Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már egy átlagosan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egy átlagosan szép nőnek is hatalmasak az igényei, akkor milyenek lehetnek egy igazán szép nőnek?

Figyelt kérdés

Az illetékes lánynak nincsenek mellei, csak feneke és viszonylag helyes arca. De már tahitin szeretne nyaralni, a Mercedest és a BMW-t és a vállalkozókat keresi, aki mellett kényelmes az élet. Neki, akinek se végzettsége, se vagyona nincsen, jó helyre szeretné betenni a lábát.

Nyilván ez kényelmesebb, mint összejönni egy helyes férfivel, akinek átlagfizetése van és vele együtt szükséges fizetni a megélhetés költségeit.

Borzasztó, hogy ez a mai világ mit alakított ki.



#átlátszó, számító, rossz belső, nőiesség pénzért
2020. jún. 10. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
92%
Az is borzasztó, hogy a mai férfiakat csak a mell, fenék és szép arc érdekli a nőkben!!
2020. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
99%
Borzasztó az általánosítás is. Szerintem.
2020. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
32%
Előbb is valakit kioktatott itt egy kislány, aki egy külföldi holland fickóhoz költözött ki... azért vannak itt érdekességek.
2020. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:

1: Az inkább borzasztóbb!, hogy akinek melle és feneke van, az a pénzhatalmi világelit babája.


2: Persze, könnyű általánosításra hivatkozni mindig, mint semhogy elismerjük, hogy a mai rendszerben ez az állapot gyűrűzött fel és még csak rosszabb lesz.


3: Nem tudom, de érdekes, hogy Magyarországon nem talált. Ennyi férfiből. Nemdebár?

2020. jún. 10. 19:07
 5/81 anonim ***** válasza:
42%
Úgy hallottam, hogy az igazán szép lányokat könnyebb felszedni, mert lényegesen kevesebben próbálkoznak náluk eleve, emellett nagyon meg akarnak felelni, mert rettegnek attól, hogy csak a külsejük érdekli a nagyérdeműt.
2020. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
69%
Panaszkodj a parlamentben. Hiába a fene nagy emancipáció, ha javarészt még mindig a férfiak kapnak munkát könnyebben és több fizetést. Mindenki nem lehet mérnök és hr pi csa, akkor mihez kezdjen a nő? Nyilván tehetős társat keres, nyomorogni senki nem akar. Nem értem a sopánkodásog egyébként sem, hisz kb 100 évvel ezelőtt is ez volt a felállás, férfi dolgozott, a nő ellátta a háztartást. Most meg a nőtől várnak el mindent, lassan a mell és a fenék, meg háztartásvezetés mellett az eltartást is. Jó lenne, ha lennének még (igazi) férfiak!
2020. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
98%
5# Szerintem se az átlagos, se a szép nők nem szeretik ha a külsejük miatt tetszenek valakinek.
2020. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
100%
És neked minek kell egy belsőre retek ember, akivel semmi közös nincs bennetek? Mutogatni meg dugni?
2020. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
87%

Nekem van mellem/fenekem, nem rossz az alakom, és szerényen átlagos nőnek véleményezem magam. Eszem is van, talpraesett vagyok, dolgozom, jövedelmem van, otthonom, autóm, tehát tulajdonképpen nem vagyok rossz "parti" egy pasi számára.

Pont a fentiek miatt viszont nincs szükségem arra,hogy egy pasi eltartson, nincs igényem nagyobb luxusra mint amit magam is finanszírozni tudok.

Akivel ismerkedem annál csak azt tartom fontosnak,hogy hasonlóan tevékeny legye, dolgozzon, legyenek reális céljai, és ne legyen adóssága. Nem érdekel az,hogy hová visz nyaralni, hogy luxusautója van, és gyémántgyűrűt vesz nekem.Sőt, engem például határozottan zavarna ha jóval vagyonosabb lenne mint én vagyok.

2020. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
#7. De míg a szép nő esetében sokan úgy gondolhatják, hogy "na ez teljesen más liga, mint én", addig egy átlag csajról az ellenkezőjét gondolhatják, hogy xy-nak elérhető/hozzá való.
2020. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!