Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek a jövőben, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a jövőben, hogy ne kövessek el újra ilyen orbitális hibát? 36/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy nagyon kedves férfivel a karantén ideje alatt. Mivel egy ideig nem talizhattunk a karantén miatt 1 teljes hónapig csak messengeren tudtunk beszélgetni, vagy videótelefonálni. Aztán hét alkalommal személyesen is találkoztunk, és jó kis programokat szerveztünk. Viszont nem jutottunk el a csókig, mert én még nem éreztem, hogy készen állnék erre. Mivel turnusban külföldön dolgozom ezért egy ideig nem tudunk találkozni. Ameddig otthon voltam minden normálisnak tűnt. Aznap, mikor nem találkoztunk felhívott és mindig hosszasan beszéltünk. Miután kijöttem utána mondta, (ez volt 3 mapja), hogy nem is tudja mit tegyen. Mert, hogy nem volt csók. Végül ma azt mondta nem tud ennyit várni és megszakítotza velem a kapcsolatot. Most nagyon szomorú vagyok. Ha valaki tud tanácsot adni, mit tudnék máshogy tenni a jövőben, hogy ne szúrjam el, azt megköszönném. Én 36 éves nő vagyok ő pedig 33 éves férfi.

2020. jún. 28. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
Nem lőttem magasra.
2020. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hibáztam, de örültem volna, ha a 1,5 hónap alatt sűrűbben láthattam volna. Mondjuk majdnem minden nap, könnyebben nyílok, ha többször látom. Mondjuk hamarabb lett volna a 7 tali. Nem kellett volna órák hosszat, elég lett volna egy fél óra is. Amúgy elmondása szerint 6 éve nem volt hosszabb távú kapcsolata.
2020. jún. 29. 19:15
 63/73 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neki is problémái vannak, például kisebbrendűségi érzése van. Azt hiszi, barátzónába raktad (joggal). De talán még nincs késő. Próbálkozz még nála, hátha ad még esélyt.
2020. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 A kérdező kommentje:
Szerintem esélytelen. Mivel én félig külföldön vagyok ő pedig egyáltalán nem akar abba az irányba menni. Meg is mondta, és sok szerencsét kívánt nekem.
2020. jún. 29. 21:21
 65/73 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor nem érdemes keseregni felette, majd jön másik. :) Akkor azért legyél lelkesebb.
2020. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 Kornikus00 ***** válasza:
22%
Huhh hogy itt egy buta liba mennyi figyelmet kap azta.
2020. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
16%
Ha az első randin nem kapod be második nem lesz. 7 alkalommal orbitális barom randizik egy vénasszonnyal.
2020. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
5%

Barátot ott kell keresni ahol élsz. "eldobott" Komolyan? Az övé voltál?

Mit akartál tőle? Ingyen szórakozást? Ezért nem érimeg elmenni a 2. randira ha az elsőn nincs szex. Találkoztam már nőkkel, akiket kielégített a welness és a vacsora egy jobb helyen. Gondolta maj másodikra is megkapja. Persze, ha talál más madarat.

2020. júl. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Senkitől nem várom el higy elit helyre vagy wellnessre vigyen az első alkalommal. De ha neked futha luxusprostira akkir hajrá! Szerinten senki bem tart pisztolyt a fejedhez, hogy fizess az első randin mindent, meg hogy drága ajándékokkal, halmozd el. Mi is felesben fizettük a vacsorát a 3. alkalommal. Neken szükségem lett volba arra, higy a 6 hét alatt ameddig itthon voltam ne csak 7 alkalommal találkozzunk! Kedves utolsó kérdező: arra azért kíváncsi lennék, mennyi nő volt alkalmas arra, hogy ha az első randin lefeküdtetek, hosszabb távon is megtartsd és ne csak a szexre használd. Vagy csak "lőgyakorlatot" tartottál? Legyen szép napod.
2020. júl. 4. 07:37
 70/73 anonim ***** válasza:
61%

Ha tobb het messenger es tobb talalkozo utan sem vagytal a csokjara, akkor mire vart volna?


Ennyi idosen gaz a "csokhoz keszen kell allni" szoveg. Nem vagy szuz tinilany, neked mar nem all jol ez a tempo. Nojj fel.


40/N

2020. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!