Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a friend zónát, amikor sok előnnyel is járhat?

Figyelt kérdés
Egy éve kB. Találkoztam tinderről egy csinos lánnyal randi végén mondta hogy ebből max barátság lehet tehát friend zónába tett. Barátok lettünk, aztán bemutatott egy nálam jobb kategóriájú lánynak mert hogy szingli, két hónapja együtt is vagyunk..
2020. febr. 10. 09:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem az megalázó, olyan pótlék vagyok. Megdöglött a kutya, de megtarthatod...
2020. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1. Ez nem igaz egy barátság sokszor mélyebb tud lenni mint egy kapcsolat, nagyon jó barátok vagyunk ezzel a lánnyal mindig számíthatok rá...
2020. febr. 10. 09:37
 3/28 anonim ***** válasza:
14%

Nővel nem barátkozunk, mert érdekemberek. Ha nincs haszna belőled, akkor nem akar semmiféle kommunikációt. Munkahelyre is ha jelentkezel, s nem vesznek fel, akkor nem fogsz ott barátkozni a főnökékkel nem? A másik meg amilyen az adjon isten.......

Szóval a bálkirálynő ha játsza az eszét, akkor hátat kell fordítani, azt meneszteni, had kergesse a fehér hercegét... Ha pofátlan is mellé, akkor meg ugy viselkedni vele mint 1 férfivel, megüt, megütaposod. Egyenlőség van, de általában nem szokott idáig fajulni a dolog. Egyébként meg nem kell ismerkedni ezekkel. Amelyik akar valamit majd odajön és közli. Én se küldöm le a szomszédot paprikáért a piacra, mert én akarok enni. Vagy ti leszoktátok?

2020. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk, sok boldogságot.
2020. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert akik ezt hangoztatják, azok vagy kapcsolatot, vagy semmit akarnak a nőktől. Egyébként én is úgy jöttem össze a barátommal, hogy először barátok voltunk (nem volt randi meg barátzóna, csak barátokként ismerkedtünk meg). Nekem egy idő után megtetszett férfiként is, máshogy közeledtem hozzá és szerencsére viszonzásra talált a dolog.
2020. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
20%

Mert általában csak a nőnek jár előnnyel, mert a férfitól mindenféle szívességet kér (és kap), a férfi kedveskedik neki, polírozza az egoját, és az hogy összehozza egy másik nővel az hihetelen ritka.


Plusz legtöbb nő általában a kapcsolat megszakítása után nem túl jó dolgokat terjeszt a pasiról (a háta mögött) amit önmaga és elhisz így akarja felmenteni magát a saját hibái elismerése alól, és így magyarázza meg hogy miért lett vége (pasi miatt ofc).

2020. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Általában azért nem szeretik, mert férfi és nő között nincs barátság, az egyik fél mindig többet akar. Vannak nagyon ritka és időszakos kivételek, de nem ez a jellemző.


Nagyon tipikus történet, hogy egy férfinek tetszik egy nő, aki nem viszonozza a szerelmet, hanem inkább "legyünk barátok". A férfi meg abban reménykedik, hogy majd a barátság alatt jobban megismeri, később mégis beleszeret, stb. Aztán szépen végignézi, ahogy a szeme előtt újabb és újabb pasija lesz a nő "barátjának", meg neki sírja majd el a szerelmi bánatát, stb. Na ezért nem szokták szeretni a friend zone-t.


De persze lehet hasznot is húzni férfi-nő barátságból (vagy inkább haverságnak nevezném), ahogy a te példád is mutatja. Én úgy látom, hogy az ilyen barátságok ideig-óráig tudnak csak működni, leginkább addig, amíg mindkét fél egyedülálló, és nem akar többet a másiktól. Ha már valakinek van kapcsolata, akkor mindig problémás ez.


Nekem is volt olyan nő barátom (??), aki nagyon bejött nekem, de ez nem volt kölcsönös, be se próbálkoztam nála, mert egyértelműen látszott az elején. Sokat lógtunk együtt, sok embert, sok nőt megismertem a baráti társaságából, sokat beszélgettünk férfi-nő dolgokról, rengeteget lehet tanulni egy ilyen barátságból, ami később nagyon hasznos lehet. De azért ezt nem mindig egyszerű kezelni, lényegében a nő barátnőjének kell lenni hozzá. :)

2020. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

A friendzone alapvetoen nem rossz, ha a helyen kezelitek.


Hasonlitsuk ahhoz, hogy mondjuk pilota akarsz lenni, repulogepet akarsz vezetni. Es kaptal egy repulot, amit nem vezethetsz, de szetszedheted es lathatod a mukodesi elvet. Csak ehhez kell egy megfelelo erzelmi erettseg.... :)

2020. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
16%

Persze, mert szerinted a pedikűr és a manikűr rejtelmeit akarom megvitatni egy csajjal?

Meg, hogy melyik pasi miért gáz neki?


Velem csinálta ezt egy csaj, de kiadtam az útját. Én alfa vagyok b..meg.

2020. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar a friendzone, akkor nem voltál igazán szerelmes a lányba. Én is úgy voltam hogy oké, kit érdekel aztán találkoztam egy olyan lánnyal, akinél nem bírtam ki annak a tudatát, hogy amíg velem kedvesen, de távolságtartóan beszélget, más dugja.
2020. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!