Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek a jövőben, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a jövőben, hogy ne kövessek el újra ilyen orbitális hibát? 36/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy nagyon kedves férfivel a karantén ideje alatt. Mivel egy ideig nem talizhattunk a karantén miatt 1 teljes hónapig csak messengeren tudtunk beszélgetni, vagy videótelefonálni. Aztán hét alkalommal személyesen is találkoztunk, és jó kis programokat szerveztünk. Viszont nem jutottunk el a csókig, mert én még nem éreztem, hogy készen állnék erre. Mivel turnusban külföldön dolgozom ezért egy ideig nem tudunk találkozni. Ameddig otthon voltam minden normálisnak tűnt. Aznap, mikor nem találkoztunk felhívott és mindig hosszasan beszéltünk. Miután kijöttem utána mondta, (ez volt 3 mapja), hogy nem is tudja mit tegyen. Mert, hogy nem volt csók. Végül ma azt mondta nem tud ennyit várni és megszakítotza velem a kapcsolatot. Most nagyon szomorú vagyok. Ha valaki tud tanácsot adni, mit tudnék máshogy tenni a jövőben, hogy ne szúrjam el, azt megköszönném. Én 36 éves nő vagyok ő pedig 33 éves férfi.

2020. jún. 28. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
67%
Meglehetősen bénák voltatok, ha a 7. randin se jutottatok el a csókig.
2020. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 A kérdező kommentje:
Igen azok. :(
2020. júl. 4. 16:05
 73/73 anonim ***** válasza:
Igy keletkeznek a macskás asszonyok...
2020. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!