Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek a jövőben, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a jövőben, hogy ne kövessek el újra ilyen orbitális hibát? 36/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy nagyon kedves férfivel a karantén ideje alatt. Mivel egy ideig nem talizhattunk a karantén miatt 1 teljes hónapig csak messengeren tudtunk beszélgetni, vagy videótelefonálni. Aztán hét alkalommal személyesen is találkoztunk, és jó kis programokat szerveztünk. Viszont nem jutottunk el a csókig, mert én még nem éreztem, hogy készen állnék erre. Mivel turnusban külföldön dolgozom ezért egy ideig nem tudunk találkozni. Ameddig otthon voltam minden normálisnak tűnt. Aznap, mikor nem találkoztunk felhívott és mindig hosszasan beszéltünk. Miután kijöttem utána mondta, (ez volt 3 mapja), hogy nem is tudja mit tegyen. Mert, hogy nem volt csók. Végül ma azt mondta nem tud ennyit várni és megszakítotza velem a kapcsolatot. Most nagyon szomorú vagyok. Ha valaki tud tanácsot adni, mit tudnék máshogy tenni a jövőben, hogy ne szúrjam el, azt megköszönném. Én 36 éves nő vagyok ő pedig 33 éves férfi.

2020. jún. 28. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
74%

Az nem sok.

Majd írj neki 1 héttel előtte, hogy mész vissza, és kérj új randit!

2020. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
26%

Hát én már az elején bemutatkoznék neked mint férfi. Elmondanám ki vagyok, elmondanám hogy hogyan képzelek el egy kapcsolatot, mik a hibáim, mik az erősségeim. Elmondanám hogy mi a szeretetnyelvem, milyen a szexuális étvágyam. Ezeket elvárnám tőled is, és ha nem passzolunk, akkor annyi volt.


Én ma már 5 percet sem pazarolnék el az életemből felesleges körökre. Tapasztalat.

2020. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
94%

23: Ezt az teheti meg, akinek életében 1-nél több ember vonzó szexuálisan.

Illetve még az sem.

Nekem úgy 10 évente 1 ilyen akad, és nem első, hanem 100. látásra alakul ki a közös élmények hatására.

Szóval nem mindenkinek lehetőség ez.

2020. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
93%
Én megirnam hogy te se akarod hogy várjon mert még csak ismerkedtek, de neked több idő kell megnyílni es ha visszajössz 4het mulva és aktuális mindkettőtoknek szívesen találkozol(csokolozol:D vele.
2020. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
24%
Én a csókkal sem vártam volna a 2. randiig. Ma, amikor mindenki már az első randin dug...
2020. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
87%
23as és ez mennyire mükődik? Mert nekem ez így nagyon lelketlen. Nem vagyok egy romantikus csaj de azért ne legyen már ennyire gyári az ismerkedés
2020. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
60%

24-es. Azzal hogy felvázolom hogy ki vagyok, milyen "elvárásokkal", nem hiszem hogy mellé lőnék. Sőt, nem is kell szexuálisan vonzódnom, mivel csak tájékoztatom magamról. Engem az érdekel, hogy ő milyen, nem hiszek abban, hogy egy alapból zárkózott nő egy szuper pasinak egyből kinyílna.


Sőt, a hátam közepére sem kívánok egy zárkózott nőt, ahol malmozzak hogy ma ugyan hány millimétert haladtunk előre. Sajnos kimondhatatlanul sok időt csesztem el az életemből ilyen nőkre, így ma már tisztán látom magam.

2020. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
72%

28: Én ebből azt látom, hogy nincsen szellemi és érzelmi kapacitásod egy ember megismerésére.

Pedig ez egy nagyon élménygazdag, élvezetes dolog, bármilyen embert is találsz.

Te meg azt tekinted "eredménynek", ha lesz X adag Z mennyiségű testi kapcsolat.

Hát... nem nagyon tűnsz emberinek.

2020. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad lehet. Akkor te már együtt élsz valakivel?
2020. jún. 28. 23:50
 30/73 A kérdező kommentje:
28-asnak címeztem a kérdést.
2020. jún. 28. 23:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!