Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Probléma lenne nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Probléma lenne nektek, ha a férfinak évente 1x kb 4-5 napra beállna a dereka és képtelen lenne ezen napokon szeretkezni veletek?

Figyelt kérdés
A legalapvetőbb dolgok, mint wc, öltözködés, cipő húzás, fogmosás irgalmatlanul fájdalmas, sokáig tart ilyenkor.
2020. ápr. 8. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne probléma mert nem is az járna a fejemben mikor látnám hogy ott szenved hanem hogy mihamarabb jobban legyen és ellátást kapjon.
2020. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Igen, probléma, nem a szex miatt, hanem az ő egészségére nézve.

Voltál már ezzel orvosnál? Szoktál otthon tornázni, hogy ezt megelőzd?

2020. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Rendszeresen futok, bringázok, túrázok stb. Rossz mozdulat okozta, amikor 2 napja leszálltam a bringáról.
2020. ápr. 8. 21:32
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Én se vagyok egy életbiztosítás ami a derekamat illeti (nekem mondjuk csúnyább lovasbalesetből származik). Szóval nem zavarna de azért orvos lássa meg legalább kenegesse valamivel. A szex nem játszik ilyen szempontból, az lenne a legkevesebb. 4-5 napot ki lehet bírni. Az én páromnak sincs semmi baja vele, hogy néha felmondja a szolgálatot a testem.

Viszont az azért zavarna ha annyira tenne a saját egészségére, hogy semmit nem akarna kezdeni vele csak hisztizne egész nap, hogy jajj de fáj. Van azért jó pár módszer amivel lehet ezen javítani.

2020. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem ezeket a kérdéseket. Mit érdekel téged vadidegen nők véleménye? Ha van barátnőd kérdezd meg őt. Ha nincs akkor meg miért fontos ez az egész?
2020. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudok vele mit kezdeni.
2020. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretsz valakit, akkor nem azon az öt napon fog múlni. Természetes, hogy nem a szexen járna a fejem, hanem hogy minél előbb jobban legyen.
2020. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőként, de ez egy súlyos probléma, sokszor nem lehet ellene tenni, ha genetikai-örökletes a dolog. Nekem van ilyen rokonom - igaz ő nő - és nem tud mit tenni ellene. Évente egyszer-kétszer megtörténik és onnantól "game over" neki 1-2 hétig se munka, se mászkálás, se semmi. Egyedül a fürdőszobáig és a konyháig tud kibotorkálni, meg néha a teraszra, mert ki akar menni a házból. És nem tud az orvos mit kezdeni vele, elküldik masszásokra, kap gyógyszert, de nem. Egyedül annyi, hogy nem romlik tovább talán. És az ő apja pontosan ugyanebben szenvedett, ezért is végzett ülő munkát egy idő után, mert nem bírta az állást. És mint kiderült az apjának az anyja is ugyanilyen volt, csak hamar elhunyt.


Az egyetlen baja, hogy álló munkás végez, ami szerintem egy horror és nem szabadna engedni a 8-10-12 órás állást. Nem igazán egészséges.

2020. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Lumbágója van a kérdezőnek valszeg. Jól karban tartható, de vannak ilyen esetek néhanapján, amikor szívás.

Ha vesz be mydetont + flektort, másnaptól már fokozatosan terhelhető.

2020. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
Problema lenne, mert nem 50 feletti ferfiakkal randizom, hanem 30 alattiakkal, azoknak meg ne legyenek derekproblemai.
2020. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!