Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ártottak az incelek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ártottak az incelek a nőknek? Mit ártottak a nők az inceleknek? Miért nem szeretik egymást?

Figyelt kérdés

2020. jan. 6. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

He?

Miért, neked minden nő jó lenne? Az ilyen egyéneknek egyszerűen kevés a piaci értékük. Megfelelő önfejlesztéssel kiszabadulhatsz ebből a csoportból.

2020. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Elliot Rodgerre sok incel amolyan példakép-félistenként tekint. Na, ő mit is ártott a nőknek? Azokrólaz incel fórumokról meg ugye ne is beszéljünk, ahol a delikvensek csoportosan arról ábrándoznak, hogy a nőket társadalmi szinten szexrabszolga sorba taszítva használnák, aztán, ha lejár a szavatossága, akkor mehet a levesbe. Egyéb kérdés?
2020. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Most az a problémád hogy mért van egy olyan állandó társadalmi réteg ami kimarad a párkapcsolatokból ?

Azért mert ez nem alapvető emberi jog hogy mindenikek alanyi jogon jár. Az adott ember F v N eldönti hogy ő X- el v Y-al vagy senkivel vagy szeretőt tart pl...


Kriván e lapcsatot avagy sem ennyi. Ez nem kényszer hanem opció. Azért mert az átlag Jóska nem talál nőt meg szomszéd Marika szülne csak apa jelöltet nem talál.


Már bocsánat de ezért senki nem hibás.

Nem kényszeríthetsz senkit akarta ellenére hogy vele vagy vele álljon már le. Mindenkinek szíve joga ezt eldönteni. Valaki ebből kimarad ez van.

Ennyi a történet.

2020. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Én incel vagyok de nem utálom a nőket és nem hibáztatom őket a sikertelenségem miatt, mert tudom, hogy bennem van a hiba. Ha pl te nem tudsz megoldani valamit vagy nem tudsz felmászni egy hegyre, akkor arról nem a feladat vagy a hegy tehet, hanem te, mert nem vagy elég jó hozzá. Semmivel nem leszel előrébb ha pl szidod a hegyet, amiért nem tudtál felmászni rá. Ugyanez a helyzet a csajozásban is, attól hogy képtelen vagyok bármilyen sikert elérni nem leszek előrébb ha a nőket okolnám a saját sikertelenségem miatt. Ezért nem is gyűlölöm a nőket sosem, hanem racionális okokat kutatók.


De ettől függetlenül engem itt az oldalon kb mindenki utál és lepontoz. De mivel ugye incel vagyok, ez már nem zavar, mert már megszoktam, hogy engem nem szeret senki sem.

2020. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

"Mit ártottak az incelek a nőknek?"

Az incelek nagyrésze semmit nem ártott a nőknek. Még annyit sem, mint bármelyik másik "normális" férfi, hiszen soha nem csalt meg vagy használt ki senkit, nem nyomult kéretlenül és kellemetlenül. Lehetősége sem volt ezekre. Csak van egy radikális kisebbség, akik alapján az összes sikertelen férfit megcímkézik.


"Mit ártottak a nők az inceleknek?"

Bár itt divatos lett ütni-vágni a sikertelen férfiakat (incelek), de a valóságban legtöbbször semmit. Ha szűkítjük a kört a társkeresésben aktív nőkre, ők egyszerűen átnéznek rajtuk, nem jeleznek feléjük, a közeledésüket sem fogadják. Tehát nem ártanak, inkább közömbösek.


"Miért nem szeretik egymást?"

Mert senki sem szereti saját magában keresni a hibát. Az incelek csalódottak mert nincsenek sikereik és ezt a nőkre vetítik ki. A nők meg a saját sikertelenségüket ugyanígy az incelekre fogják. Hát ezért nem szeretik egymást.


Aswad05: Nem mindenki utál, csak sokan nem értik meg vagy nem értenek egyet az álláspontoddal. A lepontozás szerintem ennek szól. Aki egyetért veled, az általában nem hangoskodik, csak elolvassa a válaszodat. A "felpontozásokat" meg a pc válaszok szokták kapni. Szerintem ne foglalkozz vele, az az érték nem téged és nem is a véleményed minősíti.

2020. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Én is az vagyok, de ezt a szót csak tavaly ismertem meg. Szerintem is általánosítanak egy-két rossz történetből, amiket a hírekből hallottak. Senkinek sincsen joga egy rossz szót is mondani ránk, aki nem tudja, hogy milyen így élni, tehát a nagy többségnek! Aki meg tudja, az valószínűleg meg nem fog ránk rosszat mondani.


Mi az, hogy pc válasz? Én Aswadot fel szoktam pontozni, én is incel vagyok, ahogyan említettem.


Én a nőket teszem annyiban felelőssé, ahogyan a társkereső oldalakon viselkednek. Mert ha nem ilyenek lennének, akkor már jó eséllyel nem itt tartanék.

2020. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Én azt nem értem, hogy mi a fenét pontoznak le egy olyan hozzászóláson, amiben tényeket, igazságot ír le az ember. Ez is azt mutatja, hogy mekkora előítéletek vannak az emberekben. Egyszerűen nem értem, hogy mi lepontoznivaló van abban, hogy leírom azt, hogy én is ilyen vagyok. Ez mi rosszat jelent annak, aki elolvassa? Esetleg amiatt, amit a végén írtam? Akkor leírom még egyszer pontosabban, hogy nem a nőket tartom kizárólag felelősnek, de mivel a társkereső oldalakon a sikertelenségemnek ők az okai, emiatt összességében véve ez nem elhanyagolható dolog. Vagy ezek szerint lehet, hogy nem mindenki tudja, hogy a társkereső oldalakon a nők hogyan viselkednek.
2020. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En is incel vagyok.


Nem okolom a noket, amit megtehetnek, azt meg is teszik.


Voltakepp azt sajnalom, hogy rossz korszakban szulettem. A nok igenyei mar elszalltak, de meg nincs elethu szexrobot a lathataron. Ez egy rossz atmeneti idoszak :(


35F incel

2020. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6: PC, vagyis politikailag korrekt. Olyan válaszok, amelyek mögé könnyű felsorakozni.

Pl. kérdés: "szerinted a kék vagy a barna szem a szexibb?"

Erre a pc válasz valami olyasmi, hogy "én nem az emberek szeme alapján döntöm el, hogy szexi vagy sem, mindkettő lehet vonzó". Na ez kapna 85-90%-ot, pedig nem hasznos. Nem az volt a kérdés, hogy mennyire számít neki a szemszín és az sem érdekli a kérdezőt, hogy a válaszoló nem az alapján dönt. Tehát a válasz hasznossága igazából 0%.

A hasznos válasz az lenne, hogy "szerintem a barna", vagy "szerintem a kék", esetleg utána indoklással. Ezek viszont le lesznek hurrogva és 30-40%-ot kapnak, mert felületes a válaszoló és egy csomó embert alapból elutasít a szeme színe miatt. Holott ő csak a kérdésre felelt.

2020. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!