Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Probléma lenne nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Probléma lenne nektek, ha a férfinak évente 1x kb 4-5 napra beállna a dereka és képtelen lenne ezen napokon szeretkezni veletek?

Figyelt kérdés
A legalapvetőbb dolgok, mint wc, öltözködés, cipő húzás, fogmosás irgalmatlanul fájdalmas, sokáig tart ilyenkor.
2020. ápr. 8. 21:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%

Mi is az egyenjogú válasz? Hogy szád van, leerőszakolod magad térdre, és jöhet az orál. Vagy megyek el a francba.


(Amúgy alacsony a libidóm, hónapok sem zavarnának, ha meg igen, hát ott a kezem. De ne csak nekem kelljen szopni. Pun intended.)

2020. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnek nem 4-5 napokra, de volt ilyesmi gondja. Az, hogy évi szinten egyszer kellene várni a szexuális aktussal egy hetet, az nekem nem lenne gond. Inkább az egészségéért aggódnak, mint azért, mert nincs szex.
2020. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
1x? Nekem évente többször van ilyen. Aki ilyenért problémázik, mehet ahova akar. Persze magamtól is elvárom, és mástól is elvárnám, hogy tornázzon rendszeresen.
2020. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a futás, bringázás pont nem igazán az erre való mozgásforma. Oké csináld, én se mondok le pár sportomról, de emellé gyógytorna kell. Idővel csak rosszabb lesz.
2020. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggódj, csillagom, annál ritkábban szexelnénk amúgy is :D
2020. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma. Ha szeretek valakit, akkor egy évig is kibírnám szex nélkül (masztiznék addig), a lényeg, hogy meggyógyuljon.
2020. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Olyan jól esnek a válaszok, köszönöm. Szenvedek nagyon, viszont jobbulast azoknak, akiknek szintén gondjaik vannak.
2020. ápr. 8. 22:37
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
go csontkovács és tetesd rendbe magad :)
2020. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb probléma.
2020. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Gerinctornázz kérdező, az szépen javít rajta, ritkábban fordul elő és hamarabb elmúlik. Aki az 50 évesekkel jön, 21 éves korom óta van lumbágóm. De kaphattam volna 10 évesen gerincsérvet, akkor is fiatal férfi lennék gerincproblémával. Nem korfüggő.
2020. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!