Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a friend zónát, amikor sok előnnyel is járhat?

Figyelt kérdés
Egy éve kB. Találkoztam tinderről egy csinos lánnyal randi végén mondta hogy ebből max barátság lehet tehát friend zónába tett. Barátok lettünk, aztán bemutatott egy nálam jobb kategóriájú lánynak mert hogy szingli, két hónapja együtt is vagyunk..
2020. febr. 10. 09:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%

Milyen "magamfajtához", már elnézést? Mit gyűlölködsz? :D

7 éve komoly kapcsolatban élek és szeretem a páromat, mindenki mást lesz.arok, hiába próbálkozik.

Azt nem sikerült definiálni, hogy mi az, hogy valaki "játssza az eszét". Amit te annak veszel éppen, ugye?

Az meg egyenesen abszurd, ha szerinted nincs olyan nő, aki viszi valamire, de persze férfiból van mindenféle teljesítményű. Szerintem inkább a te fajtád olyan, akit elővigyázatosságból le kéne csukni a francba, mielőtt bántana valakit az elmezavara miatt.

2020. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több ilyen női barátom, akikkel nagyon jó viszonyt ápoltunk, de a végén kiderült, hogy csak lelki szemetesnek kellettem, mert amint lett pasija, onnantól le se szart, pedig előtte meg bőszen hangoztatta, hogy milyen jó barátja vagyok, és mindig az leszek, bármi is történik.
2020. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
27%

"Szerintem inkább a te fajtád olyan, akit elővigyázatosságból le kéne csukni a francba, mielőtt bántana valakit az elmezavara miatt."


Ha engem és a magam fajtát lecsunkák, akkor nem lenne 40 év után nyugdíjad, csak azért mert nő vagy. Maradjunk ennyiben, ok? Ne legyél olyan mint a cigányok, ha már kapsz valamit vkitől, akkor értékeld és becsüld, vagy szégyeld magad. Nem áll jó neked ez a cigánykodás (ha már értelmes nőnek tartod magad). Egyébként meg kit érdekel h mire viszed? Tökös csávónak érzed magad, vagy autóversenyzőnek, hogy versenyzel a férfiakkal? Nem irigylem a párod. Gratulálok neki, kifogott egy feministát :) Majd ha lehúzod válás néven, akkor nem ezt fogod írni ide. De az már kit érdekel nem? Úgy változik majd az álláspontod, hogy szegény személyed nehogy megsérüljön.

Tipikus....

2020. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
63%

# 22


Nálam a fordítottja történt. Én jó barát voltam a fiú barátaimnak, nemcsak ők voltak a lelki szemeteseim, hanem én is nekik. Rengeteg éjszakán át is hallgattam a bánatukat, segítettem. Volt, akit én vettem rá, hogy menjen szembe mindennel, amit csinált addig, és tanuljon, építsen karriert (totál elkallódott ember volt, akinél még az se merült fel soha, hogy egyáltalán érettségizzen, ne csak szakmunkásképzőbe járjon, mert az egész családja ilyen, de én megláttam benne az intelligenciát, igényességet, és inspiráltam, azóta sikeres mérnök és 2 idegen nyelven beszél).

Amikor párom lett immáron 7 éve, lemorzsolódtak 1 kivételével (de vele is azért megkopott a dolog, de azért dumálunk néha) mind, pedig én komolyan gondoltam a barátságot, de ők titokban a puncim körül csaholtak. :/

2020. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
14%

# 23


Nincs szükségem arra, hogy versenyezzek a férfiakkal, ők nem az ellenségeim, hanem partnerek (kollégák, ismerősök; a párommal pedig végképp nem kell versenyezni). Nincs szükségem arra, hogy lehúzzak bárkit is, mivel saját magamnak teremtem elő az anyagiakat. :) Hiába vergődsz, inkább te hasonlítasz egy cigányra akkor már...

Minek válaszolsz párkapcsolati témakörben, ha fogalmad nincs a világról, és csak gyűlölködni tudsz?

2020. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%

Megint egy tipikus női terelés:

"Én is játszottam az eszem, amikor visszautasítottam azokat a "férfiakat", akiket egy nagy 0-nak tartottam párkapcsolati/szexuális szempontból? :D"


Ez mi ha nem lenézés? Szerény személyedet nem lehet lenézni? Nézd már meg hogy beszélsz másik emberekről, mint vmi genetikai hulladékról. Amint fordítva van, jön egy tökösebb csávó, aki megmondja neked a frankót, akkor meg te a szegény nő...

Így kérlek szépen a cigányok viselkednek.

Csapatba vergődve kirabolják az öreget, azt aki nem tudja magát megvédeni, majd azt hazudozza: "Ott se vótam".

Nem ismerős a párhuzam?

Az h én mit tudok, vagy mit tapasztaltam, ahhoz meg semmi közöd. Csak a kijelentéseid alapján ítéltelek meg. Lehet lehurrogni, mert f nélkül észt osztani az megy.

2020. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%

"Nézd már meg hogy beszélsz másik emberekről, mint vmi genetikai hulladékról. "


Némelyik az is volt.


"Amint fordítva van, jön egy tökösebb csávó, aki megmondja neked a frankót, akkor meg te a szegény nő..."


Nem, mert nem érdekel. Sőt, kifejezetten röhejesnek tartom. :D


"Nem ismerős a párhuzam?"


Nem.


"Az h én mit tudok, vagy mit tapasztaltam, ahhoz meg semmi közöd. "


Fordítva is igaz.


"Csak a kijelentéseid alapján ítéltelek meg. "


Én is téged. ;)

2020. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
91%

Isten óvja az embereket tőled. Arrogáns, hazudozó (én szartam a spanyol viszt) emberke vagy. Az ilyen embereket szoktam földbe taposni, hogy helyrebillenjen az önértékelése, s leszálljon a fellegekből. De sokszor megoldja helyettem az idő és az élet. Gratulálok az életfelfogásodhoz.

Szrj még sok viaszt, mást úgyse tudsz.

2020. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!