Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek a nőknek, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Keresel másikat. Mást nem tudsz csinálni!
2020. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
egyik nőnek se jövök be
2020. jan. 1. 18:15
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
A több mint hárommilliárdból egyiknek sem?
2020. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Miben látod a hibát?
2020. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:
75%
Olyan nincs, hogy egyik nőnek se jössz be. Vagy az összesnél próbálkoztál? Ha kell kérj tanácsot egy-egy normálisabbtól, hogy mit változtass magadon. Lehet csak új ruhák kellenek vagy valami külsős változtatás, esetleg stílusban rontasz el valamit. Hagyd el az önsajnáltatást és próbálj tenni érte. Nincs olyan, hogy senkinek.
2020. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
A csúnya nőknek se kellesz?
2020. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
4: Ez azért elég butaság. Hány szomszédod barátnője norvég? Esetleg "csak" szlovák? Na látod, valójában csak a kb 40km-es körzetedben élő korban megfelelő szingli nők közül jelölt az, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak. Ebből nincs 3 milliárd.
2020. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

"4: Ez azért elég butaság. Hány szomszédod barátnője norvég? Esetleg "csak" szlovák? Na látod, valójában csak a kb 40km-es körzetedben élő korban megfelelő szingli nők közül jelölt az, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak. Ebből nincs 3 milliárd."


Nem az 1970-es években vagyunk, bátran lehet ismerkedni online, utazgatni, akár új életet kezdeni más településen, több ezer kilométerrel arrébb is. Nyilván a kommentem szándékosan kisarkított volt, de a kérdező hasonlóan kisarkított hozzáállásának állított görbe tükröt.


(mellesleg több barátomnak is külföldi, pl. ázsiai vagy skandináv párja van)

2020. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
Én meg elmondhatom,hogy megéltem 46-évet és még nem volt olyan pasim aki szeretett volna.Ezt nem csak így érzem hanem így is van. Sok mindennel alá tudom támasztani. Nekem ez van megírva,hogy szerelem és szeretett nélkül kell éljek. Nagyon tönkre mentem ebbe lelkileg de most már nem érdekel! Leszarom az egészet!46/Nő
2020. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

És tudod mi veled a baj?


Legtöbbször csak annyi a gondja a sikertelen pasiknak hogy elhagyták magukat: elvannak hízva. Változtatni nem akarnak hanem hogy őket így fogadják el. (Ez nem fog megtörténni- lehet jönni sírni a gyakorira 😂)

2020. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!