Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki elfogad egy nem túl vonzó külsejű srácot, ha az tényleg szereti őt, vagy csak beképzelt pulykák mászkálnak mindenhol?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok egy "álompasi",átlagon aluli külsejűnek tartom magam,190cm magas vagyok és kb.90kg,egy éve kezdtem tömegnövelésbe,jött fel rám izom,de meztelenül elég gusztustalan a látványom a tükörben...próbálok folyamatosan alakítani rajta,de nem sikerül,aránytalan.A fejemet én nem látom rusnyának,sőt inkább helyesnek....de kisfiús és ez sokaknak nem tetszik...
2014. aug. 22. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek nem rossz arányok... ha valakit megfogsz a belsőddel, akkor szeretni fog téged mindenhogy, bármennyire is gátlásos vagy.
2014. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen vannak iylen lányok is. Ahogyan vannak beképzelt pulykák is. :)
2014. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!