Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti ezeket a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezeket a férfiakat kedvelitek, akik 20 on egynehány évesen ki vannak gyúrva és sportautóval mászkálnak?

2020. jan. 4. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

A ripacsokat? Jah, jókat lehet rajtuk röhögni.


Azokat a férfiakat szeretem, akik nő nélkül is teszik a dolguk: edzenek, dolgoznak, élvezik az életet addig is, amíg nem sétálok be. Akik mellett azt érzem, hogy nekem is elég jónak kell lennem, hogy kezdjenek velem (nem csak külsőre) és ha dolgozok magamért és értünk, akkor ugyanolyan jó maradok a szemében és meg tudom tartani, mitöbb, örömmel van velem. Szemben ezekkel a ripacsokkal, akik ugyanúgy mindent azért csinálnak, hogy dughassanak, ezért az emberi értékük 0.

2020. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekesnek gondolom.

Elvonatkoztatva attól, hogy most éppen Youtuber a konkrét alany akinek ez a munkája engem őszintén érdekelne, hogy mégis mit csinál egész nap az ilyen hogy van ideje kocsikázgatni meg gyúrogatni. Feltételezem nem 12 órát dolgozik, hogy megalapozza a jövőjét. Mindig is gyerekes dolognak gondoltam ha huszonévesen normális célok helyett elszórja valaki a pénzt mert neki fullos kocsi kell mutiba.

A B verzió meg, hogy anya apa rakja alá a lóvét ezért egyedül semmit nem kell letenni az asztalra. Én ezt megint csak nagyon gyerekesnek gondolom már huszonévesen.

2020. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom apa, anya multimilliomos.
2020. jan. 4. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Kifejezetten nem tetszenek az izmos, ripacskodó férfiak, de még egy olyannal is szívesebben lennék együtt, mint egy hozzád hasonló incellel.
2020. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem, de ja, inkabb egy ilyen, mint valaki aki egesz nap itt bog. Ezekben legalabb annyi pozitivum van, hogy elvezik az eletet, nem lehunyt szemmel, remego kezzel fizetnek a kasszanal a zacsko kis csipszukert es a csomag zsepiert.

Amugy a normalis sracok jonnek be. A sportauto nem kizaro ok, de ha ilyen idiota szemelyisege van melle valakinek, az az.

2020. jan. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. Annyira unalmas ez a lemez. 😂

Igen. Mi meg azon kattogunk hogy a nagy csöcs és a csöcsis rucik jönnek be a pasiknak...

Jézusom így gondolkodnék sikító frászt kapnék magamtól...de a magad fajat gondolkodástól is. Szerencsére vannak azért igen okos férfiak is.

2020. jan. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Itt erre nem fogsz őszinte választ kapni, hiszen ugyanaz néhány nő válaszolgat. Itt a gyk-n csakis a belső értékek számítanak. Amúgy a valóság az, hogy az ilyen pasik, csak topkategóriás csajokkal foglalkoznak. Ezért kell azt mondani, hogy ááááá nekem sosem kéne egy ilyen, bár ez inkább fordítva van. Nézzél szét egy konditeremben, vagy egy szórakozóhelyen mikor megjelenik a helyi nagymenő, nedvesednek a bugyik, még a csúnya lányok is mosolygósabbak lesznek és teszik-veszik magukat. Persze eredménytelenül, max egy laza pipa lehet a wc-ben, de még annak is örülnek.
2020. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez én sem értem itt, hogy minden lány szűzies. De amikor egy sportos fiatal srác odaállít apuka lambójával a kvzó elé és bemegy, akkor hirtelen sok nő megbámulja.
2020. jan. 5. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy megbamuljuk, mert feltuno. Te is megbamulsz valakit aki mondjuk nem a kis labradort setaltatja, hanem a bazi nagy bernathegyijet. Ettol meg nem biztos, hogy haza is akarunk vele menni, plane ha ilyen idegesito, mint a videoban a linkelt srac. Attol meg tetszhet az auto, a ruhai, stb...
2020. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!