Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért akarnak szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért akarnak szép barátnőt? Az miért nem elég, hogy kedves legyen és tudjanak jókat beszélgetni? Ha nem vagyok szép, hozzám már senki sem fog vonzódni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez életkorfüggő is. Később, a hormonok tombolásának lecsillapodása után az emberi, belső tulajdonságok fontosabbá válnak a külső, múlékony, felszínes tulajdonságoknál. Nyugi, az idő neked dolgozik.


Honnan veszed, hogy nem vagy szép?

2020. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

A nők többsége miért csak a nagyon jóképű férfiaknak ír vissza a társkeresőkön? Olyan férfiaknak, akik sokkal szebbek férfiban, mint ők nőben?


Férfitársaim, légyszi pontozzátok fel ezt a kommentet, mert a nők gondolkodás nélkül le fogják pontozni, pedig tudják, hogy igazam van.

2020. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert fontos a vonzalom. Ha nem áll fel, nincs semmi érzés, nincs szerelem, akkor mi motiválna kapcsolatra mégis?


Jól beszélgetni a barátaimmal szoktam. Hogy kapcsolat is legyen, ahhoz több kell!!


Ha nem vagy elégedett a külsőddel, akkor tegyél érte!

Rossz esetben plasztika... amúgy pedig egészséges-sportos életmód, alakformálás, tömegnövelés, szálkásítás és egyebek... különös tekintettel ag étrendre.

Naneg a stílus! Nagyrészt önkifejezés, kisebbrészt viszont még mindig arról is szól, hogy szimpatikus legyél a többieknek.

2020. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ronda nőként írom: semmi sem nagyobb hátrány egy nő számára - különösen pártalálás terén -, mint nem (elég) szépnek lenni! A hajadra kenheted önmagában a kedvességet, az intelligenciát meg minden mást, ha nem társul hozzájuk esztétikus, vonzó külső. Szóval én nem biztatlak, sok jóra ne számíts. Kivéve ha olyan módon és mértékben vagy nem szép, amin lehet változtatni - persze élhető megoldásokkal. Értelemszerűen a műtét és a diétára + edzésre kőkeményen "rácsavarodós" életmód nem számítanak ilyen megoldásnak.
2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem tetszenek az általánosan szépnek tartott nők. Azt hiszem az a legjobb, mikor az előnytelen külseje is megtetszik, kb mintha a csúnyasága tetszene meg.
2020. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Mert a külső az amit elsőre meglátsz, és mivel nem tudsz mást róla az alapján döl el az érdeklődés (kinek milyen az ideálja, meg azért kell némi vonzalom is egy kapcsoalthoz). De ha megtudja az ember ismerni a lányt, akkor egy kevésbé vonzó külsejű lány is simán lehet jobb mint egy alapbol vonzó lány, ha a személyisége és egyebek ezt felhozzák. Pl. találkoztam egy lánnyal aki kinézetre elég öregesen öltözködött és félénk volt meg szűkszavú szóval a kisugárzása sehol se volt emelett átlagosan nézett ki, de amit beszélgettem vele jobban megismertem egyre vonzóbb és vonzóbb lett szememben miközben még mindig ugyan úgy nézett ki. De szépen lassan megnyilt és megmutatta egy olyn oldalát ami több mint vonzó és tökéletes barátnő késöbb feleség lehet belőle. Ellenben egy vonzó nővel akit ha megismer az ember de semmi nincs benne pl. bunkó v csak felszines dolgok érdeklik, nincs érdeklődése stb stb.

Szóval ne félj ha van benned valami felfogj kelteni valaki érdeklődését, de még akkor is ha esetleg nincs fel fejjel :)

2020. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

12:51-esnek szánom ezt a megjegyzést:


Nem vagy ronda nő, épp csak nem találod azt a férfit, akinek így tetszel. Tessék tovább keresni. Tessék más, tartósabb, belső értékekre gyúrni. Tessék önbecsülést szerezni. Tessék a negatív testképről leszokni!

2020. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Egy átlagossal a legtöbb beéri, szemben a nők többségével.
2020. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a kérdéssel semmi gond nincs azon kívül, hogy kizárólag a nőket helyezi ennek a problémának a középpontjában. Pedig ez egy nemtől független dolog. A szebbek kelendőbbek mindkét nemből, a kevés szebbek meg kevésbé kelendők. (Persze van kivétel mindkét oldalon van, hogy a csúnya srác és a nem túl szép lány is talál párt.)

Én férfi oldalon is tapasztalom ezt a jelenséget személyesen és ismerősökön keresztül is. Én nem tartom magam annyira gáznak, volt is már nőm, de közel sem olyan egyszerű a helyzetem, mint a jó pasiknak. Nekik sokszor szó szerint az ölükbe hullanak a csajok anélkül, hogy bármit is csinálnának. Van egy ilyen haverom, aki például havi rendszerességgel több üzenetet is kap a közösségi oldalon nőktől, hogy szeretnék megismerni. Velem ilyen az elmúlt 10 évben egyszer vagy talán kétszer fordult elő. Állandóan megkeresik így a nők 18-tól 40 akárhány éves korosztályig, és ő még 30 sincs. De élőben is hasonló a helyzet vele, folyton megnézik és próbálnak a közelbe kerülni. A csúnyácska srác ismerősök meg hiába próbálkoznak senkinek nem kellenek. Ez az oldal is tele van huszonx éves szűzekkel. Az meg szinte kizárt, hogy őket keressék meg a csajok mondjuk Facebookon keresztül vagy próbálkozzanak be náluk valahol. Ha összejön nekik valami az a hosszas, kitartó keresgélésük és próbálkozásuk eredménye lesz. Vagy találnak valakit akinek jók így is vagy próbálnak kelendőbb férfi testet faragni a sajátjukból.

2020. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Én is azt mondanám, hogy átlagos nőként eléggé esélytelen hiába vagy te ilyen meg olyan ember belsőleg. Lehet szidni a nőket, hogy felszínesek de a férfiakról is ugyanúgy ez elmondható.
2020. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!