Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet emberekben ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet emberekben ilyen zsigeri incel-gyűlölet, hogy azt mondják, ha fele ennyi férfi lenne se kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés

1. Névtelen oldal, nem is látnak minket. Jóképű haverom itt röhög most mögöttem, ugyanolyan jelleme van, mint nekem, ma este is randija lesz és szexelni fog egy szép lánnyal. Most is úgy hozott fel egy 24-es pakk Heinekent, hogy a 30-as MILF szeretője adott neki zsét, hogy szép szál legényként ne haljon éhen. Ha tudnátok mi lakozik az emberek fejében, megdöbbennétek. Lehet, hogy a mellettetek fekvő párotok is kihasznál évek óta. Sosem tudhatjátok. Sosem lehettek semmiben teljesen bizonyosak. Ezt már az ókori görög filozófusok is tanították.


2. Rengeteg történelmi bizonyíték van, hogy mikor háborúk meg gyarmatosítás volt, sok nő jött össze a megszálló nép közül valakivel. És nem mindenkinél úgy működött, hogy csihi-puhi majd az asszonyává tette és láncra verve meghágta minden este. Rengeteg olyan eset volt hogy a fiatal özvegyasszonynak udvarolt a szomszéd srác és már többször elkergette azokat, akik lopták a tyúkokat és egy idő után egyre szimpatikusabbá vált a magányos özvegy számára, pedig csak egy fokkal volt szebb az ördögnél, de egyre inkább kezdte meglátni benne a szépet. Mint mikor valaki szépnek látja a Bulldogot vagy a Sharpeit vagy a kínai kopasz macskát. Elsőre undorodik tőle aztán az ismerősének az van és megkéri, hogy vigyázzon rá és rájön, hogy tök cuki és neki is kell egy.


A fenti eset pedig nem lett volna lehetséges, ha a Ryan Gosling külsejű katona hazatér a frontról.


Úgyhogy ez a "ha te lennél az utolsó, akkor sem" egy akkora üres közhely, ami ráadásul nem is igaz és csak a sértettség beszél az ilyen emberekből, hogy nevetséges.


Az egész pszichológia pont az ellenkezőjét állítja, kevés opcióból sokkal könnyebben választ az ember, mint sok opcióból. Illetve ha valami nincs, nem látható, nem elérhető, akkor meg sem fordul a fejében az embernek.


Ha pedig valaha elérhető volt, de ma már nem az, akkor a gyászidőszak után a legtöbb ember elfogadja, hogy nincs többé és beéri a kevesebbel. Nem lesz ugyanaz és nem lesz soha ugyanolyan boldog, de az idő sok mindenre gyógyír. A sportoló, aki elvesztette a lábát is lehet, hogy már 10-20 év távlatából alig fog arra gondolni, hogy mi lett volna ha, elhalványulnak az emlékek. A nő pedig aki egykoron nem tudott dönteni a jobbnál jobb pasik közül, több év VALÓDI magány után össze fog jönni olyannal, akiről nem is gondolta volna.


Ha a magány és Danny Devito között kell választani, akkor előbb-utóbb lesz, aki az utóbbit választja. De ha ott van mellette mindig Ryan Gosling meg Johnny Depp, akkor soha senki nem fogja őt választani.


Ha éhes vagy és csak egy félig rohadt alma van a hűtőben, akkor levágod a félig rohadt felét és megeszed a jó felét.


Ha viszont éhes vagy és a testvéred hűtőjében jobbnál jobb kaják vannak, a tiedben meg csak a rohadt alma, akkor testvérháborút fogsz szítani és addig vergődsz, amíg a finom kajákból csurran-cseppen valami, miközben az alma rohad tovább és mire a finom kaja elfogy már az egész alma rohadt lesz és tényleg ki lehet dobni.



2020. jún. 30. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a véleményem, mint az 5-ös válaszolónak. Nekem még nem volt kapcsolatom, de teljesen jól érzem magam, nem abból állnak a napjaim, hogy kesergek, amiért nincs pasim. Soha nem "érném be" senkivel, ha összejönnék valakivel, az csak olyan ember lehet, akivel egy kapcsolat jobb, mint az egyedüllét. Ha nem futok össze ilyen pasival, akkor nagyon szívesen halok meg szűzen, addig sem fogok unatkozni.
2020. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
81%

Mondanod sem kellett volna, hogy otthonülős típus vagy...

