Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek a jövőben, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a jövőben, hogy ne kövessek el újra ilyen orbitális hibát? 36/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy nagyon kedves férfivel a karantén ideje alatt. Mivel egy ideig nem talizhattunk a karantén miatt 1 teljes hónapig csak messengeren tudtunk beszélgetni, vagy videótelefonálni. Aztán hét alkalommal személyesen is találkoztunk, és jó kis programokat szerveztünk. Viszont nem jutottunk el a csókig, mert én még nem éreztem, hogy készen állnék erre. Mivel turnusban külföldön dolgozom ezért egy ideig nem tudunk találkozni. Ameddig otthon voltam minden normálisnak tűnt. Aznap, mikor nem találkoztunk felhívott és mindig hosszasan beszéltünk. Miután kijöttem utána mondta, (ez volt 3 mapja), hogy nem is tudja mit tegyen. Mert, hogy nem volt csók. Végül ma azt mondta nem tud ennyit várni és megszakítotza velem a kapcsolatot. Most nagyon szomorú vagyok. Ha valaki tud tanácsot adni, mit tudnék máshogy tenni a jövőben, hogy ne szúrjam el, azt megköszönném. Én 36 éves nő vagyok ő pedig 33 éves férfi.

2020. jún. 28. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon furcsa, hogy ennyi idősen, ennyi találkozó után, úgy, hogy ennyire kedveled, ennyire nem vágytál arra, hogy megcsókold. Én megértem szegény férfit, gondolom ő komolyabbat szeretett volna tőled, nem ilyen tini feeling találkozgatásokat.
2020. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon türelmes volt a pasi, hogy eddig bírta. Nálam ha a második randin nincs minimum csók, akkor automatikusan friend zone-ba csúszol. Ez 30 év felett így megy. Nincs mire várni.
2020. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen az átlagos nő színvonalát hoztad. Nekem szériában voltak ilyen tapasztalataim, 4-5-6 hónap ismerkedés, nem volt csók, nem volt semmi testi kontaktus.


Volt is ilyen kérdés már a napokban, pontosan már nem tudom hogy volt feltéve, de ott is az volt a lényeg, hogy a nőknek miért esett a libidója közel a nullára? Én is ezt tapasztalom mindenhol. Most komolyan, ha a csók sem megy, akkor mi lesz a szexszel? Ja, tudom, semmi. Kifogás hegyek.

2020. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
23%
Nálad jobbat érdemel
2020. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
Majdnem 9 éve dolgozom kint, és ápolókén emberekre vigyázok! Ezt Neki is mondtam! Ez az egyetlen bevételi lehetőségem! Nem akarom anyagilag kihasználni. Azonkívül elküldött, nem akar. És nem sajnálatra, habem útmutatásra vágyom. A filmekben szépen mutat ez, hogy mindent eldobunk a szerelemért, de ez a valóság. Azt mondta nem zavarja, így kijöttem újra. 3 nap múlva meg eldobott.
2020. jún. 28. 23:14
 16/73 A kérdező kommentje:
Testi kontakt volt a kézfogás, és az ölelés. Nem az volt, hogy ne érj hozzám.
2020. jún. 28. 23:16
 17/73 A kérdező kommentje:
Itt 2 hónap volt. 1,5 hónapot itthon voltam. Örültem volna ha 7- nél többször találkoztunk volna!
2020. jún. 28. 23:19
 18/73 anonim ***** válasza:
92%
Nem válaszoltad meg, mikor térsz vissza.
2020. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:
Sokára. 4 hét.
2020. jún. 28. 23:22
 20/73 anonim ***** válasza:
17%
Én józanul nem bírok első csókolzni volt egyszer kétszer így is de szörnyen kínosnak éreztem, ez van. ezért én egy idő után felajánlom hogy borozzunk:D és fokozatosan elmarad a borozas. És utána már anélkül is megy:D nem iszom amúgy úgyhogy szerintem nem probléma. 34n
2020. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!