Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek a jövőben, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a jövőben, hogy ne kövessek el újra ilyen orbitális hibát? 36/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy nagyon kedves férfivel a karantén ideje alatt. Mivel egy ideig nem talizhattunk a karantén miatt 1 teljes hónapig csak messengeren tudtunk beszélgetni, vagy videótelefonálni. Aztán hét alkalommal személyesen is találkoztunk, és jó kis programokat szerveztünk. Viszont nem jutottunk el a csókig, mert én még nem éreztem, hogy készen állnék erre. Mivel turnusban külföldön dolgozom ezért egy ideig nem tudunk találkozni. Ameddig otthon voltam minden normálisnak tűnt. Aznap, mikor nem találkoztunk felhívott és mindig hosszasan beszéltünk. Miután kijöttem utána mondta, (ez volt 3 mapja), hogy nem is tudja mit tegyen. Mert, hogy nem volt csók. Végül ma azt mondta nem tud ennyit várni és megszakítotza velem a kapcsolatot. Most nagyon szomorú vagyok. Ha valaki tud tanácsot adni, mit tudnék máshogy tenni a jövőben, hogy ne szúrjam el, azt megköszönném. Én 36 éves nő vagyok ő pedig 33 éves férfi.

2020. jún. 28. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
91%
Van, akinek lassabb a tempój,a és van, akinek gyorsabb, emiatt türelmetlen, és nem tud várni. Egyikkel sincs semmi baj, nem voltatok egy hullámhosszon, majd jön valaki, aki hozzád hasonlóan lasabb tempójú.
2020. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
29%
Szerezz egy macskát.
2020. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 Kornikus00 ***** válasza:
35%
tehát te ebbe belenyugodtál és feladtad, már a jövöről beszélsz. hát gratulálok, soha nem is vonzódtál hozzá. eszedbe nincs harcolni! így tanácsot sem tudunk adni, itt, ott rontottál hogy húztad az agyát! legközelebb ebből tanulj inkább hogy senkit agyát ne húzzad. helyébe én is ezt tettem volna.
2020. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
Harcolnék érte, ha tudnék, de így nem tudok, hogy külföldön vagyok pont. Leírtam neki levélben és el is mondtam mit érzek iránta, mit tudnék adni egy kapcsolatban neki.
2020. jún. 28. 22:57
 5/73 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, hogy nem válasz, de sajnálom. Nagyon megható ez a történet.
2020. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
Annyira meg tisztelem Őt, hogy elfogadom a döntését. :(
2020. jún. 28. 23:01
 7/73 anonim ***** válasza:
84%
Mit tegyél? Nőlj fel végre, 36 évesen már épp ideje lenne.
2020. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
74%

Azért az nem úgy van, hogy amíg távol vagy, biztosan szerez egy ugyanennyire passzoló nőt.:)

Mikor térsz vissza?

2020. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ez ilyen. Én viszont pont ezt preferálnám, amilyen tempót te is, mivel én is lassabban nyílok meg. Ma már mindenki rohan, szerintem ne bánkódj miatta, egy normális férfi tiszteli a nőt annyira, hogy vár rá. Emiatt dobni valakit taplóság. 30f
2020. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 Kornikus00 ***** válasza:
33%
Ha igaz hogy te tényleg érzel iránta valamit, akkor ne tartsd tiszteletbe mert ezzel nem hogy tiszteledbe tartod, hanem bele rúgsz! És félre érti az egészet. Ha te annyira szeretnéd nem lenne fontosabb a munka se külföld! Ne fogadd el mert te hagytad itt, te óckodtál a csóktól! 7 szer taliztatok úristen. Már bocsi kérdező, de neked kéne bocsánatod kérni és nem azzal hogy adsz neki egy pofont mert hogyte 'megrted' a töntését ! hát te döntöttél, gondolkozz már! és most sajnáljunk mi a fax
2020. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!