Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért szeretik azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik azokat a férfiakat akik nehezen kaphatok?

Figyelt kérdés

amikor én akarok egy lányt leseszar engem és amikor meg nem foglalkozok velük akkor meg jönnek

miért ???



2020. jan. 22. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert akiknél próbálkozol, már megszokták a körülrajongást és ha már nem csüngsz rajtuk, árt a hiúságuknak, ezért vissza akarnak vonzani a bűvkörükbe.
2020. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy? A férfiak többsége is ilyen. Az kell nekik, aki nehezen adja magát. Mert azért meg kell dolgozni, az izgalmasabb, tervezni kell, gondolkozni... szóval sok időt és energiát kell beleölni. Úgy ahogy a legtöbb dolgot az életben csak akkor értékelünk igazán ha megdolgoztunk érte. Miért legyen pont ez másként?
2020. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert ha olyat akarok, akire elég ránézni és hanyattvágja magát (és mindenki másnak is elég ennyi, hiszen nem vagyok olyan különleges, hogy ilyen reakciót váltsak ki), akkor inkább veszek egy kutyát.


Tudom, mennyit érek. És tudom, milyen az a fajta rajongás és érdeklődés, amivel az érdeklődik irántam, aki holnap vagy akár velem párhuzamosan másnak is így csapja a szelet.

2020. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert ez egy kihívás az egónak.
2020. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Én pont örülnék egy olyan nőnek, akivel kölcsönös vonzalom alapján egyből összejöhetnék. Én sose voltam a híve ezeknek a hülye játszmázásoknak. Ha két ember vonzódik egymáshoz, akkor legyenek együtt, ne húzzák egymás agyát fölösleges baromságokkal. De mondom ez csak az én véleményem.
2020. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
#2 dehogy ilyen. Egy kisebbség ilyen. A legtöbb férfinak a háta közepére se kell ilyen "izgalom" (játszmázás).
2020. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Magyarázatot nem tudok adni a kérdésedre de tény, hogy a férfi akiért életemben a legjobban odavoltam és aki a mai napig piszkálja a fantáziámat az az a férfi aki sosem adta magát. Tudtam, hogy tetszem neki, meg is dugott (isteni volt basszus) de soha nem akart kapcsolatot velem. Ő a mai napig az egyetlen akit én hívtam el randizni, arra is nemet mondott. :D Szép és értelmes nő vagyok tehát nem ezzel volt a probléma és a mai napig nem értem őt, hogy miért utasított el miközben bevallotta, hogy odavan értem. 🤷‍♀️
2020. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert a nönek evoluciosan fontos hogy a férfi erőforrásai csakis az ő és az utodjuk rendelkezésére álljanak, hűséges legyen. Na most aki nehez megkaphato azt más nők nehezen vennék el
2020. jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
5 és milyen hosszú kapcsolat ahol ismerettség nélkül egyből egymásnak estek? És hol van ebben a hűség, mint érték? Ha a következő pillanatban egy másik tetszik meg, ugrotok máris?
2020. jan. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez kölcsönös.

A férfiak is inkább jönnek össze olyan nővel akit nehezebb megkapni és nem adja oda magát minden szembejövő embernek.

A nők is ez által érezhetik különlegesnek magukat, ha van egy férfi aki nem akar mindenkivel összejönni, nem célja, hogy mindenkit megdugjon, hanem komoly kapcsolatot akar, de ehhez nyilván válogat.

Egyfajta kihívás ez mindkét nem számára. Ami könnyen elérhető az nem túl értékes.


Olyan ez, mint a nyersanyagoknál. Ha valamiből sok van, könnyen kitermelhető az nyilván nem lesz olyan értékes, mint egy ritkább és nehezebben hozzáférhető anyag.


És ez nem jelent "játszmázásokat", se azt, hogy egymás agyát húzzák! Ne keverjétek a kettőt!


Nekem pl. van egy csaj ismerősöm, aki - egyébként elég jól néz ki, és ez enyhe kifejezés - mostanában azt játsza, hogy minden hónapban másba "szerelmes". De ezt szó szerint kell érteni. December óta a harmadik pasiját nyúzza, és mindegyik az ismerősi körböl került ki. Szóval aki éppen ott van, szembe jön vele, azzal összejön. Na most nekem egy ilyen csaj semmi pénzért nem kellene. Nincs vele bajom, de ha esetleg én lennék a következő kiszemelt biztosan nem akarnék tőle semmit. Főleg az után, hogy az ismerőseim 80%-ának megvolt...

2020. jan. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!