Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan férfinak aki már évek óta képtelen párra lelni?

Figyelt kérdés

Mindig csak olyat hozott elém a sors, hogy vagy nem sikerült semmit összehoznom vele, vagy pedig, ha randiztam, akkor nem is vette komolyan a kapcsolatot, de érzelmileg azért kihasznált (hitegetett).


Ennyi év után, túl a 30-on már annyira megcsömörlöttem, hogy mindenkit elküldenék legszívesebben az anyjába és a világot is szinte már gyűlölöm. Az életem leghőbb vágya egy család, gyerekek és nem adatik meg soha. Így pedig nem lehet élni.



2020. ápr. 24. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Így biztosan lesz családod, hogy mindenkit elküldenél az anyjába.
2020. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Méghogy nem lehet? Dehogynem. En a helyedben utazgatnék és kikapcsolódnék. Aztan majd jön valaki. Nem kell elkeseredni. Fel a fejjel!


N

2020. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem most egy darabig pihentesd ezt a témát, mert meg vagy keseredve és így még nehezebb lesz. Foglald el magad a hobbiddal, kapcsolódj ki, szórakozz (tudom, most nem egyszerű a vírus miatt, de majd utána), kerüljön ki a fókuszodból a görcsös párkeresés.


Ha helyrejöttél lelkileg, kezdj majd megint nyitott szemmel járni.


33N

2020. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amikor egy évtizeden át mindenkivel próbáltál kedves, nyitott lenni, hogy minden pozitívumot igyekeztél kihozni magadból, mikor már nagyon nehezedre esett. És semmibe vették ezt, túl kevés volt a számukra. Neked gondolom nincs ilyen problémád. Neked nem kell semmiért dolgozni.
2020. ápr. 24. 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Szegényt most miért izélitek. Ha nő lenne, bezzeg más lenne a szitu.

Kérdező, szerintem túlságosan ragaszkodsz már az első pillanattól, és taszító lehet, hogy ennyire akarod a dolgokat.

Külsőről nem tudok nyilatkozni, nyilván ez is fontos valamennyire, de amit egyszeri emberként tehetsz és hasznos, az egy jó parfüm kiválasztása, és igényes, férfias öltözködés. A hajad stílusa nyugodtan lehet picit vagányabb, már ha van hajad.

2020. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Szard le. Ha nem görcsölsz rá csak éled az életed és nem azzal foglalkozol minden egyes nap, hogy "jajj nekem párra kell lelnem jajj jajj" akkor még esélyed is lehet. Foglalkozz a téged érdeklő dolgokkal, járj el társaságba, legyél a barátaiddal ismerőseiddel, mozdulj ki stb. Aztán lehet szerencséd lesz és megismersz valakit akivel esetleg érdemes lesz kezdeni valamit. Persze az is lehet, hogy nem. Mindenesetre te ettől függetlenül is jól fogod érezni magad és ez a lényeg!
2020. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egyedül több évet.


Mit csináltam? Élveztem! Egyedül!


Utaztam, koncentráltam a karrieremre, túráztam, sportoltam, élveztem a hobbijaim, megtanultam főzni, sokat olvastam, színházba jártam.


Tudod, az életben semmi garancia nincs, hogy megtalálod a párod, hogy lesz nőd, feleséged, gyereked, családod. És igazából a próbálkozáson kívül sokat nem tehetsz a dolog érdekében.


Az viszont egyedül a te döntésed, hogy búval'aszott, mindenkit az anyjába küldő, savanyú alak leszel, vagy mosolyogsz, élvezed amit szeretsz az életben, és talán (de minden garancia nélkül) jön majd valaki.


És ha mégsem jön? Akkor is kellemesebben töltötted az időt, mint a világutálattal.



F

2020. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, persze, nekem meg még sok másik nőnek és férfinak nem kell semmiért megdolgoznunk, rajtad kívül mindenki csodálatos társra talált már varázsütésre. Ja, nem.
2020. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Pont ugyanebbe a cipőbe járok. És ennyi idősen. A probléma az hogy nincs pénzed nemvagy csak átlagos külsejű. Ez a szint nemelég a lyukas zsiros kocsonya tespedt kufferu lyukascicanadrágos lanykáknak ő nekik a mr szőke gaston egyszarvún kell érkezzen aki beteljesiti minden vágyálmukat es az élet csupa csupa szinpompa habos cukros mázós csurgó deci gáci. Igy téged levegőnek se fognak nézni. Ha újraszületsz és teleszel a mr vagyon 20+os brácsával és minden szögböl uri királyfi vagy aki mesésen toppon van non stop a kis királylanynak és mindig kezedbe van a csilli villi millós master card akkor te vagy a THE BACHELLOR.
2020. ápr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Arra válaszul, hogy túlságosan ragaszkodnék az nem igaz. A legutóbbinál is türelmességre törekedtem és nem erőltetni, s igyekeztem neki mindenben a rendelkezésére állni, mert többek között volt neki enyhe mozgásszervi problémája és pl. én vittem el neki a postáját. Elfecsérelt idő volt, mert akármennyire is rászorult a segítségre a végén rá kellett eszmélnem ki is használja ezt az állapotát.
2020. ápr. 25. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!