Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak párt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak párt az okos szép nők?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm nagyon szép, okos, intelligens, kedves, életvidám és határozott igazi nő. Többször jártunk buliban, ahol rá se mernek nézni a fiúk. Szegénynek nincs párkapcsolata egy ideje és fogalmam sincs hogy tudnék neki segíteni. A legtöbb általam megkérdezett fiú szerint az hogy egy no ennyire határozott elbizonytalanítja a férfit. Igazuk lehet? Vagy mi lehet a baj?

2020. máj. 24. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Nincs igazuk, csak gondolom azokban a bulikban ahova jartok, csak ilyen kis csira sracok mennek, akik attol erzik ferfinak magukat, ha egy csaj csung rajtuk es iranyithatjak meg ilyenek.

Nem a Mori 2-ben kellene ismerkedni, hanem normalis helyeken, ertelmes ferfiakkal. Meg mondjuk sokat segit az is, ha a baratnod sem csak pislogva varja, hogy esetleg valaki megszolitsa.

2020. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Tudjuk hogy rólad van szó. Mégsem vagy olyan okos ezek szerint :)
2020. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Sokszor az is gond lehet,hogy egyszerűen nem mernek kezdeményezni,mert azt hiszik,nem lennének elég jók annak a lanynak.

Az is elképzelhető,hogy így gondoljak,egy ilyen lány már biztosan foglalt. Illetve,ha valakiről ennyire süt,hogy “nagyon tökéletes”,akkor feltételezik,hogy belül valami kattja van. Én ezeket tudnám elképzelni.

21N

2020. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
60%
Na ne add már be nekem, hogy buliban egy jó nőhöz az égvilágon senki nem megy oda. Persze, mert a bulik pont arról híresek, hogy a szép nőket elkerülik, mi?
2020. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen tényleg van, hogy pasik azt hiszik, ilyen jó nőnek tuti van pasija.
2020. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolj már bele, mekkora az esélye, hogy egy ilyen kaliberű csajnak ne legyen top-ligás barátja. 0.1%? Minek fussanak bele a srácok egy biztos elutasításba? Azon kívül -a nőkkel ellentétben- a férfiak többsége pontosan tisztában van, milyen ligában játszik és nem próbálkozik olyan nőnél, akinél eleve semmi esélye.
2020. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%

"Ilyen tényleg van, hogy pasik azt hiszik, ilyen jó nőnek tuti van pasija."


Talán mert azt tapasztalják, hogy minden valamirevaló nőnek mindig van barátja. Mint tudjuk, a nők döntő többsége egy-két napon, legfeljebb pár héten belül összejön a következő jelölttel, mert folyamatosan állnak értük sorban.

2020. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó,ezt leginkább azok a nők teszik,akik képtelenek egyedül maradni,mert párkapcsolat nélkül életképtelenek. Ilyen nők is vannak,de nem mind vagyunk ilyenek. Személy szerint akkor kezdek kapcsolatba,ha találok egy arra érdemes személyt,és nem egy két nappal az azt megelőző kapcsolat után.
2020. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy egy hatalmas főnyeremény vagyok, de a visszajelzések alapján sem a szépségem, sem az eszem miatt nem kell aggódnom. Sok időbe telt, amíg párt találtam, nekem ezek voltak az okok:

Egyszerűen nem értem rá ismerkedni: rohanás a munkahelyre reggel, Után rohanás haza, utána edzés, volt, hogy mellette még tanultam is... Egyszerűen nem volt energiám arra, ami szükséges ahhoz, hogy egy idegenből ismerős legyen és elkezdd szeretni. A meglévő kapcsolataimat nem esik nehezemre ápolni, de elkezdeni valakivel valamit újra a nulláról (főleg, ha kiderült az előtte lévőkről, hogy fölösleges volt velük ismerkedni), nehéz. Jellemzően begubóztam és egy idő után vissza sem írtam, ha Tindereztem is. Nem volt kedvem futni a szokásos ki mit szeret és ki mit csinál köröket. Máshol meg nem sok lehetőséget adtam magamnak ismerkedni.

Eléggé válogattam is, egy lapos beszélgetést egyszerűen nem volt türelmem megpróbálni feléleszteni, inkább hagytam a fenébe az egészet. Emellett kritikus voltam abban, hogy az illető korban, szellemileg, célban, anyagilag hozzám közel álljon. Ezzel kapásból kiszórtam az emberek 80%-át.

És ott vannak az én hibáim is, alapvetően nehéz a természetem, nehezen bízok, nehezen ismerek el valakit és veszem komolyan az illetőt, amit nyilván nem elvárható hogy a másik fél toleráljon. :)


Aztán végül Tinderen megismertem a párom és minden korábbi nehézség megszűnt annál az ismerkedésnél. Mondhatni kihozta belőlem azt a hajlandóságot és türelmet, amiről azt hittem, nekem tényleg nem fog menni senkivel szemben.


Szóval türelem, aztán vagy vénlány lesz, vagy belefut egy ilyenbe.

2020. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8, nem azt írtam, hogy mindegyik nő ilyen, de a többségük egyik pasiról a másikra száll, ezért alig találni olyan nőt, aki ne lenne foglalt. Arról nem is beszélve, hogy a szabad nőknek is általában van dugópajtijuk.
2020. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!