Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövérség nyerő a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérség nyerő a nőknek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen Úgy látom hogy a kövérség az nagy előny nőknél, például van egy kollégám, aki biztos hogy nem keres sokat mert alattam van és én keresek 250et és minap jött be a párja és hozta be neki az ebédet és jobb volt nála a nő, igazi kis csinos szexi lány
2020. jan. 3. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Van, aki azért jön össze csúnyábbal, mert akkor biztonságban érzi magát - tudja, hogy ő jobb, így ő van a nyeregben, úgymond a pasi legyen hálás azért, hogy ilyen barátnője van. Ha összejönne egy Adonisz pasival, lehet már feszengene, hogy elég jó-e neki, illetve nagyobb eséllyel lehet majd megcsalva is.
2020. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
én meg úgy látom, tökre éretlen és felszínes vagy
2020. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Össze se jönnék kövér, elhízott férfival. Nálam a sportos, izmos alkat a nyerő.
2020. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kövérként van némi rálátásom a dologra és azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem nyerő.
2020. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én nem jönnék össze kövér férfivel, mert teljesen más az életmódunk. Ettől függetlenül van, akit a túlsúly nem zavar, illetve olyan is van, aki a kapcsolat alatt hízik meg, de nem kövéren jöttek össze.
2020. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony, viszonylag helyes arcú vagyok, mégis egy olyan kollégámnak van felesége, akinek paskolnivaló tokája van, meg az asztalra kicsapható pocakja, nekem meg még csak barátnőm sincs :(
2020. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be semmi, egyszerűen az a férfi megtalálta a párját ahogy egy láb nélküli vagy lelkibeteg ember is megtalálhatja ha keresi.
2020. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én imádom a kövér szerelem! Mindenestül!
2020. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kövér pasiknak úgytűnik mégis többje van mint neked. Lehet pl nem ennyire felszínes.

Az én párom is dagibb volt mikor összejöttünk de nem a hasa mérete nyomott a latba hhanem a stílusa, jelleme és személyisége. Az már más kérdés hogy pár hónapra rá lefogyott amit évek óta tart, és igazából így jobban tetszik. De nem, nem a kövérség a nyerő barátom. Hanem ami oda benn van. Mellesleg egy szexi csini lány is csalódhat annyit és nem nagy kunszt, ha a külcsíny után amikből bőven kijárt neki tiniként és 20-as éveiben, esetleg valami mást keres. Akárcsak sok nőtársam engem is beleértve. A szépfiúk nem tudnak 30 fele meghatni. Lehet 16 évesen még elolvadtam, de azért ha nem facéran éled végig a fiatal éveidet, bőven tudsz tapasztalni és később rájössz igazából kire vagy milyen emberre van szükséged. Annyira nem a pocak a lényeg... Istenem. Kicsit érettebben gondolkodj. Lehet egyből lenne barátnőd is ;).

2020. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Mai top troll 😀


Kövér pasi a kutyának sem kell!


L

2020. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!