi férfi legyen, akkor tök lényegtelen mi lenne. Most nem kellesz nekik, foglalkozz azzal, hogy jobb legyél mint a többi férfi.
2020. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
92%

Elfelejted, hogy nem kötelező kapcsolatban lenni és a mai világ lehetőségeihez mérten egyedül sem vagy magányos. Tehát ha egy boldog szingli élet meg egy középkategóriát alulról súroló lelki nyomorék között kell választani akkor a mai nők gondolkodás nélkül szinglik maradnak.

A haverodról meg annyit, hogy inkább a gyerekkori sérelmeiről beszélgess vele és találjátok ki együtt, hogy melyik szülője hanyagolta el annyira, hogy ilyen lelki törést okozott benne. Valószínűleg apuka volt az aki nem szerette. A kalandozgatással mindössze egy kis szeretetet, törődést akar szerezni magának. De mivel komoly lelki sérült így nem tudja ezt kimondani, nem meri felvállalni. Csak magában könyörög, hogy kérlek szeress. Kismillió ilyennel találkoztam már, nem egyet sirattam meg amikor koppra megmondtam neki, hogy milyen traumák miatt menekül a szexelgetésbe.

2020. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyi energiát fordítottál volna magadra, mint ezeknek az elméleteknek kidolgozására, már lenne barátnőd...
2020. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
93%

Jót nevettem a 30-as MILF-en :D

Gyerek vagy még te is meg a kis 24 éves jóképű haverod is. Álmodoztok srácok? Nem megy az idő szünetben, mi?

Ilyen fain srácok lennétek, kint bámulnátok a strandon a kis kortársaitokat nem itt írogatnátok Ryan Gosling-ról.

Ilyen rekkenő hőségben Ryan Gosling jut az eszetekbe? :D

Baj van Houston, baj van...

2020. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem gyűlöli az inceleket, engem nem érdekelnek. De. Nőként évek óta egyedülálló vagyok. És csak a nagy, kölcsönös szerelemért változtatnék ezen. Tehát az én szemszögemből mindegy, hogy sok vagy kevés a férfi, mert nem adom lejjebb azt az igényemet, hogy olyannal legyek együtt akivel szerelmesek vagyunk egymásba. Én jól érzem magam egyedül és nem baj, ha így maradok, inkább így mint egy rossz kapcsolatban. Ezért váltam el.
2020. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, hogy annek az agyfosásodnak mi köze a kérdésedhez... Az inceleket szerintem senki sem gyűlöli, inkább lenézik őket az emberek. És nem azért mert lenézi azokat akik valamiért nem tudnak párt találni, hanem mert visszataszító az elméletgyártásuk, ahogy megpróbálják megmagyarázni, hogy mindenki hülye csak ők helikopterek.
2020. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
88%
Nem olvastam vegig az egesz maszlagot, nyilvan lennenek olyanok, akik beernek egy luzerebb ferfival, rengeteg a kapcsolatfuggo, masok meg inkabb egyedul maradnanak. Ennyi. Egyik lehetosegrol sem lehet kijelenteni, hogy mindenki ugy cselekedne. Engem idegesitenek az ilyen incel tipusu emberek, nem azert nem jonnek ossze veluk, mert az altalanos megitelesuk gaz, hanem mert egy nap alatt kicsinalna idegileg.
2020. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
88%

Nem gyulolom az inceleket, de a ferfiakat szeretem, a sirankozo kisfiukat nem igazan :)

Nem kotelezo kapcsolatban lenni es a noknek sem kotelezo pasit valasztani szerencsere.

En is inkabb vagyok egyedul, mint egy magat incelnek hivo valakivel :)

Talan dolgozhatnal magadon, meg a stilusodon ahelyett, hogy bekategorizalod magad valaminek, hogy legyen okod nyafogni meg puffogni.

2020. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

#1: Nem, nem mindegy mi lenne, mert ezzel a problémával is addig kellene foglalkozni, amíg komoly katasztrófák nem lesznek. Nem mindenki olyan békés, mint én.


Lehet hogy egyszer pont egy felszarvazott férjnél fog elpattanni a cérna és Breivikeset játszik, csak nem migránsokkal, hanem kigyúrt pasikkal...


#2: Ki beszélt itt kapcsolatról. Pont az ilyen gerinctelenségek miatt nem akarok kapcsolatot, mert egy kapcsolaton a legtöbb esetben a férfi veszít. Hiányzik nekem, hogy én legyek a felszarvazott férj, akinek a haveromhoz hasonló jóképű adoniszok húzogatják a feleségét?


Amúgy köszöni haverom, jól van. Azt mondja, hogy írjam le neked, hogy a gyerekkori sérelmeinek köszönheti, hogy nem lett ugyanakkora lúzer, mint az apja és az utána következő két mostohaapja most meg nem elég, hogy rengeteget szexel és nem hódol be egyetlen nőnek sem, használja őket és megteheti, mert minden kis önérzetes fruskára jut kettő, aki szívesen benne van.


#3: Fordítottam, nem lett. De nekem haverom a példakép, én nem akarok randira vinni egy nőt sem meg pénzelni. Ha haveromnak ilyen könnyen összejönnek olyanok, akik egyből felmennek hozzá szexelni, akkor én is elvárom, hogy nekem is összejöjjön ilyen.


#4: Van klíma, haverom meg most kint ül a kerti felfújható medencében és a sokadik Heinekent issza és már többször szólt, hogy menjek, ne itt trollkodjak. Otthonülős típusok vagyunk egyébként, neki meg most is van 27 Tinder match, akiből válogat, hogy kit mikorra táblázzon be.

2020. jún. 30. 13:58
 10/66 anonim ***** válasza:
92%
Mert a legtöbbjük másokat hibáztató, nőgyűlölő, a nőket tárgynak tekintő, a valóságról tudomást nem vevő, hanem elméleteket gyártó elmeroggyant.
2020. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!