Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már egy átlagosan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egy átlagosan szép nőnek is hatalmasak az igényei, akkor milyenek lehetnek egy igazán szép nőnek?

Figyelt kérdés

Az illetékes lánynak nincsenek mellei, csak feneke és viszonylag helyes arca. De már tahitin szeretne nyaralni, a Mercedest és a BMW-t és a vállalkozókat keresi, aki mellett kényelmes az élet. Neki, akinek se végzettsége, se vagyona nincsen, jó helyre szeretné betenni a lábát.

Nyilván ez kényelmesebb, mint összejönni egy helyes férfivel, akinek átlagfizetése van és vele együtt szükséges fizetni a megélhetés költségeit.

Borzasztó, hogy ez a mai világ mit alakított ki.



#átlátszó, számító, rossz belső, nőiesség pénzért
2020. jún. 10. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:

Hát ezt így csak szavakkal sehogy sem. Te elhinnéd fordítva azt, amit nem látsz és nem tapasztalsz azzal szemben, amit tapasztalsz? Hát a facebook által lehet ,hogy nem. bár az is sok mindent elárul a mai nőkről.


Édesanyám nem pénzért volt apámmal. ne hasonlítsad a mai nőkhöz. Te és többek, velünk együtt nem született volna meg, ha így tartogatták volna magukat az eliteknek a nők, ahogy mostanság teszik.

2020. jún. 12. 21:22
 72/81 anonim ***** válasza:
De érted. Akkor én miért/hogyan higgyek a te szavadnak,ha én magam mást tapasztalok a nőkről a saját környezetemben? Nem kell el hinned,amit mondok,csak szerintem sokat javítana a lehetőségeden,ha nem ennyire egy szemszögből látnád a nőket. Mert nőként ez baromira nem szimpatikus,és magamra veszem,mert az egész nemet szidod ezzel,köztük engem is,akinek világ életében nem volt prioritás egy férfi keresete. Azt látom egyedül,hogy a nőknél többször fordul elő,hogy pénzes partnerrel vannak,mint fordítva,de akkor sem lehet kijelenteni,hogy sz összes no ilyen. Nem kell,hogy elhidd,én a saját tapasztalataimat írtam le. Ha olyan lennék,akkor szerinted leálltam volna veled oldalakon keresztul vitatkozni? Hidd el,aki ilyen,az biztosan nem fog egy ilyenhez kérdéshez hozzászólni.
2020. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 A kérdező kommentje:

"Ha olyan lennék,akkor szerinted leálltam volna veled oldalakon keresztul vitatkozni?"


Hát vannak ilyen nők.


"Hidd el,aki ilyen,az biztosan nem fog egy ilyenhez kérdéshez hozzászólni."


Ez egyáltalán nem biztos. Tudod sokan tudják akár ha nem is tudatosan, de tudat alatt, hogy belülről romlottak és ezért kínos egy ilyen kérdéskör.


Te azt nem veszed tudomásul, hogy itt sajnos már az egészséges értékrendet kikerülve kategóriák és népcsoportok vannak a nők között.

Nem te vagy itt a főszereplő és csak szavakkal hidd el, te egy egyedül nem is fogod tudni megvédeni ezt az álláspontot, amit csak szavakkal képviselsz egy anonim fórumon. Vagy megváltozik ez a női típus, vagy viselje a kritikát rendes gerinccel.

Egy romlott többmilliós fős rendszert egyedül hogy akarsz védeni?


Hagyjuk már.

2020. jún. 12. 21:40
 74/81 anonim ***** válasza:
100%
Csak én vagyok olyan hülye,hogy leallok vitatkozni és jobb belátásra bírni. Egyszerűen azért idegesít annyira,amit mondasz,mert világ életemben a normális ertekrendemre voltam a legbüszkébb,és a penzhajhasz nőket és férfiakat egyaránt megvetem. Te is egyedül véded a saját álláspontodat,szóval semmivel sem tartasz előrébb. Innentől viszont már teljesen felesleges bármit is mondanom,általában kérdezni azok szoktak,akik kíváncsiak vagy nem biztosak a saját véleményükben. Ha te ennyire magabiztos vagy a véleményedet illetően,akkor mi értelme volt kiírni a kérdést? Hidd csak el,hogy azok a nők,akik a pénzre mennek,pontosan tisztában vannak azzal(hacsak nem egy foldigiliszta értelmi szintjén állnak),hogy nem etikus,amit csinálnak. Namarmost, abban az esetben semmi probléma nincs a dologgal,ha a férfi is tud erről,és a nyújtott pénzért cserébe ő is részesül valamiféle juttatásban. A probléma azzal van, amikor valakit kihasználnak. Ezek az emberek nem fognak magukba nézni és elgondolkozni azon,hogy helyes e,amit tesznek,mert ha a saját értékrendjükbe nem férne bele,akkor nem csinálnák. Ez ilyen egyszerű.
2020. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 A kérdező kommentje:

Nem kell itt senkit sem jobb belátásra bírni. Neked sem az a dolgod. És ezért vagy buta, mert olyan dolgot akarsz védeni, amit egyébként tőlem látsz megírni, de valójában ez már a "nép szava".


