Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan férfinak aki már évek óta képtelen párra lelni?

Figyelt kérdés

Mindig csak olyat hozott elém a sors, hogy vagy nem sikerült semmit összehoznom vele, vagy pedig, ha randiztam, akkor nem is vette komolyan a kapcsolatot, de érzelmileg azért kihasznált (hitegetett).


Ennyi év után, túl a 30-on már annyira megcsömörlöttem, hogy mindenkit elküldenék legszívesebben az anyjába és a világot is szinte már gyűlölöm. Az életem leghőbb vágya egy család, gyerekek és nem adatik meg soha. Így pedig nem lehet élni.



2020. ápr. 24. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Neked elsősorban magadat és a lelki békédet kéne megtalálnod. Amint nincs szükséged senkire, megjelenik. Ilyen brutálisan kiégve soha nem találsz senkit. Magadra forditsd a figyelmed, magadnak add meg azt amit másnak adnál.
2020. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne próbálj meg mindenkivel kedves lenni és kedvük szerint mindent megtenni, hogyha ez nem természetesen jön belőled mert vagy észreveszik hogy megjátszod magad, vagy rosszul fogod magad érezni utána (mint most). Miért nem lehet család, gyerekek nélkül élni? Más nélkül nem tudsz boldog lenni, miért mástól várod a boldogságot? Ha nem vagy alapból boldog, kiegyensúlyozott, sokkal nehezebb párt találni, kevés nő szeretne esetlen, önbizalomhiányos, törékeny férfival összejönni.
2020. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!