Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már egy átlagosan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egy átlagosan szép nőnek is hatalmasak az igényei, akkor milyenek lehetnek egy igazán szép nőnek?

Figyelt kérdés

Az illetékes lánynak nincsenek mellei, csak feneke és viszonylag helyes arca. De már tahitin szeretne nyaralni, a Mercedest és a BMW-t és a vállalkozókat keresi, aki mellett kényelmes az élet. Neki, akinek se végzettsége, se vagyona nincsen, jó helyre szeretné betenni a lábát.

Nyilván ez kényelmesebb, mint összejönni egy helyes férfivel, akinek átlagfizetése van és vele együtt szükséges fizetni a megélhetés költségeit.

Borzasztó, hogy ez a mai világ mit alakított ki.



#átlátszó, számító, rossz belső, nőiesség pénzért
2020. jún. 10. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
87%
Ennél a kérdésnél már csak az alatta felsorolt heshtagek jobbak😂😂😂
2020. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:

29:


Hagyjuk ezt a család témát, nem minden nő akar családot, mégis mindegyik aranyásó és ha nem a gyerek születés indoka végett, akkor a saját kényelme miatt próbál ott tanyát ütni, ahol kényelmes neki. Nevetséges, hogy ti nők a az igényeiteket, mindig a gyerekvállalás kérdésével próbáljátok összhangba állítani, hogy a rossz szokásotok miértjét leplezzétek.


A nemek közötti különbözőségek nem egyformák. Ha édesanyád, nagymamád annak idején úgy válogatott volna, mint a saját korosztályod most, lehet hogy meg sem születtél volna.


Annyi tapasztalatod van 21 évesen , amennyi belefér az eddigi életbe, plusz amennyi történt veled a sok jóból vagy igazán rosszból....


Okostojás 30!!: Te nem érted a kérdést és a tartalmát! Nem lesz joga pont attól, hogy megcsináltatta a melleit! Itt arról van szó, hogy mit várjunk el mi az igazán szép nőktől önzetlen odaadást, ha már az alsó kategóriája is a saját szintjénél többet akar és vadássza a kényelmet ahelyett, hogy leszállna földre.


Nem akarom erőszakkal magamra kényszeríteni, maguktól kellene jönniük. Szerinted tapsoljak érte, hogy nincs már egészséges értékrendje a női nemnek? Majd ott keresgélek, ahol akarok, okés? Elég nagy baj, hogy elkorcsosult világban élünk.


Az ilyenekkel mint te az a probléma, hogy nem látod a fától az erdőt. Aki mondjuk helyes pasi, az miért adja lejjebb a 300 kilós Gizikéhez?

Azért mert a saját kategóriája, a nemek közötti különbözőségnek köszönhetően, saját magánál jobbat akarhat? És egy jó fenék miatt már ülhet a Mercibe és mehet Tahitire? Ember gondolkodj már!


31: Szerintem neked van gond az agyaddal, amikor nem tetszik az igazság, ilyen dumákkal próbálkoztok, csak azt nem veszitek észre, hogy igencsak tanyát ütöttetek a kérdés alatt. ha ez annyira nem tetszik, miért nem mész el aludni, vagy másik kérdés alá? Ennyire nem becsülöd magad?

2020. jún. 10. 22:13
 33/81 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyenekkel mint te az a probléma, hogy nem látod a fától az erdőt. Aki mondjuk helyes pasi, az miért adja lejjebb a 300 kilós Gizikéhez?"


Aki helyes, az ne adja lejjebb, de te nyugodtan lejjebb adhatod, mert ha helyes lennél és kelendő, nem itt sírna pofád.

2020. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

Helyes vagyok,:) . De ezt nem én mondtam sosem, hanem a környezetem.

Pénz nélkül ez kevés, ezt képtelen vagy felfogni.

És nem pofám van, hanem szám. Mikor mész lefeküdni?

2020. jún. 10. 22:23
 35/81 anonim ***** válasza:
100%

"Itt arról van szó, hogy mit várjunk el mi az igazán szép nőktől önzetlen odaadást, ha már az alsó kategóriája is a saját szintjénél többet akar és vadássza a kényelmet ahelyett, hogy leszállna földre."


te ne várj semmi odaadást :)) főleg ne szép nőktől :)))

álmodik a nyomor. te kellene le szállj a földre gyermekem.

2020. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:

Miért nem? Mert nincs annyi pénzem?

Álmodsz te a nagyképűségeddel, miért neten harcolsz?

Miért nem mész aludni?

Mikor mész dolgozni?

Ki kíváncsi rád?


Én tettem fel a kérdést, nyilván itt vagyok, de neked nem muszály.

Tente!

2020. jún. 10. 22:34
 37/81 anonim ***** válasza:
95%

De ezt nem értem. Szóval a szép nők adjak lejjebb az igényeiket,és érjek be veled. Az ugye megvan,hogy minden ember önálló,szuverén egyen és olyan döntéseket hoz az életében,amilyet akar ? Ha nem akar veled lenni,mert valami miatt nem kedvel/jössz be neki,akkor ez van. Attól,hogy valakinek önálló akarata és saját vágyai vannak,meg senki nem lesz rossz ember.

Ha helyes vagy,akkor legyen önbizalmad.

2020. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy érjék be velem? Ember te kivel beszélsz?! Miattam nem adják lejjebb, max egy szinten vannak.

Az ugye megvan, hogy gyönyörű nők vannak zsíros disznó mellett, ha azok teli vannak pénzzel? Ahhoz képest én igencsak jó (pasi) vagyok, viccet félre téve. Nem azért lesz rossz ember, mert amiért van saját akarat és vágyai.


Hanem azért, mert újabban megkülönböztet és a helyes pasik helyett a rondák oldalán is inkább tanyát ütnek, ha megéri nekik.Ez a pénz világa. És itt nem fillérekről van szó.


A helyesség kevés. Az megvolt az elmúlt 15 évben is. Az kevés.

Az önbizalmat letörheti az állandó "élettapasztalat" -

2020. jún. 10. 22:40
 39/81 anonim ***** válasza:
85%
Akkor valószínűleg a modoroddal van probléma,ahogy a nőkkel beszélsz és ahogyan a nőkről beszélsz. De amíg ez neked sem tűnik fel,addig nem lehet vele mit tenni,hiába mond bárki bármit.
2020. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet, hogy talán kevesebbet keresnek a nők, de nem kell odáig aljasodni, hogy egy pasi tartsa el a két szem szeméért bárkit is..."

Szerintem meg nem, csak a jelenlegi tudásukhoz képest egy olyan bérezést képzelnek el, amit egy nagyobb tudású ember kap.

Értesz a javasciprthoz? Ismered kotlin nyelvet? OOP-ben otthon vagy? Lamba, Java Collections, Spring, ez az tapasztalat? Minden van? Akkor netto 800.000/hó. Jah hogy nincs, akkor mire fel akarsz olyan fizut, mint egy férfié, akinek van ebben tapasztalata?

Kettős mérce aranyom. Azt hiszed, h azért kevesebb a fizetésed, mert nő vagy, holott azért, mert a te tudásod nem ér annyit. Ennyire egyszerű. Olyan ez mint mikor a fekák azt hangoztatják, rasszista a rendőr, nem rasszista az, csak a fekák bűnöznek 90%-ban. Nem ugyanaz...

2020. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!