Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek a jövőben, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a jövőben, hogy ne kövessek el újra ilyen orbitális hibát? 36/N

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy nagyon kedves férfivel a karantén ideje alatt. Mivel egy ideig nem talizhattunk a karantén miatt 1 teljes hónapig csak messengeren tudtunk beszélgetni, vagy videótelefonálni. Aztán hét alkalommal személyesen is találkoztunk, és jó kis programokat szerveztünk. Viszont nem jutottunk el a csókig, mert én még nem éreztem, hogy készen állnék erre. Mivel turnusban külföldön dolgozom ezért egy ideig nem tudunk találkozni. Ameddig otthon voltam minden normálisnak tűnt. Aznap, mikor nem találkoztunk felhívott és mindig hosszasan beszéltünk. Miután kijöttem utána mondta, (ez volt 3 mapja), hogy nem is tudja mit tegyen. Mert, hogy nem volt csók. Végül ma azt mondta nem tud ennyit várni és megszakítotza velem a kapcsolatot. Most nagyon szomorú vagyok. Ha valaki tud tanácsot adni, mit tudnék máshogy tenni a jövőben, hogy ne szúrjam el, azt megköszönném. Én 36 éves nő vagyok ő pedig 33 éves férfi.

2020. jún. 28. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
85%

Erről beszélek én is! Ha csak jópofi vagy, érdekes, érdeklődő akkor beálltál a sorba. Már az első három levélváltásba közölni kell a céljaid, legyen az szex, kapcsolat, randizás vagy bármi. Cukika, jófej emberekből már Dunát lehet rekeszteni az összes fórumon, bár hozzáteszem, a valóság már ennél árnyaltabb lenne.


A másik agyrém, amikor házas nők elkezdenek levelezgetni, aztán írják hogy ők nem olyanok mint a többi nő, viszont a férjüket nem kívánják, vagy lapos, unalmas és ritka a szex. Szóval elkezdenek a témáról beszélni, játszadoznak a gondolattal, ha én ennél nem lépek tovább, akkor uncsi vagyok. Ha tovább lépnék, és fotót szeretnék cserélni, akkor ők nem küldenek fotót. Ők nem olyanok. Majd egy hét múlva kiderül ezekről a szuper feleségekről, akik mellesleg családanyák is, hogy már két éve szeretőt tartanak, aki lelépett. Az egész sztorizás kb. egy hónapnyi levélváltással ki is merül, aztán ilyenkor vállon is veregetem magam, hogy ügyes voltál haver, már megint csak egy lelki szemetesládának kellettem.

Ennyit azokról a jófej és intelligens online ismeretségekről.


Ja, ha szexre kellene egy nő, vagy én kellenék arra, akkor minimum egy fotócsere, felesleges körök elkerülése végett. Ha ismerkedni szeretnék komoly kapcsolat céljából, akkor is minél hamarabb küldök egy képet magamról. Nincs vesztenivaló, úgy nézek ki ahogy, kellek vagy sem. Ennyi. Nm sértődöm meg ha elutasítanak.


3-4 randi után már tiszta képet adok magamról, és én is tisztán látom hogy kivel állok szemben. Elmesélem az életem, beszélek magamról, a terveimről, érezheti a "szagom"(kémia), láthatja a gesztusaim, én vica-versa.

Aki ennyi idő alatt nem szimpatikus nekem, az nem is lesz az soha. Innen a gyk-ról is leveleztem egy nővel olyan 4 hónapig, majd találkoztunk. Ő odáig volt értem, élőben még jobban. Én odáig voltam érte, élőben viszont csalódás volt. Nálam ha a külső nem passzol, ott vége is az egésznek. Őszinte vagyok? Az! A hibáim nem takargatom, elmondom hogy tudjon dönteni, vagy pedig az adott szituációban ne érje váratlanul.


Szóval nálam ez a hónapokig tartó udvarolgatás, méregetés, már nem jön be, főleg egy bizonyos kor felett. Én amit mondok úgy van, nem játszmázom. Ennél többet már nem tehetek- Elfogadom azokat is, akik szeretik húzni-halasztani, vágyakozni, de ők nem az eseteim.

2020. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudjuk hogy csak levelezni hónapokig az hulyeseg de itt volt 7 tali és szaglaszas:D

A fotocserénél aktra gondolsz? Praktikus, de nekem nem jönne be azt gondolnám hogy nem százas agyilag bár ha amúgy tök jófej lehet eltekintenek tőle.

2020. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Nem akt fotóra gondoltam, hanem arc, vagy ruhás képekre. Mint mondtam, nem a mai értelembe vett kommersz ismerkedésre gondoltam, magam részéről meg ugyancsak nem preferálom a mai kommersz nőket sem. Ja, igen, senki sem gondolja magát annak, oké. Akkor úgy fogalmazok, akin érzem a kommersz vonalat, azzal nem erőltetem. Egy nő legyen egyben, ne lelki sérült, önbizalomhiányos, legyenek céljai, legyen mit felmutatnia, legyen karakán, ne legyen kapcsolatfüggő stb.
2020. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
Fotócserére nem volt szükség, videótelefonáltunk. Online "rapid randin ismertem meg (a karantén miatt ugye.) Már az első személyes alkalommal szerette volba csókot, de én még nem. Nem taszított szívesen öleltem meg és jól esett az mikor ő is megölelt. Sokszor éreztem magam a lelki szemetesládájának. Sokat panaszkodott, meg a múltjáról, meg milyen nehéz manapság randizni, meg hogy jobban bejönnek neki az idősebb nők, mert a fiatalabbak csak buliznak stb.
2020. jún. 29. 16:12
 55/73 A kérdező kommentje:
Ami meg a "csak úgy lelépést" illeti olyat nem tettem soha egyik randipartneremnél sem. Ha nem jött be az illető inkább megmondtam neki.
2020. jún. 29. 16:17
 56/73 anonim ***** válasza:
100%

“Már az első személyes alkalommal szerette volba csókot, de én még nem.”


Mondom, atom türelmes a pasi. Adott még 6 esélyt. Nem éltél vele.

2020. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
33%
56. Egyértelműen csak dugni akart.
2020. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy csak dugni akart volna. Mondom, én már 2 alkalom után leléptem volna. 40+ évesen már nem lenne kedvem és türelmem ehhez a tini drámához. De ez nem azt jelenti, hogy csak dugni akarnék. Ez azt jelenti, hogy aki 7 randin keresztül még meg se csókol, annak nem tetszem, annak nem kellek, és úgysincs jövője a kapcsolatnak.
2020. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
36%
58. De vannak olyanok is, akik már megégették magukat nem 1x és óvatosabbak az ismerkedést illetően. Akikhez igazán vonzódtam, velük az első pár alkalommal már volt szex és ezután is csak szexpajtik maradtunk, pedig nem ezt szerettem volna.
2020. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
73%

"De vannak olyanok is, akik már megégették magukat nem 1x és óvatosabbak az ismerkedést illetően"

Ilyen az mikor a nő választ, s rosszul... pl: Túl magasra lőtte a lécet.

Ha felveszel egy hitelt, ahhoz is tartozik felelősség, mi lesz ha emelkedik a kamat? Nem tudhatod. A tudásszinthez mérten a számodra legmegfelelőbb döntést kell hozni, azt nem meglepődni. Ha a legolcsóbbra mész rá, ne csodálkozz ha olyan is lesz a konstrukció.

2020. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!