Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom mindìg lelankad a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindìg lelankad a gumi felhelyezése után, képtelen így szeretkezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amíg nincs gumi addig semmi baj nincs.Szépen áll neki.De ha felkerül a gumi azonnal vége van.Mitől van ez?
2019. szept. 26. 05:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem ritka jelenség ez és nagyban lelki eredetű.

Az egyik haverom is ezzel küzdött pedig évekig tökéletesen működött a szerszám a volt párjával. Náluk a péniszgyűrű lett a megoldás.

Személyes tapasztalatom, hogy nagyon nem mindegy milyen óvszert használ a srác, mert van amiben szinte semmit nem érzek és van olyan ami kevésbé vesz el az ingerekből. Ami nagyon fontos, a megfelelő méret, mert ha nem elég feszes akkor szinte semmi inger nem éri a makk felszínét. A másik rész, hogy a legtöbb gumit bevonják síkosítóval amitől könnyebb a behatolás, de még kevesebb inger éri a péniszt.

2019. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne akkor ügyetlenkedjetek a kibontással, mert akkor tuti fél 6 lesz. Mi úgy szoktuk, hogy én már a csomagolást kibontva kikészítem a kezünk ügyébe, s amíg ő rápillant, nehogy fordítva próbálja feltenni, addig még szopom neki, simogatom, s mikor már a kezében van, gyorsan felhúzza. Ezalatt én már be is fordultam az éppen aktuális pózba. :) Pár másodperc így az az idő, amíg szinte semmilyen inger nem éri a farkát, azt azért ki lehet bírni.
2019. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet.

Azért lenkad le, mert a gumi felhúzása nem túl izgalmas.

Miután fent van a gumi, még bekapom és szopom addig amíg meg nem keményedik.

2019. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!