Kitaláltam magamtól is :D

Annyira magasröptű mondataid vannak, hogy rendesen én is elgondolkodtam a gyerekkori sérelmeimen (nem :D)


Össze fog jönni amúgy neked is ilyen. Majd. Nem most.


Addig is marad a sörös barátod, beszélgessetek sokat :D

2020. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:

#5: De azt remélem elfogadod, hogy te ilyen vagy, de van olyan nő, aki annyira kapcsolatfüggő, hogy ha éppen kidobja őt a párja és csak Nőverő Nándi meg Fogatlan Feri között lehet választani, akkor valakit választani fog a kettő közül, mert két hétig sem bírja egyedül.


Na az ilyen nőket veszi el tőlünk a férfitöbblet. Te statisztikailag nem számítasz, maximum a meglévő nők számát "csökkented", mint a leszbikusok is vagy az aszexuálisok.

2020. jún. 30. 14:02
 14/66 anonim ***** válasza:
86%

"én is elvárom, hogy nekem is összejöjjön ilyen."


Na itt a probléma. Ez nem egy olyan dolog ami jár neked. Persze ettől még elvárhatod csak az nem érdekli a nőket, hogy nekik azért kellene veled összejönniük, mert a haverodnak sikere van. Inkább összejönnek a haveroddal.

2020. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
73%
Én nem gyűlölöm őket, csak nem értek velük egyet.
2020. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
73%

Mit értünk incel alatt? Most az szerintem nem incel aki 30 évesen nem volt nővel de mindezt méltósággal viseli nem sír, nem zaklat másokat stb, vagy mondjuk tesz magáért de ennek ellenére se jön össze.

De van a másik típus aki beteges nőgyűlölővé válik, folyamatosan zaklat másokat jellemzően álnéven sok profil mögött, gyűlölködik meg ilyenek. Férfiként ezeket az inceleket ott alázom és taposom ahol tudom. Van egy kisebb baráti társaság (nők férfiak vegyesen) és szórakozásból fel szoktunk menni ilyen cset oldalakra ezekre vadászni kideríteni az adatait, arcát stb.

2020. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
68%
Megnyugtatlak, a legtöbb nő leszbukussá válna ha csak ti maradnátok. Nem jutna nektek egy szál nő se, főleg nem bomba nő, azok inkább egymással szexelnének mint veletek.😂😂😂
2020. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
80%
Ez az incel téma annyirol szól pusztán, hogy a haverod félék kapják a visszaigazolast kamaszkoruktol kezdve, persze hogy lesz onbizalmuk, nem sírnak és ők az isteni nagy betűs férfiak, de a haverod ha szarul nézne ki, ugyanolyan csicska lenne mint a többi incel. Ennyit erről, baromság ez az incel szöveg, vannak jó kinézetű emberek akik a pozitív tapasztalatok miatt pozitív, sikeres, "ferfias" emberek, meg van az ellentetje. Vicc hogy elvárják a nők, hogy egy szánalmas szar életű ember viselkedjen úgy mint az ellenkezője, persze teszem hozzá akkor se menne vele semmire...
2020. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
78%
Ja meg valami engem, ki is oktatott már egy csaj, hogy mekkora szánalmas ember vagyok, megkeseredett párt kíván nekem mint amilyen én magam. Ő nem ismerte szerintem még ezt az incel szöveget szerintem, de a lényeg ugyanez volt. Na most hogy legyen az ember olyan mint a többi "fiú", ha azt a szöveget kapja hogy nem szerepel azok közt akik bejövősek? Nem érdekel elutasit, de milyen szánalmas már, hogy még ezzel is b__ztatnak minket hogy megkeseredett, luzerek vagyunk. Cseréljünk helyett cica, azt ne legyél az...
2020. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
33%

Na de várjál már kérdező. Ha nem akarsz kapcsolatot, mert "mIndEn nŐ R_bANc", akkor miért vagy így kétségbeesve attól, hogy ellenben szegénysorsú haveroddal, nem kell arra vesztegetned az idődet, hogy levakard magdról őket?


Másik dolog meg női oldalról ugye, minek tartsak egy egész disznót egy szál kolbászért? Amíg nincs megfelelő jelölt, akivel hosszútávra lehet tervezni, addig ott van a haverod, akit unalmas délutánokon elszórakoztat.

2020. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!