Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy olyan csávó, akit egyébként nem szeretnek a nők, pénzzel (sportautóval, drága ruhával stb. ) próbál imponálni?

Figyelt kérdés
Persze, aki alapból jóképű, kigyúrt, társasági pillangó, és ezért imádják a nők, annak megértem hogy nincs szüksége ilyen extra dolgokra. De mondjuk aki csúnyább, előnytelen alkatú stb. azért attól még neki is járhat a boldogság, és ha tudja hogy esélye nincs "normális" keretek között barátnőt, feleséget találni, viszont van esze és/vagy szerencséje, és összehozza a sok pénzt magának, akkor nem értem miért kell csak azért elítélni, mert teszem azt Ferrarival, Mercivel, Bentleyvel, yachttal, Rolexxel, Guccival vagy bármi egyébbel imponál a nőknek. Mert ha a pasi is tisztában van vele, hogy a nő a pénzéért szereti, de ugyanakkor így van akivel szexelhet, akivel vacsorázni mehet, aki a kezét fogja, akkor nem értem miért kell ezért kiutálni. Ezt meg tudja valaki magyarázni? Vagy csak a tipikus irigység áll a háttérben, hogy "Rohadjon meg mer' neki Ferrarija van biztos lopta csalta nem adózik nekem meg csak a Swift jutott" típusú magyar mentalitás az oka?

2017. ápr. 8. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

nincs ezzel olyan nagy baj.

pl nézd meg niki laudát fiatalon meg a csaját,később feleségét.

niki lauda testileg arcilag még a balese előtt is egy mélyharapásos selejt volt.

viszont olyan határozott és hozzáértő kerete volt,hogy a szakmájában full alfa lett,így mellékes lett a külseje,ezért kaphatott meg elsősorban egy 10 pontost.

aztán utána milliomos is lett és szétroncsolt arccal is vele maradt a 10 pontos.

2017. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

valamivel kompenzálnia kell..


kisebbségi komplexus, megfelelni akarás, stb.

2017. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!