Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek a nőknek, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség nem csak attól lehet valaki sikertelen mert szarul nézz ki. Én sosem hagytam el magam mégsem voltam sikeres az ellenkező nemnél.
2020. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
12-es Te egy ritka idióta ember vagy,idióta véleménnyel!
2020. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

És tudod mi veled a baj?



Legtöbbször csak annyi a gondja a sikertelen pasiknak hogy elhagyták magukat: elvannak hízva. Változtatni nem akarnak hanem hogy őket így fogadják el. (Ez nem fog megtörténni- lehet jönni sírni a gyakorira 😂)



ja,deha egy nő kövér az nem baj...ok...

2020. jan. 1. 18:38
 14/19 A kérdező kommentje:

A több mint hárommilliárdból egyiknek sem?


nem fogom ezért beutazni az egész földgolyót,ahogy más se mégis több sikere van

2020. jan. 1. 18:39
 15/19 A kérdező kommentje:

A csúnya nőknek se kellesz?


pár,a társadalom szerint csúnya nőre rá írtam,de nem kaptam választ

2020. jan. 1. 18:40
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ne foglalkozz az idióta kommentekkel. így ismeretlenül nem tudunk segíteni,mert nem ismerünk téged és nem tudjuk,hogy mi lehet a baj. Pedig szívesen segítenénk neked! Manapság nagyon sok ember nem talál párt magának és ezt lehetne sorolni,hogy miért! Nem azért mert velük van a baj,hanem a rohanó élet és az emberi gyarlóság miatt is. Most már a legtöbb ember érdekből választ magának párt! A szeretet és a megbecsülés sajnos már nem számít sok embernél!
2020. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
12: Ez mennyire nincs így, hajaj.... Legalábbis 11 év edzéssel 80kg 177cm nem vagyok nádszál de pont ez volt a cél (58kg voltam azelőtt). Szerintem nem vagyok kövér. Senkim nem volt sem sportolás előtt , sem azóta.
2020. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%

"nem fogom ezért beutazni az egész földgolyót,ahogy más se mégis több sikere van"


Kit érdekelnek mások? Most rólad van szó. De ha már szóba kerültek a mások, ők nem is neten irkálnak "a társadalom szerint csúnya" nőkre, hanem van életük.

2020. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nagyon elnézitek, nem a kövérség a pasik fő gondja, nagyon sok mackósnak van párja. Az egyetemes gond, ha az arca (ez kulcs) nem vonzza a nőket. És nem kell ehhez rondának lennie, elég ha csak egy 10/ 4 es átlagos.
2020. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!