Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek a jövőben, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a jövőben, hogy ne kövessek el újra ilyen orbitális hibát? 36/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy nagyon kedves férfivel a karantén ideje alatt. Mivel egy ideig nem talizhattunk a karantén miatt 1 teljes hónapig csak messengeren tudtunk beszélgetni, vagy videótelefonálni. Aztán hét alkalommal személyesen is találkoztunk, és jó kis programokat szerveztünk. Viszont nem jutottunk el a csókig, mert én még nem éreztem, hogy készen állnék erre. Mivel turnusban külföldön dolgozom ezért egy ideig nem tudunk találkozni. Ameddig otthon voltam minden normálisnak tűnt. Aznap, mikor nem találkoztunk felhívott és mindig hosszasan beszéltünk. Miután kijöttem utána mondta, (ez volt 3 mapja), hogy nem is tudja mit tegyen. Mert, hogy nem volt csók. Végül ma azt mondta nem tud ennyit várni és megszakítotza velem a kapcsolatot. Most nagyon szomorú vagyok. Ha valaki tud tanácsot adni, mit tudnék máshogy tenni a jövőben, hogy ne szúrjam el, azt megköszönném. Én 36 éves nő vagyok ő pedig 33 éves férfi.

2020. jún. 28. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
79%

"Én a csókkal sem vártam volna a 2. randiig. Ma, amikor mindenki már az első randin dug..."


És akkor megszeppenten, minden vágy nélkül dugjam oda a képemet valakinek, hogy csókoljon meg, mert bár én nem vágyom rá, mivel nem ismerem eléggé, de ma már mindenki első randin dug, akkor én is erőszakoltassam meg magam? De szép is az élet.

2020. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vagyok lelketlen, nagyon is fontosnak tartom az érzelmeket. Viszont az ismerkedés első szakaszában, mondjuk az első hetében játékosan, nem bunkó és számító módon megtudakolom a fentebb említett kérdéseimre a választ. Sosem neheztelt még ezekért egy nő sem.


Inkább az a gond, hogy a többség az ismerkedés alatt a jópofizást érti, a "téééényleg, te is...?", "aztaaaaa, éééén is...!" valójában hónapokig elhúzható, de igazából csak a felszínt kapargató kommunikációt érti. Majd ezt folytatva, évek után azzal szembesül, hogy alapvetően nem is ismeri a másikat! "sosem gondoltam volna hogy megcsal/megver/asszexuális/perverz/függő...stb". Az ismerkedés nem a rózsaszín ködről kellene hogy szóljon, meg a másikba beképzelt önön eszményképekről. Én pontosan abba akarok szerelmes lenni, aki Ő valójában.


Igen, én tudatosan ismerkedtem, és a két kezem teszem össze ezért. Mint mondtam régen folyamatosan futottam bele a rossz partnerekbe, aztán elgondolkoztam rajta hol volt a probléma. Nem a PUA baromságokat kellene oktatni, hanem az emberi tudatosságot. Aki csak dugni akar, az más kérdés, ott a cél a gyors siker, azok megengedhetik maguknak a hazugságokat.


Igen, már házas vagyok.

2020. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon jól tette, hogy lelépett! Csak a bugyidba akart volna bejutni! Mert ha annyira tetszettél volna neki és annyira megszeretett volna az első 7 randin, akkor tuti biztos megvárt volna. Megkímélted magad egy szívtöréstől! Legközelebb én is ennyit fogok várni! Ne szomorkodj!
2020. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
69%
Csok mar az elso jol sikerult randi vegen, de a masodik-harmadikon szinte el nem tudnam kepzelni, hogy ne legyen. Hetedik randin mar javaban szex is kellene. Nonemu vagyok, es fizikai keptelensegnek erzem a zero testi kozeledest ennyi alkalom utan.
2020. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
86%
35. Vannak olyan emberek, akik szeretik megismerni a másikat, ezután pedig jöhet a szerelem, aztán a testiség!!! Elkövettem én is ezeket a hibákat, hogy 3.,4. alkalommal ágy, aztán a pasi utána csak szexre tartott. Kérdező! Nem követtél el semmi hibát! Sőt okosan csináltad, mert le is kopott! Nem tisztelt, nem szeretett téged!
2020. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
93%

35-os vagyok. En szemely szerint rokonszenves emberrel, aki irant nem erzek szexualis vonzalmat, nem randizom.

Ha arrol van szo, hogy valakivel megy a baratkozas, es nincs semmifele gerjedelem, termeszetesen en se akarnek csokot, plane tobbet. Csak en ismerem magam, nalam pokoli nehez, mert fekete vagy feher. De ha valaki az elso alkalommal tetszik, tudom, hogy nekem nagyon tetszik. Ha ezutan elhagyna, vagy kiderulne, hogy nem vagyunk egymasnak valok, en nem megbannam a csokokat, hanem azokra szivesen emlekeznek vissza.

Mehet a lepontozas.

2020. jún. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem elég, hogy "tetszik". Addig nem tud tetszeni, míg nem ismerem, amíg nincs érzelmi kötődés. Ez lenne a demiszexualitás.
2020. jún. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
77%
Semmit, ennyi idősen 7 alkalom után már rég le kellett volna feküdnötök. Ha nem akarsz tőle semmit akkor ne erőltesd.
2020. jún. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
84%

Milyen megismerés arany málingóim? Egy hónap szájtépés volt első tali előtt.

Ha valakivel egy hetet beszélek, de nincs tali (ha nincs karantén), akkor nem érdeklem. Ha egy hét után, 1-2. randin nincs csók, szintén nem érdeklem.

A kutyát nem érdekli az ismerkedés varázsa, meg hogy, dejó, megismerek egy csodálatos embert... éppen elég csodálatos embert ismerek. Azt a bizonyos pluszt keressük, az legyen meg, mert anélkül az egész szart se ér. Arra meg az ismerkedésre lehet valami komolyat alapozni, ilyen jópofizásra nem sok mindent.

2020. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, kaptam hideget-meleget. Most már tudom mit fogok tenni.
2020. jún. 29. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!