Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom mindìg lelankad a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindìg lelankad a gumi felhelyezése után, képtelen így szeretkezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amíg nincs gumi addig semmi baj nincs.Szépen áll neki.De ha felkerül a gumi azonnal vége van.Mitől van ez?
2019. szept. 26. 05:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Idegesség nálam, hogy már megint megfog történni és csalódik a párom. Alapvetően nem szokott problémám lenni, csak ha szex közben ez eszembe jut. Na olyankor elcseszem én is időnként. Gumi nélkül bezzeg simán megy. Az is lehet, hogy kicsi és szorítja a makkot.
2019. szept. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is pont ugyan ilyen vagyok, nálunk a barátnőm védekezett és így nem volt gond 🙂. 24/F

Viszont!

Sokáig erőltette a gumit, amiben mindig lelankadt és utána elvette a magabiztosságomat és sokszor már gumi nélkül is lankadt 🙁.

Ha lehet akkor te se erőltesd neki, mert rosszat tesz 3s lehet, hogy kihat később az egész életére 🙂

2019. szept. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne erőltesse, mert árt a pasi egojának, inkább mérgezze magát hormonokkal. Gratulálok.


Kérdező, beszélgess vele, próbálj meg segíteni megoldani a gondját. De ne te akard megoldani, te csak támogasd.

2019. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Szedj tabit, és csináljátok gumi nélkül
2019. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Én azt vettem észre, hogy nem a gumi miatt lankadok, hanem az időhúzástól. Mire előveszem, kinyitom, megtalálom melyik oldalról kell felhúzni, meg a bénázás vele, az annyira eltereli a figyelmem magáról a szexről hogy emiatt lankad. Két ötletem van ez ellen:


- még előjáték előtt bontsátok ki az óvszert és tegyétek le úgy kartávolságba hogy egy mozdulattal fel lehessen húzni

- mikor húzza fel ne azt nézd ahogy bénázik, hanem tartsd a hangulatot. Feküdj be a pózban, izgasd magad, esetleg mondj valami mocskos az.

2019. szept. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha te húznád fel neki? Persze nem fél másodperc alatt, hanem erotikusan.
2019. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

*Bocsi az offért*

TABIT NE SZEDJ! -egy hormonok miatt 12 kilóval nehezebb, 0 libidóval és felborult hormonháztartással rendelkező nő-

Ha semmiképp nem megy gumival akkor beszéljetek a nőgyógyásszal, a pesszáriumtól kezdve a spirálig rengeteg olyan módszer van ami mindkettőtöknek jó lehet.

Ja és a megszakítás + naptár módszer se védekezés, mert ha az lenne akkor én most nem írogatnék neked:)

2019. szept. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
3 vagyok: az exeimnél, ahol hasonló probléma volt, bevált pl, h szájjal húztam fel neki a gumit, meg eleve szopás közben bontottam ki. (Írta valaki, hogy az időhúzástól is lehet, ez igaz, ez így áthidalható.
2019. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanez volt nekem is, egyszerűen leblokkoltam, mert körülményes volt, vágyölő. Aztán már a kudarctól való félelemtől lankadt le.


A megoldás az lett, hogy fogamzásgátlót kezdett el szedni a párom, azóta nincs gond.

2019. szept. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként mondom, aki hasonló helyzetben volt, hogy próbálkozzatok tovább, legyél megértő, segíts neki, ne azonnal szexelni akarjatok, hanem ha felkerül újra izgasd, amíg kemény nem lesz.

A lényeg hogy tabit ne szedj, nagyon nem egészséges.

2019. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!