"Te is egyedül véded a saját álláspontodat"


Nem egyedül vagyok, még ezen az oldalon sem. A civil életben, akik sokan itt nincsenek fent, ők is ezen az állásponton vannak.


"Namarmost, abban az esetben semmi probléma nincs a dologgal,ha a férfi is tud erről,és a nyújtott pénzért cserébe ő is részesül valamiféle juttatásban"


Itt van elrejtve a probléma! Amíg te ezt így gondolod, valakiben már kifejlődik ez az álláspont. Aki pedig ebbe a témába anyagilag nem fér bele, az nem kaphat nőt és egyedül van. Magyarul te megpróbálod legálissá változtatni a női nem velejéig romlott működésmódját, miközben elárulod a női nem belső igazi énjét. Vicces vagy:) De köszi. Ezáltal fantasztikusan elismerted, hogy nekem van igazam, de ezt tudják mások is.


" A probléma azzal van, amikor valakit kihasználnak"


A probléma azzal, van amilyenné változtak a nők. ne hogy már azt akard nekem beadagolni, hogy bármilyen szemszögből is rendben van az, hogy testet-pénzért elv működik a valóságban. Ide meg jöttök magyarázkodni unalmatokban.


Te azt gondolod, hogy főszereplő vagy csak szavakkal? Szerintem nem. Ez ennyire egyszerű. Tudod vannak dolgok, amiket nem lehet megvédeni, sem megoldani csak szavakkal és álláspontokkal.

2020. jún. 12. 22:08
 76/81 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért,az én allaspontomon senki nincs ? Az előző kommentelők akkor nem számítanak,csak az az egy,aki veled értett egyet? Egy következetlen ostoba ember vagy,erre már igazán nem tudok mit mondani. De akkor váltsd meg ezt a szemet világot egyedül(amiben alig léteznek,csak mondom) :)
2020. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 A kérdező kommentje:

Nem egyetlen-egy ért egyet velem. Csak te most itt azt látod ebben a kérdésben. Inkább te vagy a következetlen és ostoba, hogy itt keresed a számokat a való élethez igazított összrendszer helyett.

Ebben a világban és ebben a témában sokan léteznek.


Jobb, ha mész aludni. Szószátyárkodni mások is tudnak.

2020. jún. 12. 22:25
 78/81 anonim ***** válasza:
8%

Itt 90%-ban nők vannak regisztrálva. Nézd meg, azokat a kommenteket, amik racionálisak kézzel foghatók, azonnal leszavazták. Miről beszélünk? A többség így látja, h ami rossz fényt vet a nőkre, azt dugjuk el, de attól még létezik és létező jelenség amit a kérdező is ír.

[link]


Ez létező jelenség, ha tetszik, ha nem. Ha lefordítom hétökznapi nyelvre, oda megy a nő, ahol többet kap "enni", s mellette hazudozik, kifogásokat gyárt, hogy neeeeeem, nem így van. Ebben csak a hazudozással van nekem a problémám.

2020. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 A kérdező kommentje:
78: Nekem a hazudozással és magával a rendszerrel is, ami által sok férfi elvan nyomva a boldogság megszerzésétől. És tudod az a legnagyobb gond, hogy bizonyos ponton túl az ember jobb ha egyedül van, mert újra és újra a harácsoló, rosszindulatú nővel hozhatja össze a sors, aki egy pillanatra sem áll össze, csupán újra megtapasztalja a frusztrált leépítő szándékot, ami ismételten nem jó, majd ismételten mindent tagadnak a kínos ügyek mivoltja miatt.
2020. jún. 13. 08:20
 80/81 anonim ***** válasza:
Oke. Tegyük fel,hogy így van és az összes no ilyen. Akkor minek szeretnetek egy ilyen kétszínű,hazudozó alattomos kitartott rbancot? Mert így tényleg nem értem. Jaaaaaa,hogy csak a lyukat látjátok benne,legyen mit tömni. Na erről ennyit.
2020. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!